lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bigguy123
w tym roku liczę po prostu na dobrą grę w LM, z formą jak w styczniu możemy przejść PSG
a w następnym roku, jak skład się zgra + dojdzie kilku grajków nawet tych darmowych o których się mówi to czemu nie?
dużo osób narzeka ale my ciągle jesteśmy jednym z najlepszych klubów w Europie - sadze z Aguero/ Depay, wijnaldum, garcia, emerson, alaba? - bo o tych się piłkarzach mówi mielibyśmy na prawdę dobry skład
0
@bigguy123
ale tego że suareza sie pozbyli już nie cofniemy, niestety stało się,
plus taki że Aguero strzela mnóstwo bramek w LM - o ile dobrze spojrzałem 41 bramek
https://www.transfermarkt.pl/sergio-aguero/detaillierteleistungsdaten/spieler/26399
gdzie suarez w ostatnich latach miał z tym problemy, w Atletico znów w LM nie strzela
0
@6bakero
pytanie kto ma więcej kasy na prawników?:) sądzę że Messi
wydaje mi się że ciężko uznać za prawne podawanie informacji poufnych do publicznej wiadomości, to jakby podali jego dokładny adres zamieszkania
owszem w gazetach pojawiają się informacje dom tego i tego piłkarza w Miami, czy Mediolanie itp. ale nikt nie podaje dokładnych adresów
tutaj też w gazetach są często napisy ten zarabia tyle i tyle, ale nigdzie nie ma szczegółów tych kontraktów, to tylko ogólniki, albo dane ogólne ze sprawozdań, gdzie też ukryte są pewne szczegóły
2
@JimMorrisonFCB
nawet pomimo wieku to te 2-3 sezony by dograł, a w międzyczasie może byłaby już kasa na Haalanda
3
@Pilka_jest_okragla
ciężki orzech, on chyba w tym sezonie ma często kontuzje, ogólnie wg mnie lepszy wybór i piłakrz niż depay (którego też cenię), ale pytanie jak ze zdrowiem i kontraktem
ale w formie to gwarant 20+ bramek w samej lidze + on akurat w LM też strzela:)
aguero, messi, fati, dembele, griezmann - ale to byłby ogień
0
@LeoMessi1994
wtedy sama powie o co chodzi jak się przeczeka:)
0
@pax
będzie miałszanse de jong poprawić sie w najbliższym:) a forme ma dobra
0
@LeoMessi1994
przeczekuj, kupuje prezenty
2
@Azi
trochę tak jest, też czasami aż się boję jeździć, bo niektórzy chyba nie kumają że pośpiech do niczego dobrego nie doprowadzi, w sensie przy stłuczce czy wypadku nawet traci się ten czas
1
@Azi
ale ja nie oceniam kierowcy, tylko pieszego w tym wypadku, dla mnie nic mądrego ani ciekawego nie zrobił
sam się zatrzymuję i zwalniam przed przejściem dla pieszych, bo się boję takich ludzi często niemyślących co widać że za mną nic nie jedzie i przejdzie za chwilę spokojnie, ale i tak jestem pewien że wejdzie na przejście dla zasady
obie strony ogólnie powinny myśleć
ale zgadza się nie zwalnianie przed pasami, a czesto wręcz jechanie na pasy mimo że inny samochód obok już stoi jest karygodne, tacy kierowcy mają sieczkę chyba w głowie
1
@DanielOOL
ja też
0
@Bobo25
honorarium zazwyczaj jest od success fee, chyba że ma podpisany z nimi ryczałt + success fee
nie zakładam się z natury, wiec nie czuje potrzeby zmieniać tego zwyczaju
a kwestii prawnej wolę zaufać prawnikom Messiego niż no name a la rambli jak ty, bo raczej sądzę że oni mają rację:)
1
@Azi
dla mnie tu pieszy zachował się trochę jak idiota, ale spoko inaczej to widzimy
pokazał że mógł sie zachować tak że straciłby zdrowie, zreszta po co wystawiał nogę, co to miało być?
tak jak mówię ja patrze na zdrowie a nie kto ma prawo, zreszta jak widze ze po danym samochodzie nic nie jedzie to wole nawet jak ktos przejedzie bo niby po co ma sie zatrzymywac jak za chwile i tak sobie przejde
1
@Azi
kolega wyżej ma rację w tym sensie, że co pieszemu z tego że prawo jest po jego stronie jak zginie/poważnie uszkodzi zdrowie
ja jak widzę że kierowca nie zwalnia (już nie zważam czemu bo mam to w nosie) nie wychodzę na przejście bo nic mi z tego że mam rację nie przyjdzie, oprócz utraty zdrowia
jasne kierowcy powinni być ostrożni to też fakt
3
@Bobo25
skoro prawnicy Messiego co zarabiają krocie i są raczej jednymi z najlepszych w swoim fachu tak robią to chyba znają się lepiej niż znawcy prawa z la rambla
0
super a byli tu tacy co mówili że gazeta może sobie publikować co chce:) sądzę że prawnicy Messiego co zarabiają mnóstwo kasy wiedzą jednak lepiej niż znawcy z la rambla
0
@BaroPodertos
super, dzięki wielkie za informacje
Pozdrawiam
0
@Katalonbar
oki źle zrozumiałem:) mój bład
1
@MesQueUnClub_87
brawo za 2:) mało osób zna ten film a świetny
polecam film - Granatowy Prawie Czarny
do obejrzenie, w sensie przyjemnie się ogląda - Vicky Cristina Barcelona
6
@Katalonbar
jest fati a nie ma griezmanna? czy de jonga?
0
@szymonekk
ok kiedy PS5 to symbol luksusu w Polsce:-P
1
@FCMichalo
wydaje mi się że zawsze są wejścia na kluczyk, są po prostu ukryte pod zaślepką, ja przynajmniej u siebie tak ma w samochodzie innej marki;
a stary masz samochód i akumulator? masz keyfree? próbowałeś na palca i kluczykiem na przycisk? próbowałeś drugą parę kluczy?
0
@MrShakira
+ wijnaldum - bo pomoc tez musowo musimy wzmocnić
jakby przyszli ci wszyscy piłkarze to wg mnie mielibyśmy mega zespół w 4-3-3-:)
ter stegen/pena
dest/emerson- pique/araujo/umititi/garcia-alba/alaba
wijnaldum/alaba/busi
s.roberto/wijnaldum-pedri/puig
messi/dembele/griezmann/depay/fati/trincao
2
griezmann - bramka, wykreowana sytuacja sma na sam messiego + jeszcze bardzo dobra dla Pijanc i ocena po wygranym meczu 6,5?
serio chyba za dużo osób tu oczekuje wyników przy kazdym meczu po 4:0; 7,5 w tych granicach powinna oscylowac ocena po takim wystepie
0
@BaroPodertos
może pytanie laika, choć jestem trochę na stronie, w którym miejscu po meczu wystawia się swoje oceny zawodników?
0
@dafik85
no to byłoby mega para:) i garcia trzeci
2
@lukaszmatusiewicz
widać że zespół pomału się nam deklaruje, ja sądzę że szczyt formy jeszcze przed nami:)
1
@VirtuoZ
ciężko będzie, ale mam nadziej ze chociaż pokażemy sie z dobrej strony w tym roku, choć z drugiej strony ja nie widzę żadnego zdecydowanego faworyta w tym roku, może City najlepiej wygląda i jak nie my to chciałbym aby oni wygrali
0
to co dziś wszyscy na pokład czy może ktoś powinien odpoczac?
wg mnie odpoczynek dla de jonga i alby wskazany
w sumie jak teraz co mecz bedzie opdpoczywal 1,2 a czasami 3 pilkarzy pierwszego składu to odpoczna a zespół nie powinien dużo stracic
obstawiam
Neto
s.roberto-araujo-umititi-dest
busi
pijanic-pedri
dembele-messi-griezmann
1
Komentarz usunięty