lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mixtape
Juz Ajax mieli rozjechac:) wg mnie beda mieli duży problem
0
@Barca1992
I zdobędzie w tych meczach 10-12 punktów. Wspomnisz moje slowa:) już Valladolid mial być straszny
0
@Herato
Zmiana pokoleniowa u nas. Real próbuje oszukać czas a zobaczycie co będzie u nich za rok,2 jak odejdą benzyna, ramos , modric, Kross itp. Jak nie ogarna kogoś dobrego to będzie gorzej niż u nas bo mamy już podwaliny pod nowy zespół:)
0
@HERORICH2
Szczerze jeśli nie my to w tym roku życzę wam mistrzostwa:)
0
@Dalhi
Griezmann spokojnie poszedlby za 50-60. City, psg? Lubie go i chciałbym aby pokazał jeszcze klasę ale mam coraz większe wątpliwości. Może mnie zaskoczy jeszcze:)
0
@Coutinho007
Dlatego napisałem halaand:)
0
@czar007
Jak kasy braknie? Garcia deoay za darmo. Zacoutinho i griezmann halaand I upamecano spokojnie bedzie:)
0
jakie wnioski po wczorajszym meczu? W ataku na ten moment mamy 3 piłkarzy z dobrze ułożona noga- Messi, fati, dembele. Jak brakuje ostatnio 2 to ciężko o bramki i jeszcze ta niedoswiadczona obrona.
Na szczęście dembele wrocil, do powrótu fatiego tez coraz bliżej a i Messi zaczął grać.
Griezmann o ile go broniłem to po raz kolejny zawodzi. Transfer debata teraz to wg mnie mus. Trincao dałbym szansę.
Ogólnie czekam na laporte i obiecanego przez niego latem halaanda. Oby tylko nie zapomnial o obronie i kupił tam kozaka-upamecano lub kanude. Myślę że sprzedając coutingo i Griezmann byłaby kasa na tych 2:)
Na dzis once da gala.
Ter stegen
Dest-pique-araujo-alba
Pijanic-de jong
Pedri
Messi-fati-dembele
A liczę na przyjscie depay, Garcia, halaand, upamecano:) i jakiś pomocnik:)
0
@kaamil1910
Zgadza sie:) fati dembele messi:) +deoay teraz i katem obiecany przez laporte halaand
1
@Fartlow
Dokładnie kazdy ma inny gust:) i inne potrzeby. Ty chyba bardziej auta sportowe. Ja raczej rodzinne:)
Ale szacunek za avatar:)
0
@BarcaInfo
Przypomina. Ostatnie 5 meczów to 3 wygrane i 2 remisy. Zaklad o piwo zenastepne 5 meczów to będzie 4 zwycięstwa i remis:)?
0
trzeba patrzeć pozytywnie mamy mlody zespol i juz tworzy się trzon który za rok, za 2 znow może błyszczeć.
Ter stegen
Dest-araujo (mimo wszystko)-?-alba(firpo?)
De jong-pijanic
Pedri(puig)
Messi/trincao-?-fati/dembele
Mimo wszystko eidac ze brakuje 2 ŚO, pomocnika i napastnika ale ten zespół widac ze ma pomału zalążki.
Fakt potrzeba 2-3 koazkow jak upamecano czy halaand ale z laporta w to wierzę:)
My mamy już liderow nowego zespolu- fati, dembele, pedri potrzebny jeszcze jakiś lider w obronie:) jeszcze będzie przepięknie jeszczevedzie cudownie:)
0
@Azi
Strzały 16-9:)no rzeczywiście jak rowny z rownym
0
@BarcaInfo
Bez przesady.
0
@CZaras
To aż niewiarygodne. Który to juz taki błąd obrońcy w tym sezonie? Czy oni go sabotuje?
Nie pamiętam zeby kiedykolwiek było aż tyle błędów.
Ale pozytywy są bo mamy jakiś 12 piłkarzy fo gry. W tym dużo mlodych sle potrzeba 2-3 transfery koazkow do zespolu:)
0
@Fartlow
Akurat nie jeżdżę Kodiaq tylko innym modelem tej marki:-p ale jak będę miał potrzebę zmienić drugie auto na nowe duza szansa jest ze wybór padnie na Kodiaq albo mniejsze Volvo XC60.
0
@Fartlow @AlexDark00
Wg mnie kodiaq. Z takich jak ty nazywasz zasłużonych marek jedynie Volvo, Range i Bentley. Wg mnie te co wymieniłeś sa przereklamowane. Aczkolwiek nowe Audi gt tronic czy jakoś tak wygląda Oki. Ale każdy ma inne zdanie. Każdy ma inny gust.
Poza tym temat byl na temat tego ze ciężko napisać o takim aucie ze jest slabe i szanujmy sie. Trzeba albo być hipokryta albo zakompleksiony kolesiem.
I obojętne czy byłaby to reklama flagowego samochodu Skody, Mazdy, Volkswagen, Toyoty czy BMW
0
@AlexDark00
To zależy:) ja np kodiaq wole niz audi, mercedes czy bmw. Tak jeżdżę nową:) ale ty cały czas zbaczasz z tematu bo ty twierdzisz z kolegą ze fura jak Kodiaq jest slaba- tekst szanujmy sie. Wg mnie samochod za taką kasę nie może być słaby. A napisać tak może ktoś kto ma kompleksy:)
0
griezmann kolejny razmnie wkurzył. Koles za taką kasę musi ciągnąć grę.
Oby za rok atak skadal się z
Messi-halaand-fati/dembele
3
Ja nie mogę który to juz wylew obrońcy w tym sezonie? Jak to kur.. możliwe że sami strzelamy sobie bramki
0
@Fartlow
Bo nigdy nie jeździłeś skoda za taką kase:)
0
@AlexDark00
Koles piszesz o wozie za 120-200 koła szanujmy sie:) juz samo to świadczy o braku szacunku takiej osoby. Za taka kasę samochid generalnie jest dobry:) Tak jak pisałem największy bólu dupy maja ci co jeżdżą starymi gruchotami za 10 kola:) ale mercedes, audi itp.
Skoda to zdecydowanie niedoceniona marka
0
@Klaudix
Juz nie mowie o kodiaq którego reklama jest na stronie:)
0
@AlexDark00
Lepsze to niż wypierdziane stare audi, bmw czy mercedes:-p
0
@AlexDark00
Wiesz co większość dzieci na tej stronie to dzieci wiec wątpię aby jeździł porsche:)
juz sam fakt pisania o Skoda Kodiaq ze to slabe auto świadczy o bólu dupy. Umówmy się to auto za 120-200 tys. PLN wiec jakieś 95% użytkowników tej strony to byłby szczyt marzen:)
0
@MeMyselfAndI
W obydwóch rorgrywkach niemal identyczna przewaga:)
2
@AlexDark00
A może jeździ stara beta albo starym mercedesem:) tacy ludzie są najlepsi:) szydzi z jakiejś marki a sami jeżdżą starymi gruchotami:) ale stary mercedes:-p dosłownie jak na Bałkanach
3
@Fartlow
Zal dupe ściska bo cie nie stac:)
1
@NaFazieHitman
Haha
Australia to stan umysłu :)
14
@MeMyselfAndI
10 do 6 mistrzostw kraju to nie przewaga Wg ciebie?:)