lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama
trzeba zaciskać pasa, ale w sposób madry- jakposprzedajemy dembele, coutinho, griezmann i nikogo sensownego nie kupimy to możemy właśnei pożeganac sie z kasa bo LM nie będzie, a tam jest najwieksza kasa
przede wszystkim trzeba sie pozbyc tych pilkarzy co tu nigdy nie powinni byc - fernandes, firpo, baithwaite, sprzedac tych z duzym kontraktem- umititti, coutinho + tych co sie nie sprawdza bo za mocny klub to na nich - pijanic, alena
i tak zarobimy na nich trochę EUR i zaoszczedzimy mnóstwo kasy - pensje
wiadomo do momentu przyjścia kibiców na stadiony trzeba zmniejszyć pensje, poszukać nowego sponsora, a piłkarzy nabyć za darmo - wijnaldum, depay, garcia, emerson
kibice przyjda pewnie na jesień - bo po pierwsze szczepienia, po drugie coraz wiecej osób przechoruje wiec naturalne ze bedzie pandemia wygasała
wg mnie jest to sensowny plan - przede wszystkim trzeba wrócić do rozsądnego oferowania wynagrodzeń, a nie ze ktos przyjdzie i od razy ma kilkanaście baniek bez żadnych zasług dla nas- powinna byc drabinak płacowa aby nie bylo takich sytuacji jak coutinho, umititi ,czy nawet de jong zarabia za dużo mimo że gra dobrze
wg mnie w takim planie nie ma nic wspólnego z polityka Bartomeu - jak cos widzisz podobnego to wskaż
najgorsze co można teraz zrobić to właśnie sprzedac wszystkich najlepszych zawodników i grać właśnie kim - alena, braithwaite?
dopiero wtedy popadlibyśmy w długi i marazm sportowy, nie tedy droga, ograniczyć pensje tak, ale nie az takim kosztem sportowym
0
@ChampionLW
szkoda czytać takie wypociny sporu osób, najlepiej grajmy alena,itp.
0
@sendesara
nie zgodze sie Barcelona wąłsnie odrzuciła oferte za alene - chyba tam było 12 czy 15 mln EUR z West Ham bodajże
0
@Janiama
zreszta dziwi mnie ze duzo osób tutaj jest tak pesymistycznych
ja tam raczej jestem optymistycznei nastawiony jak przyjdzie laporta
sprzeda coutinho (40),neto (10), firpo (10), umititi (10), fernansdes (5), braithwaite (15), alena (15), pijanić (15) - 120 mln razem, niech wyciagnie nawet 100 z nich i już będzie super
przyjdzie garcia, depay, wijnaldum, emerson, chciałbym jeszcze alaba (ale tu problemem może być pensja)
taka kadra wg mnie byłaby lepsza i mocniejsza niż obecnie na dziś - a i chyba pensje byłby niższe:
ter stegen (pena)
dest (emerson)- araujo (lenglet),pique (garcia) - alba (balde)
wijnadum (busi)
de jong (moriba)- pedri (puig)
dembele (griezmann/trincao) - messi (griezmann/depay) - fati (depay/griezmann)
0
@jeyx77x
tak ale poziom betisu i getafe, na barcelone za słaby
1
@Janiama
szczerze tak, skoro ajax kupił hallera za 30 mln, to sądzę że jakis klub w anglii bedzie w stanie dac za coutinho 40-50 mln, pytanie czy on bedzie chciał przejsc, ale sadze ze za taka kase spokojnie przjdzie
poza tym wszyscy czytają i pisze o długach na podstawie doniesień prasy, które po pierwsze moga byc przekoloryzowane po drugie raczej nie wiele osób tu na forum zna sie na finansach
ja uwazam ze laporta to ogarnie i bedzie całkiem oki:)
1
@Janiama
samego coutinho możesz sprzedac za 40-50 mln, neto z 10, firpo z 10, alena z 15
wg mnie dembele zostanie i podpisze nową umowę, griezmann pewnie tez zostanie tak samo jak messi
kłopoty kłopotami ale po pierwsze przesunie się spłaty, po drugie na jesien wróca kibice już pewnie, nie 100% ale wrócą moze w 25-50%, laporta to jednak zdolny biznesmen i wciagnie nowych sponsorów a co do transferów tez sie zgadzam ze beda to pilkarze darmowi jak wijnaldum, depay, garcia, może alaba
1
jaki skład na środę? trzeba wyjść mocnym składem ale kilku piłkarzom należałby się odpoczynek przed meczm z bilbao
neto
mingueza-araujo-umititi-firpo
moriba-pijanic-pedri
trincao-messi-dembele
alba, de jong, griezmann, busi powinni odpoczac
awans to mus:) szkoda tylko że s.roberti jeszcze nie dostępny i dest chyba tez nie
bo oscar mimo całej sympatii to nie poziom barcelony i to coraz czesciej widac
1
@tomFCB
POCZEKAJMY ZE ZDROWIEM, jak będzie zdrów to tak
5
@Yoshi94
ale co to ma za znaczenie gdzie dany zawodnik był rok temu, albo jak grał
liczy się tu i teraz i obecna forma + potencjał
inaczej okazałoby się że Real ma mega pożytek z Hazard albo Bale a tak nie jest
tak można dodaj do tego s. roberto, dest, messi, fati, pique, coutinho
3 z nich już za chwile wraca, a z elche może nawet taki skład grać
1
@Gwyn
nie męczy cię pisanie na tym forum o jednym? zamiast zająć się sprawami sportowymi ciągle tylko jeden temat wałkowany
0
@Ghotti
ale nic nie stoi na przeszkodzie de jong-wijnaldum-pedri
na rezerwie moriba-busi-puig
moriba będzie dostawał swoje szanse bo sezon jest długi i widać ze pomoc potrzebuje jakościowych zmienników też, mimo wszystko obok pedri i de jong w once da gala widziałbym kogoś doświadczonego, bo samymi młodymi w pomocy grać jest ciężko, a za 2-3 lata moriba byłbym już w podstawie:)
0
@Ghotti
zgadza się i chyba wreszcie mamy jakościową pomoc na lata, za busiego z chęcią zobaczyłbym tylko kogoś innego, wijnaldum?
w lato wierzę że właśnie depay, wijnaldum i garcia przyjdą i podniosą poziom zespołu, wreszcie bedzie szersza ławka
0
@pluszek
Oj pierdzielisz. Przedluza i oczywiste ze zarobia ale podane liczby sa smieszne:)
0
@Herbert
pozwól że się kompletnie z toba nie zgodzę
piłka rządzi kasa - takie zrzeszenie miałoby wiecej kasy niż fifa
poza tym wszedłby do superligi najważniejsze kluby
może powstałyby nawet 2-3 dywizje ze spadkami to byłoby ile 60 najważniejszych klubów swiata
sądze że Barcelona i inne klubu z superligi przeżyłyby bez transferów z BATE Borysów itp. klubów:)
także zawodników wezmą sami od siebie to proste:)
a sędziów - przecież sędziemu to wszystko jedne dal kogo sedziuje liczy sie kasa
myslisz że jak miałby sedziowac Superligę - czytaj cos na potege NBA, to wołąby sedziować mecz klubów które sie do tego nie dostały czyli np. BATE Borysów - Legia?
gdzie superliga to byłoby show i najwieksze stacje to trasnmitowały a rogrywki pod logiem uefa prawa do transmisji w niszowych stacjach tv o ile w ogóle
jesli kluby sie dogadają to sądzę że wiecej atutów jest po ich stronie - czyli pilkarze, renoma, sponsorzy
reszte można kupic
ale troche watpie aby sie dogadały miedzy soba wiec to pewnie troche potrwa jeszcze
0
@Herbert
ZGADZA SIĘ. a ja twierdze ze FIFA jest troche na straconej pozycji
to nie FIFA przyciaga sposnorów i transmisje telewizyjne tylko piłkarze i kluby
jak beda chcieli sie odciac a FIFA zrobi jak mówi to poziom piłki reprezentacyjnej bedzie tak słaby zę beda to rozgrywki tak popularne jak piłka kobieca
1
@Herbert
ale kumasz że kluby to wolne organizacje?
jak beda chciały grać to beda grały po prostu bez szyldu FIFA, UEFA, nawet nie muszą być zrzeszone w federacjach narodowych - to nie jest problem
maja swoje stadiony, i mogą sami się dogadać i grać - pieniądze z transmisji i sponsorów się znajdą - widać że FIFA się tego strasznie boi, bo wie ze jest na straconej pozycji
Już przecież mówiono że Superliga może doprowadzić do upadku rozgrywek krajowych
0
@Cobra303
de jong, dembele, messi, griezmann, alba, ter stegen - co by o nich nie mówić to jednak TOP na swoich pozycjach na świecie, dodałbym tu jeszcze pique ale kontuzjowany
fati, pedri, araujo- jedni z najlepszych mlodzików na swiecie
oczywiście są braki na kilku pozycjach i kontuzje, ale wg mnie Real a tym bardzie Atletico nie mają lepszej kadry, przy mistrzostwie hiszpanii dałbym 5
4
@Suzu
względnie dobrze:) 4+ w skali szkolnej, jeśli w LM nie byłoby kompromitacji
1
@Herbert
jak mogą zawiesić kluby:) pomyśl przecież kluby mogą sobie grać w swoich własnych rozgrywkach poza strukturami FIFA, UEFA
nikt im tego nie zabroni:) tak jak ty możesz grać na orliku w piłkę nożną
jak dogadają się ze sponsorami co beda to transmitować to FIFA, UEFA mogą się cmoknąć w pompę
0
@koksik2700
proste powiedz że nie masz i czujesz sie dobrze i po temacie:)
0
@tomFCB
nie od dziś wiadomo że Amerykanie do bystrych nie należą
3
@Janas11224
tylko dla klubów i piłkarzy to żaden argument:) tak ich nie zastraszą bo MŚ bez zawodników z najlepszych klubów nie będą nic warte i FIFA na nich nic nie zarobi
to nie oni stoją tu w wygranej pozycji:)
0
@HERORICH2
a co to za no name:-p
1
@student97r
no to niezłą miał końcówkę w dogrywkach wymiótł:) ciekawe jaki jest najlepszy wynik pkt w dogrywkach ever?
3
pedri, alba, de jong to wg mnie mus aby nie zagrali ani minuty, dest i messi z koneicznosci na szczescie tez odpoczna:)
0
@BarcaInfo
przyda im się:) bo marsylczycy ostatnio mają problemy ze zdobywaniem bramek, oby tam odżył:)
0
@VamosGirl
widzę to podobnie ale griezmann wg mnie zostanie:) a nunez pewnie dopiero za rok, 2 lata
trincao - ja cały czas czekam na jego ocene, dla mnie za wczesnie wiec bym go zostawil
reszta oki
widziałbym tylko inaczej atak
messi/trincao-depay/griezmann-fati/dembele, choć griemzann ostatio dobrze sobie radzi po lewej stronie, wiec moze fati srodek a griemzann lewa
przy takim zestawieniu jest wiele mozliwosci
0
@Janiama
najgorsze to chyba wyjsc na boisko z przekonaniem jakos to bedzie i przechodzić mecz, wydaje mi się że chyba łatwiej jest sięspiać strzelić 2 bramki i potem pochodzić niż powoli czekać i myśleć że jakos wtrulal sie ta bramkę, tymczasem mozna stracić we frajerski sposób bramkę i robi się ciepło
mimo wszystki licze na zmeinników i ich chęc pokazania się - raz że wałsnie mam nadzieje beda mieli wiekszą motywację, dwa niektórzy piłakrze u nas muszą odpocząc i pod zadnym pozorem bym ich nie wpuszczałna murawe- messi i dest odpoczyweaj z automatu, ale de jong, pedri, alba tez nie powinni wychylać nosa ani nawet zostac powołani
griezmann, dembele - mogą zagrać jeśli bedzie taka potrzeba, ale generalnie tez lepiej byłoby ich oszczedzic, ewentualnie 1 z nich od pierwszej minuty
0
@student97r
to ile on napierdzielił punktów w dogrywce?:) tyle co w regulaminowym czasie?:)