lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bobo25
OFE mowi ci to cos:) tutaj będzie tak samo. Ale każdy niech robi jak uważa.
Lepiej te kasę wydać teraz albo samemu zainwestować.
Powodzenia
4
@Bobo25
bo nigdy tych pieniędzy nie zobaczysz:)
0
@Criss18Barca
pierdz..:) już poprzedni nie mieli dograc:)
0
@MaŁolat
od kilku komentarzy ciągle do mnie piszesz mimo tego że już dawno zakończyliśmy rozmowę - pytanie po co? i do tego typowe dla ludzi twojego pokroju słowne gierki
daj sobie spokój i może zajrzyj do książki jakiejś:)
0
@MaŁolat
to jak masz to po co mnie zaczepiasz? nara
0
@MaŁolat
wątpię że nie chodzisz:) chyba że nie zdałeś:-p a tak na serio po co do mnie piszesz? idź zrób coś pożytecznego ze swoim życiem lepiej
żegnam
0
@PatrykBarcelona
pytanie czy to nie fake
0
@Kondziubarca @BarcaInfo
dzięki bo nie kojarzyłem typa, a pokazało mi się nazwisko guardiola i zastanawiałem się o co chodzi
0
@BarcaInfo
a co wyzywał Barcelonę?
0
@BarcaInfo
może wyjaśnić o co chodzi z guardiolą? chodzi ci o pepa? nie kumam?
2
@liberoFCB
ja mam nadzieję że się mylisz:) oby, bo widze go jako szkielet przyszłej barcelony, fakt jest też taki że niby od tego roku lekarze z nim pracują nad specjalnym programem, za valverde i setien tego nie było
także liczę że będzie lepiej:) oczywiście jakies kontuzje pewnie beda ale licze ze max 2-3 po 2-3 tygodnie:)
4
@MaziFCB
dokładnie:) może miał za słabe auto:)
7
@liberoFCB
dembele? na głowę upadłeś?:)
0
@MaŁolat
to porównując piłkarzy będziemy porównywali zdobyte przez nich trofea?
to rozumiem krkic jest lepszy niż ibrahimović bo zdobył więcej od niego LM?
dzieciaku szkoda mi z Tobą gadać bo mój but ma więcej rozumu niż ty, wracaj do szkoły lepiej jak najszybciej bo przerwa źle wpływa na wasza edukację
0
@MaŁolat
A asensio się nie łamie? Dembeke juzzrobil wirksza karierę niż asensio, rodrygo i vinicius razem wzięci. W bvb sie nie łamał. W tym sezonie tez Oki. Wiec to chyba jednak winna poprzedniego składu medycznego. Nigdy nie wiadomo jak się ktoś rozwinie ale potencjał można ocenić. Inaczej jaki sens byłoby pisać o mlodych. Poza tym porównujesz piłkarzy z pierwszej jedenastki Barcelony z kolesiem który u nasjie zagrał chyba 90 minut? Kurde logika levrl hard masz widze:-p na razie oni spełniają oczekiwania. Fati przypomnę zeszły sezon mial więcej bramek nic rodrygo, vinicius i Jovic razem.o czym my więc mówimy? Koles ma potencjał nowej gwiazdy Barcelony i przejąć pakecxke po Messim jak kiedyś on po Ronaldinho a ty go porównujesz do kolesia jak Robinho. Polewka z ciebie. Chyba nick do ciebie pasuje bo pojęcia o piłce nie masz:)
0
@MaŁolat
Byl pilkarzem dobrym ale nie wybitnym. W finale LM każdy może strzelac gole. A co za znaczenie ma cena? Oceniamy piłkarzy czy ceny? To co mbappe jest slaby bo dużo kosztował? Slaba masz logike:) fakt jest taki ze dembele jak grał to w 1,5 roku swojej najlepszego momentu zrobił więcej niż Asensio przez całą kariere:) to tylko świadczy o śmieszności podniecania się asensio
0
@Kondziubarca
Punkt przewagi na Lipskiem:( rzeczywiscie pogrom:) średnio 1,5 bramki na mecz stracona
0
@Yosemite
U nas to tez kwestia mniejszej liczby meczy niż rywale wyżej. Czas na oceny będzie po sezonie. Wiadomo w tych zespołach wielkie zmiany są.
0
@Avatarr
Jasne:)
0
@MaŁolat
No i? Pedro tez strzrlat kiedyś w finale LM. Asensio nawet nie miał nigdy takiego sezonu jak wyśmiewanym przez wielu dembele:)
0
@El Madridista.
Nie stanowiacy o sile Barcelony? Haha mowisz o podstawowych zawodnikach. Jeden z nich do momentu kontuzji najlepszy strzelec zespołu plus pilkarz pierwszej jedenastki reprezentacji Hiszpanii:)
Ładne masz nałożone okulary
0
@El Madridista.
Jak nie widzisz przewagi fati, oedri i dembeke nad talentami realu to widocznie jesteś ślepy:( zobaczysz jakie będziecie za chwilę mieli problemy jak zakobczy karierę ramos i benzema
0
@MaŁolat
Bo to przecietniacy
0
@El Madridista.
Wszyscy z nich oprócz valverde to przeciętniacy i taka jest prawda. Do poziomu fati, pedri i dembele im daleko
3
Sklad na jutro.
Ter stegen
Dest araujo lenglet alba
Pijanic de jong
Pedri
Griezmann Messi dembele
0
@Nocturno
Mam dokladnie takie same zdanie:) z tego co kojarzę to chyba właśnie 90% Polaków zarabia mniej:) także na 100 tutaj 90 teoretycznie zarabia mniej. Zawsze przede wszystkim trzeba się odnieść do ludzi z branży swojej bo to jest wyznacznik.
A generalnie każdy powinien zrobić dobie budżet ile musi wydać i zaoszczędzić aby wiedzieć ile musi zarabiać na taki standard albo jak wie ze się nie da to zmienić oczekiwania albo się mocno dokształcić.
0
@MaŁolat
Haha ridrygo i asensio;)
0
@El Madridista.
Kogo niby?:)
1
@Drozdu7
Dla wielu to dobry film rozrywkowy dla mas, nic wiecej:) nikt kto się zna na kinie nie powie więcej:)
0
@lou
Mamu juz oferowało 150