0

@Persyfl
to jest wyrok WSA, zostaje państwu/sanepidowi jeszcze NSA
ale wniosek jest prosty działania Państwa są nielegalne
zresztą kolejne wnioski składają hotelarze i branża fitness

0

@Gaz
Jak mial za sobą 2:) sam byl jednym z nich. A najlepiej mu idzie jak łączy pomoc z atakiem i ma za sobą takiego schone
A sam de jong z pedri i puig nie okkryje obrony, musi mieć kogoś bardziej defensywnego za sobą

0

@KierownikLucas
Ale przecież ze stów kodzystsha zwykli ludzie- patrz stok na ŚLĄSKU:)

0

@KierownikLucas
Ale masz tu błędne myślenie bo nawet 50% może wystarczyć do odporności zbiorowej sa przecież tez ozdrowiency

1

@Gaz
Ale wtedy de jong może częściej wychodzić z pomocy z pilka, jest zawsze oedri czy fati i dembele co mogą pograć i okiwać kogoś ze skrzydła i przenies ciężar gry bliżej bramki rywala

1

@Gaz
Zakładałbym wtedy puig i pijanic lawka

1

@thebaanqn
Kante marzenie:)

1

@Coutinho007
A on gra typowo jak DPS?:)

1

@Gaz
De jong lepiej jednak gra jak za sobą ma czyściciela jak np schone w Ajaxie czy de roon w Holandii wtedy może lepiej wyprowadzsc piłkę

2

Kto do pomocy do gry z de jongiem i pedrim. Jako defensywny pomocnik. Po sezonie realny. Zakładając np. Sprzedaż coutinho i jakąś kasę z niego i innych piłkarzy.

0

@KierownikLucas
Tak tylko tu mówisz o dyskryminacji. Takie rzeczy nie przejdą. To co pisali jakieś brak kwarantanny, nie liczenie w zgromadzeniach itp. Pierdół mogą wprowadzic

0

@KierownikLucas
Zreszta juz ci pisałem ze można pracować bez badan:)

0

@maroon
Dokladnie kolega wyżej chyba zapomnial że niektórzy nie mogą być szczepieni

0

@KierownikLucas
Sad stwierdził że obostrzenia wprowadzone przez rząd sa nielegalne:) takabyla oficjalna decyzja sądu. Czyli można było prowadzić działalność normalnie

1

@Bykunn
Fryzjer z Opola juz wygral:) w sądzie sprawę:)

0

@KierownikLucas
Nie bardzo idziesz do lekarza prywatnego i już masz badania do pracy:) zresztą pracodawca może cie przyjsc bez badań i zgodzić się na ewentualne jary w razie kontroli. Nie raz byłem na badaniach pol roku po terminie bo mi die Nie chciało

0

@Bykunn
Peszek jest taki ze nie wiele mogą zrobić i sami o tym wiedza.
Nawet w kwestii obostrzeń juz sa wysyłane pozwy zbiorowe. Szkoda ze przez debilizm kilku ludzi zaplaci polskie państwo czyli podatnicy

0

@adamt1996
A co ma orywatny pracodawca do decyzji rządu?:)

5

Haller w Ajaxie. Nie wiem co o nim myslec:) no cóż liczę ze się sprawdzi. Konkurencja dla traore.

103

Niech sobie pomarzą:) tego im nie zabronimy

3

@viscajasiek
ja tez się śmieje z tych co umarli na covid:) trudno byli po prostu słabi. Natura eliminuje słabych. Zegnam

1

@viscajasiek
Haha
Coraz bardziej mnie bawisz. Sposoby aby zdobyć kasę dla państwa. Błagam nie pisz więcej o finansach bo mi się serce kraje ze można być tak niedouczonym.

Pisałem Ci argumenty i zgasiłem jak kipa a ty dalej się tlisz:) mam jedna rade jak się boisz zamknij się w domu a zostaq normalnych ludzi w spokoju i pozwol im żyć.
Zegnam

2

@viscajasiek
Haha. Widze ze o ekonomii nie masz pojecia:) sa rezerwy:) dobre tego jeszcze nie grali:)
Jak trzymasz dystans i nosisz maseczkę i z nikim nie gadasz to zzanse zarażenia msz bliskie 0%:) twoim tokiem rozumowania zamknijmy spożywcze sklepy bo te można się zarazić.
Dziecko wróć lepiej do szkoły może jeszcze da się cie uratować.
Plus jest taki ze ludzie zaczynają mieć rząd w dup...i otwierają swoje biznesy:) vide stok na sanki:) byłem polecam:)

0

Komentarz usunięty

2

@viscajasiek
nie chcesz zamykać ludzi narażonych? ale każesz cierpieć czesto osobom którym ten wirus nic nie zrobi? niezła logika - niczym u rządzących

czyli jak pisałem wybiórcza empatia- zakaż panu X pracować aby Pan Y poczuł się lepiej i bezpieczniej:) - genialne:-p

to z choinki się urwałeś? ludzie nie umierali kiedyś? dlaczego mam się rozczulać nad kimś kto umarł na covid a nie na kimś kto umarł na raka, lub załamał się psychicznie? każda smierc jest tragiczna ale bedzie nam towarzyszyć i tyle takie jest życie

jakby umarł kto z moich bliskch to w czterech literach to mam czy ta osoba umarłaby na raka, covid, ze starości w wypadku itp. - nie ma to wtedy żadnego znaczenia

no nie jest to tożsame tutaj cierpią ludzie uczciwi, chciacy pracowac przez czyjes nieodpowiedzialne decyzje, z drugiej strony sa ludzie co moga sie zakazic, ale maja sami na to wpływ- podobno dzialajace maseczki, dystans, dezynfekcja
przeciez jak ktos sie boi nikt nikomu nie broni sie zamknac w domu, unikac ludzi to takie proste, a wymagacie by inni coś za was zrobili byście czuli się bezpieczniej, no kurde serio?

tak jak pisałem każdy w tej kwestii jest odpowiedzialny za siebie, jak mam bliska straszą ciocie to po prostu od roku sie z nia nie widziałem i tyle, i nie potrzebuje do tego aby jakaś restauracja albo galeria była zamknięta
zakupy dostarczane pod drzwi, spacery robi tylko ale nosi maskę i unika ludzi- wiec można, tylko trzeba samemu chcieć a nie przez własne widzimi się niszczyć komuś życie

5

@Pawel1980
tyle osób nie hospitalizowanych tylko umarło w zeszłym roku na świecie:)
stoją wolne szpitale rezerwowe

100 tys. zakażonych w szpitalach? od razu miliony - weź ty się stuknij w głowę

brak słów to do ciebie

0

@Bagsik88
za koemana chyba bliżej 17:) u tamtego 13:) ostatni sezon
zreszta zoabczymy z jaką srednia skonczy Koeman
z czego trzeba też dodać że la liga z sezon na sezon coraz bardziej defensywną ligą, niestety
na za EV było słabo - widać to nawet po meczach - nawet jak wygrywal rywal często miał więcej strzałów
to misłąby nawet większy sens - odniesc jeszcze do tego ile rywale oddwali strzałów na mecz

4

@Pawel1980
ludzie umieraja na chroby zakażne też na codzień:) i co ty na to? w zeszłym roku bodajże 14 mln ludzi umarło na różne choroby zakaźne

a śmierć z powodu choroby to nie oznaka słabości - słabego organizmu człowieka? jak ktoś dba o siebie o swoja odporność to generalnie chyba nie powinien mieć problemu

ale dziennie pewnie było po 100 tys. zakazeń - bo ciężko nazwać to zachorowaniami:)

"przyszedł wirus i są straty"- no właśnie przyszedł wirus i ludzie umierają, trudno

najlepiej idź i sam oddaj całą swoją kasę hotelarzom, restauratorom itp.
ludzie bogu duch winni ale tobie pasuje że niszczy się im zycie

i ochłoń chłopie bo się zagotujesz zaraz


2

@viscajasiek
no właśnie nie, jakby lato miało wpływ to znaczący wzrost powinien być w sierpniu, wrześniu a tego nie było

ale ja się nie muszę do niczego przekonywać, nie wiem czy się będę szczepił, bo to miałem i nie czuję ryzyka, powiem wiecej w mojej rodzinie wiekszosc to miała i to osoby starsze i chore i wszyscy przeszli to normalnie

to że osoby starsze i schorowane powinny się zaszczepić - tak uważam - ale to decyzja każdego obywatela z osobna, mi nic do tego, i nikomu nie powinno być nic do tego

no nie wszczepienie ludzi trwa, a hotelarze itp. już nie dają rady, slyszałeś o tym właścicielu hoteli co popełnił samobójstwo - to są ludzkie tragedie

powinni to się izolować starsi i to fakt i każdy jak się boi

ale nikomu do szczęści nie powinno być zamykanie restauracji, jak ktoś chce to nie będzie chodził proste

zresztą jakie jest prawdopodobieństwo zarażenia sie na stoku- przez kask, gogle? jak się mijają na stoku? albo w galerii?
proszę cię

ludzie chyba zapomnieli że ludzie umierają i będą umierać, takie jest życie, jakby ci 2 lata temu trąbili ile osób dziennie umiera na raka, ginie w wypadkach też dużo osób byłoby przerażonych i nagle bali by się jeździć samochodem, zaczęli by dbać o siebie

0

@Bagsik88
no i wychodzi że oddają za Koemana wiecej strzałów:) wiec o co ci chodzi:)
w zeszłym sezonie nawet 13 strzałów na mecz, teraz 16,6:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?