3

@Bobo25
OFE mowi ci to cos:) tutaj będzie tak samo. Ale każdy niech robi jak uważa.
Lepiej te kasę wydać teraz albo samemu zainwestować.
Powodzenia

4

@Bobo25
bo nigdy tych pieniędzy nie zobaczysz:)

0

@Criss18Barca
pierdz..:) już poprzedni nie mieli dograc:)

0

@MaŁolat
od kilku komentarzy ciągle do mnie piszesz mimo tego że już dawno zakończyliśmy rozmowę - pytanie po co? i do tego typowe dla ludzi twojego pokroju słowne gierki
daj sobie spokój i może zajrzyj do książki jakiejś:)

0

@MaŁolat
to jak masz to po co mnie zaczepiasz? nara

0

@MaŁolat
wątpię że nie chodzisz:) chyba że nie zdałeś:-p a tak na serio po co do mnie piszesz? idź zrób coś pożytecznego ze swoim życiem lepiej
żegnam

0

@PatrykBarcelona
pytanie czy to nie fake

0

@Kondziubarca @BarcaInfo
dzięki bo nie kojarzyłem typa, a pokazało mi się nazwisko guardiola i zastanawiałem się o co chodzi

0

@BarcaInfo
a co wyzywał Barcelonę?

0

@BarcaInfo
może wyjaśnić o co chodzi z guardiolą? chodzi ci o pepa? nie kumam?

2

@liberoFCB
ja mam nadzieję że się mylisz:) oby, bo widze go jako szkielet przyszłej barcelony, fakt jest też taki że niby od tego roku lekarze z nim pracują nad specjalnym programem, za valverde i setien tego nie było

także liczę że będzie lepiej:) oczywiście jakies kontuzje pewnie beda ale licze ze max 2-3 po 2-3 tygodnie:)

4

@MaziFCB
dokładnie:) może miał za słabe auto:)

7

@liberoFCB
dembele? na głowę upadłeś?:)

0

@MaŁolat
to porównując piłkarzy będziemy porównywali zdobyte przez nich trofea?
to rozumiem krkic jest lepszy niż ibrahimović bo zdobył więcej od niego LM?
dzieciaku szkoda mi z Tobą gadać bo mój but ma więcej rozumu niż ty, wracaj do szkoły lepiej jak najszybciej bo przerwa źle wpływa na wasza edukację

0

@MaŁolat
A asensio się nie łamie? Dembeke juzzrobil wirksza karierę niż asensio, rodrygo i vinicius razem wzięci. W bvb sie nie łamał. W tym sezonie tez Oki. Wiec to chyba jednak winna poprzedniego składu medycznego. Nigdy nie wiadomo jak się ktoś rozwinie ale potencjał można ocenić. Inaczej jaki sens byłoby pisać o mlodych. Poza tym porównujesz piłkarzy z pierwszej jedenastki Barcelony z kolesiem który u nasjie zagrał chyba 90 minut? Kurde logika levrl hard masz widze:-p na razie oni spełniają oczekiwania. Fati przypomnę zeszły sezon mial więcej bramek nic rodrygo, vinicius i Jovic razem.o czym my więc mówimy? Koles ma potencjał nowej gwiazdy Barcelony i przejąć pakecxke po Messim jak kiedyś on po Ronaldinho a ty go porównujesz do kolesia jak Robinho. Polewka z ciebie. Chyba nick do ciebie pasuje bo pojęcia o piłce nie masz:)

0

@MaŁolat
Byl pilkarzem dobrym ale nie wybitnym. W finale LM każdy może strzelac gole. A co za znaczenie ma cena? Oceniamy piłkarzy czy ceny? To co mbappe jest slaby bo dużo kosztował? Slaba masz logike:) fakt jest taki ze dembele jak grał to w 1,5 roku swojej najlepszego momentu zrobił więcej niż Asensio przez całą kariere:) to tylko świadczy o śmieszności podniecania się asensio

0

@Kondziubarca
Punkt przewagi na Lipskiem:( rzeczywiscie pogrom:) średnio 1,5 bramki na mecz stracona

0

@Yosemite
U nas to tez kwestia mniejszej liczby meczy niż rywale wyżej. Czas na oceny będzie po sezonie. Wiadomo w tych zespołach wielkie zmiany są.

0

@Avatarr
Jasne:)

0

@MaŁolat
No i? Pedro tez strzrlat kiedyś w finale LM. Asensio nawet nie miał nigdy takiego sezonu jak wyśmiewanym przez wielu dembele:)

0

@El Madridista.
Nie stanowiacy o sile Barcelony? Haha mowisz o podstawowych zawodnikach. Jeden z nich do momentu kontuzji najlepszy strzelec zespołu plus pilkarz pierwszej jedenastki reprezentacji Hiszpanii:)
Ładne masz nałożone okulary

0

@El Madridista.
Jak nie widzisz przewagi fati, oedri i dembeke nad talentami realu to widocznie jesteś ślepy:( zobaczysz jakie będziecie za chwilę mieli problemy jak zakobczy karierę ramos i benzema

0

@MaŁolat
Bo to przecietniacy

0

@El Madridista.
Wszyscy z nich oprócz valverde to przeciętniacy i taka jest prawda. Do poziomu fati, pedri i dembele im daleko

3

Sklad na jutro.
Ter stegen
Dest araujo lenglet alba
Pijanic de jong
Pedri
Griezmann Messi dembele


0

@Nocturno
Mam dokladnie takie same zdanie:) z tego co kojarzę to chyba właśnie 90% Polaków zarabia mniej:) także na 100 tutaj 90 teoretycznie zarabia mniej. Zawsze przede wszystkim trzeba się odnieść do ludzi z branży swojej bo to jest wyznacznik.
A generalnie każdy powinien zrobić dobie budżet ile musi wydać i zaoszczędzić aby wiedzieć ile musi zarabiać na taki standard albo jak wie ze się nie da to zmienić oczekiwania albo się mocno dokształcić.

0

@MaŁolat
Haha ridrygo i asensio;)

0

@El Madridista.
Kogo niby?:)

1

@Drozdu7
Dla wielu to dobry film rozrywkowy dla mas, nic wiecej:) nikt kto się zna na kinie nie powie więcej:)

0

@lou
Mamu juz oferowało 150

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?