lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Persyfl
to jest wyrok WSA, zostaje państwu/sanepidowi jeszcze NSA
ale wniosek jest prosty działania Państwa są nielegalne
zresztą kolejne wnioski składają hotelarze i branża fitness
0
@Gaz
Jak mial za sobą 2:) sam byl jednym z nich. A najlepiej mu idzie jak łączy pomoc z atakiem i ma za sobą takiego schone
A sam de jong z pedri i puig nie okkryje obrony, musi mieć kogoś bardziej defensywnego za sobą
0
@KierownikLucas
Ale przecież ze stów kodzystsha zwykli ludzie- patrz stok na ŚLĄSKU:)
0
@KierownikLucas
Ale masz tu błędne myślenie bo nawet 50% może wystarczyć do odporności zbiorowej sa przecież tez ozdrowiency
1
@Gaz
Ale wtedy de jong może częściej wychodzić z pomocy z pilka, jest zawsze oedri czy fati i dembele co mogą pograć i okiwać kogoś ze skrzydła i przenies ciężar gry bliżej bramki rywala
1
@Gaz
Zakładałbym wtedy puig i pijanic lawka
1
@thebaanqn
Kante marzenie:)
1
@Coutinho007
A on gra typowo jak DPS?:)
1
@Gaz
De jong lepiej jednak gra jak za sobą ma czyściciela jak np schone w Ajaxie czy de roon w Holandii wtedy może lepiej wyprowadzsc piłkę
2
Kto do pomocy do gry z de jongiem i pedrim. Jako defensywny pomocnik. Po sezonie realny. Zakładając np. Sprzedaż coutinho i jakąś kasę z niego i innych piłkarzy.
0
@KierownikLucas
Tak tylko tu mówisz o dyskryminacji. Takie rzeczy nie przejdą. To co pisali jakieś brak kwarantanny, nie liczenie w zgromadzeniach itp. Pierdół mogą wprowadzic
0
@KierownikLucas
Zreszta juz ci pisałem ze można pracować bez badan:)
0
@maroon
Dokladnie kolega wyżej chyba zapomnial że niektórzy nie mogą być szczepieni
0
@KierownikLucas
Sad stwierdził że obostrzenia wprowadzone przez rząd sa nielegalne:) takabyla oficjalna decyzja sądu. Czyli można było prowadzić działalność normalnie
1
@Bykunn
Fryzjer z Opola juz wygral:) w sądzie sprawę:)
0
@KierownikLucas
Nie bardzo idziesz do lekarza prywatnego i już masz badania do pracy:) zresztą pracodawca może cie przyjsc bez badań i zgodzić się na ewentualne jary w razie kontroli. Nie raz byłem na badaniach pol roku po terminie bo mi die Nie chciało
0
@Bykunn
Peszek jest taki ze nie wiele mogą zrobić i sami o tym wiedza.
Nawet w kwestii obostrzeń juz sa wysyłane pozwy zbiorowe. Szkoda ze przez debilizm kilku ludzi zaplaci polskie państwo czyli podatnicy
0
@adamt1996
A co ma orywatny pracodawca do decyzji rządu?:)
5
Haller w Ajaxie. Nie wiem co o nim myslec:) no cóż liczę ze się sprawdzi. Konkurencja dla traore.
103
Niech sobie pomarzą:) tego im nie zabronimy
3
@viscajasiek
ja tez się śmieje z tych co umarli na covid:) trudno byli po prostu słabi. Natura eliminuje słabych. Zegnam
1
@viscajasiek
Haha
Coraz bardziej mnie bawisz. Sposoby aby zdobyć kasę dla państwa. Błagam nie pisz więcej o finansach bo mi się serce kraje ze można być tak niedouczonym.
Pisałem Ci argumenty i zgasiłem jak kipa a ty dalej się tlisz:) mam jedna rade jak się boisz zamknij się w domu a zostaq normalnych ludzi w spokoju i pozwol im żyć.
Zegnam
2
@viscajasiek
Haha. Widze ze o ekonomii nie masz pojecia:) sa rezerwy:) dobre tego jeszcze nie grali:)
Jak trzymasz dystans i nosisz maseczkę i z nikim nie gadasz to zzanse zarażenia msz bliskie 0%:) twoim tokiem rozumowania zamknijmy spożywcze sklepy bo te można się zarazić.
Dziecko wróć lepiej do szkoły może jeszcze da się cie uratować.
Plus jest taki ze ludzie zaczynają mieć rząd w dup...i otwierają swoje biznesy:) vide stok na sanki:) byłem polecam:)
0
Komentarz usunięty
2
@viscajasiek
nie chcesz zamykać ludzi narażonych? ale każesz cierpieć czesto osobom którym ten wirus nic nie zrobi? niezła logika - niczym u rządzących
czyli jak pisałem wybiórcza empatia- zakaż panu X pracować aby Pan Y poczuł się lepiej i bezpieczniej:) - genialne:-p
to z choinki się urwałeś? ludzie nie umierali kiedyś? dlaczego mam się rozczulać nad kimś kto umarł na covid a nie na kimś kto umarł na raka, lub załamał się psychicznie? każda smierc jest tragiczna ale bedzie nam towarzyszyć i tyle takie jest życie
jakby umarł kto z moich bliskch to w czterech literach to mam czy ta osoba umarłaby na raka, covid, ze starości w wypadku itp. - nie ma to wtedy żadnego znaczenia
no nie jest to tożsame tutaj cierpią ludzie uczciwi, chciacy pracowac przez czyjes nieodpowiedzialne decyzje, z drugiej strony sa ludzie co moga sie zakazic, ale maja sami na to wpływ- podobno dzialajace maseczki, dystans, dezynfekcja
przeciez jak ktos sie boi nikt nikomu nie broni sie zamknac w domu, unikac ludzi to takie proste, a wymagacie by inni coś za was zrobili byście czuli się bezpieczniej, no kurde serio?
tak jak pisałem każdy w tej kwestii jest odpowiedzialny za siebie, jak mam bliska straszą ciocie to po prostu od roku sie z nia nie widziałem i tyle, i nie potrzebuje do tego aby jakaś restauracja albo galeria była zamknięta
zakupy dostarczane pod drzwi, spacery robi tylko ale nosi maskę i unika ludzi- wiec można, tylko trzeba samemu chcieć a nie przez własne widzimi się niszczyć komuś życie
5
@Pawel1980
tyle osób nie hospitalizowanych tylko umarło w zeszłym roku na świecie:)
stoją wolne szpitale rezerwowe
100 tys. zakażonych w szpitalach? od razu miliony - weź ty się stuknij w głowę
brak słów to do ciebie
0
@Bagsik88
za koemana chyba bliżej 17:) u tamtego 13:) ostatni sezon
zreszta zoabczymy z jaką srednia skonczy Koeman
z czego trzeba też dodać że la liga z sezon na sezon coraz bardziej defensywną ligą, niestety
na za EV było słabo - widać to nawet po meczach - nawet jak wygrywal rywal często miał więcej strzałów
to misłąby nawet większy sens - odniesc jeszcze do tego ile rywale oddwali strzałów na mecz
4
@Pawel1980
ludzie umieraja na chroby zakażne też na codzień:) i co ty na to? w zeszłym roku bodajże 14 mln ludzi umarło na różne choroby zakaźne
a śmierć z powodu choroby to nie oznaka słabości - słabego organizmu człowieka? jak ktoś dba o siebie o swoja odporność to generalnie chyba nie powinien mieć problemu
ale dziennie pewnie było po 100 tys. zakazeń - bo ciężko nazwać to zachorowaniami:)
"przyszedł wirus i są straty"- no właśnie przyszedł wirus i ludzie umierają, trudno
najlepiej idź i sam oddaj całą swoją kasę hotelarzom, restauratorom itp.
ludzie bogu duch winni ale tobie pasuje że niszczy się im zycie
i ochłoń chłopie bo się zagotujesz zaraz
2
@viscajasiek
no właśnie nie, jakby lato miało wpływ to znaczący wzrost powinien być w sierpniu, wrześniu a tego nie było
ale ja się nie muszę do niczego przekonywać, nie wiem czy się będę szczepił, bo to miałem i nie czuję ryzyka, powiem wiecej w mojej rodzinie wiekszosc to miała i to osoby starsze i chore i wszyscy przeszli to normalnie
to że osoby starsze i schorowane powinny się zaszczepić - tak uważam - ale to decyzja każdego obywatela z osobna, mi nic do tego, i nikomu nie powinno być nic do tego
no nie wszczepienie ludzi trwa, a hotelarze itp. już nie dają rady, slyszałeś o tym właścicielu hoteli co popełnił samobójstwo - to są ludzkie tragedie
powinni to się izolować starsi i to fakt i każdy jak się boi
ale nikomu do szczęści nie powinno być zamykanie restauracji, jak ktoś chce to nie będzie chodził proste
zresztą jakie jest prawdopodobieństwo zarażenia sie na stoku- przez kask, gogle? jak się mijają na stoku? albo w galerii?
proszę cię
ludzie chyba zapomnieli że ludzie umierają i będą umierać, takie jest życie, jakby ci 2 lata temu trąbili ile osób dziennie umiera na raka, ginie w wypadkach też dużo osób byłoby przerażonych i nagle bali by się jeździć samochodem, zaczęli by dbać o siebie
0
@Bagsik88
no i wychodzi że oddają za Koemana wiecej strzałów:) wiec o co ci chodzi:)
w zeszłym sezonie nawet 13 strzałów na mecz, teraz 16,6:)