0

@Deathwing112
i bagażnik jak naciskasz przycisk na drzwiach tez ci nie działa?

0

zbrakło wczoraj u nas w zespole twardego charakteru w drugiej linii jak vidal czy kiedys davids, na takie mecze z rzeznikami są akurat aby utemperować małpy trochę

4

@pt9
chyba cię trochę poniosło

1

trzeba przyanć że Maradona potrafi kiedyś sobie poradzić z bydłem z Bilbao:)

0

@Mathew16
to fakt zakładając wyjściowa jedenastkę jak wczoraj - fati, s,.roberto i pique, coutinho byliby jak znalazł na teraz - byłoby kim rotować obecnie (a takto mamy problem)
wg mnie w kadrze jest 11 + tych 4 + puig + j.firpo + pena czyli 18 piłkarzy jakościowych, jakby dodać do tego garcia, depay i wijnaldum czyli 3 piłkarzy co mogą przyjsc latem za darmo to mamy naprawde wartosciowa kadre

trincao - jeszcze bym przetestował
umititi, mingueza, pijanic, coutinho (mimo ze jakość ma to bym go sprzedał), braithwaite (mimo sympatii też) - chyba trzeba ich sprzedac
ja jednak uważam że bedzie dobrze:)

0

@FC1899Barca
Ajax wygra bez problemu:)

1

@Kwiatek67
4-1 dla Barcelony

0

@maatiixx
Jakich setkach? Haha dobre.
Oprócz golito 2 setki w tym meczu były i obie nasze. Dembele i de jong

0

@BarcaInfo
To wiarygodne źródło? Jak tak to niech spada na drzewo

0

@kamson24
To samo miałem napisać ze na ulicy, w domu:), w pracy widuje ładniejsze kobiety

1

@NaFazieHitman
Ale w ludności jest sufit. Niedługo będzie po szczycie i odporność nabierzecie stadna.

1

@Barwindg
Nie masz samochodu?

1

@maatiixx
To chyba inny mecz ogladales:) setki dembele i de jonga mogły zabić mecz.
Do tego karny z dupy dla sociedad.
Poza tym mecz meczowi nie równy.
W niedzielę jesteśmy zdecydowanym faworytem. Z leo czy bez.
Obstawiam 2-0 dla nas

6

@Comentateiro
Ajax-feyenoord:) chyba zapomniałeś

5

@Ratamahatta
A nie dawno miwli ze valverde zdecydowanie lepszy:-p

13

To jakaś kpina. Przez ta pseudopandemie dłużej będzie słabo w naszym klubie z zarządem. Jaja chyba sobie robią z kibiców. Co za problem byłoby wydrukować sobie ankietę podać dane i wrzucić do urny? Czy nawet na miejscu zagłosować w odstępach? Parodia

0

@Ghotti
mnie też męczy coraz bardziej
pozdro

0

@Ghotti
chyba osobiście z tego co się orientuje ty gorzej niż on nie masz:) ale też lepiej opłacany zawód w Polsce:)
w Polsce kontroler jakości, raczej miałby dużo gorzej

gdzieś widziałem rankingi siły nabywczej u nas w Polsce, to wygląda to bardzo słabo na tle Europy

0

@Ghotti
czyli co gorsze tv w wyższej cenie:-p
w spożywcę też słyszałem że niektórzy nie zmieniają cen tylko zmniejszają gramaturę produktu:)
ogólnie w Polsce ciężko się żyje, mówię ogólnie jako społeczeństwo
stosunek zarobków do cen ciągle niski, do cen mieszkań dramatycznie niski

patrząc na przykładzie rodziny np w Irlandii, tam żyją normalnie a zawody takie średnie, w Polsce z takimi zawodami byłoby ledwo ponad od 10 do 10
kiedy w Polsce tak będzie się żyło ludziom?

0

@Ghotti
no to ciekawe z tą elektroniką, ja pamiętam jak kupowaliśmy zonie telefon 2 lata temu to już po chwili był wart dużo mniej bo wychodził następca:)

a z rządem szkoda gadać, ciekawe czemu posłowie nie mają takiej samej kwoty wolnej od podatku:-p

0

@Ghotti
grunt to znaleźć dobra ekipe:) to fakt :) bo i z tego i tradycyjnie porafi ci ktoś spierd.. robote

0

@Ghotti
tylko przed zakupem też obserwowałem i czytałem znawców i te ceny rzeczywiście znacznie rosna i beda rosnać:)
elektronika mnie troche dziwi bo kojarze ze zawsze bylo ze laptop albo komórka za pół roku/rok maksymalnie ceny mocno spadały bo był kolejny nowszy model

daj spokój z tą kwotą wolną od podatku, od pewnej kwoty nawet zmniejszona za tego rządu:-p
to samo II próg - kto widział aby w normalnym państwie liczyć bogactwo od 86 tys. PLN/rok
nie musieliby nic ludziom dawać tylko zaktualizować te 2 parametry i od razu ludziom by sie lepiej żyło, więcej by wydawali na konsumpcje - większe wpływy z VAT
I nawet jakby suma sumarum takei rozwiazanie dało do budżetu Państwa tyle samo - to obywatelom by się lepiej zyło i pewnie mieliby lepsze zdanie o rządzie - ale gdzie tam im zależy na tym!

0

@Ghotti
to nie są wymysły:) w Europie buduje się setki takich domów, bo skraca się czas budowy a właściwości ma takie same a niektóre rozwiązania nawet lepsze niż tradycyjne - dla mnie największa przewaga względem tradycji to szybkość

0

@clyde @ghotti
nie wiedziałem że elektronika zdrożała, ale to raczej sytuacja przejściowa,
wątpię aby ten telewizor utrzymywał cenę taka samo tak długo
jednak wchodzą ciągle nowe rozwiązania i technologie i nowszy sprzęt zbija ceny poprzednich modeli

ja z innej paki dodam że drożeją i drożeć będą też auta nowe - coraz większe wymogi wobec emisji CO2 i kary przenoszone na klientów, plus coraz więcej najnowszych rozwiązań nawet w tych markach na co dzień

0

@Ghotti
To wszystko kwestia dogadania. Poprzednio z całkiem obca osoba przy wykończeniu mieszkania się udało dogadac:)
Tak jak pisałem poszczególnych cen nie będę analizowal w sensie zmiana w czasie bo to nie ma sensu. Po co się stresować,nic z tym nie zrobię i tak trzeba zapłacić.
Budżet określony mam. Teraz tylko robie przerabiam projekt wiosna/ lato i jak mi dzieci dadzą odetchnąć dogaduje wykonawców za 2 lata od tego momentu.
Na ten moment wydaje się ze pójdę w dom z elementów keramzytobetonowych. Także sama budowa powinna pójść szybko:)

0

@Ghotti
cudowne państwo co dba o obywateli:)
te 8% a 23% VAT to spora różnica

ja aż tak bardzo nie patrzę, nie analizuje cen bo generalnie później to nie robi mi aż takiej różnicy, w sensie że mam określony budżet do X i tyle i budowa za 2,5 roku - w około pół roku później zamierzam się wprowadzić;
wiem że i tak wszystko będzie rosło i nie obserwuje tego bo co mi to zrobi za różnicę, przecież nie nakupuje teraz towaru i nie bede trzymał na działce;
po co mam się stresować że to kosztuje tyle a bedzie potem tyle kosztować:-p
i mniej sprawdzam tym zdrowiej zyję:)

towar i tak będę załatwiał po cena hurtowych na firmę budowlaną z rodziny, może VATu trochę odzyskam

0

@Yoshi94
a co w tym dziwnego że mu szkoda? mi też szkoda, może tak jak ja i inni woli sam odkładać kasę

pierwsze słyszę aby można było wypłacić kasę kiedy się chce? skąd wziąłeś takie info?

0

@Chakalaka
trump jest stary i obleśny ale przy bideie i tak wyglada jak milion dolarów - taka prawda

0

@barcelonaLM
Trump wygladal normalnie. A ten jest tak zaniedbany no i urodę ma też taka ze wygląda jakby był nad grobem już. Mimo wszystko przy trupie wygląda jak stary ubogi krewny:-p

5

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?