3

@Kapitan_SW
współczuje ci, masakra, a są tu tacy co jeszcze mówią że obostrzenia są oki @Pawel1980, co powiesz teraz koledze że to dal dobra wszystkich?

0

jak ktoś dalej wierzy temu rządowi to gratuluje braku inteligencji

rząd przedstawia jasny plan dla społeczeństwa, publiczny plan po czym robi coś odwrotego

KŁAMSTWO DO POTĘGI

ciekaw jestem kto teraz będzie ich bronił

0

@maroon
rząd przedstawia jasny plan społeczeństwu, po czym go nie realizuje

w jaki sposób można więc wierzyć kłamcom, albo się na coś umawiamy albo nie

a ty co bronisz debili? psiowiec jesteś?

0

@kamilop
tak dokłądnie

0

@Majkel34
jak wyjdzie kilka milionów obywateli to nawet nie pierną

2

@sokot
tez o tym myslalem jakby nawet wyszli młodzi ludzie np. 3-5 mln to mogli y nas cmoknąc w pompe

0

@Katalończyk 99
trzymam za nich kciuki:) jak otworzą to sie wybiore w ramach wsparcia:)

0

o cu tu chodzi z ta data 17 stycznia?

Niemcy chyba tez ograniczenia do tej daty? to jakaś magiczna liczba?

0

@NGTRX
już nie mogą

0

@Guffi
na jakiej podstawie? ci debile wykreślili nawet z ustawy o przeciwdziałaniu rozprzestrzenianiu sie chorób zakaźnych wpis o tym ze sanepid może karać
teraz to sanepid nic nie może

0

@Encore
działania ich są bezprawne wiec nic nie zapłacisz, chodzi o to żeby im pokazać że mogą to sobie porządzić w domu

bo skoro umawiamy sie ze narodowa kwarantanna powyżej 28 tys. a jest ostatnio ile średnio 10-15 to chyba ktoś łamie reguły gry

1

ludzie to co wychodzimy wszyscy na ulicę w sylwestra? pokażmy że mamy ich w dupie

1

@avanes
radze koledze złożyc pozew na Państwo Polskie bo z tego co kojarze nie ma takiego czegoś jak narodowa kwarantanna

1

@against_modern_football
tez mam taka nadzieje

czekam na restauratorów bo mieli sie solidarnie otworzyć 27 grudnia:)
trzymam za nich kciuki

0

@RonnieVEB
a kto ci może zakazac wychodzić?

0

@Barca1992
generalnie to samo co było od 7 do 28 listopada:) tylko inaczej nazwane
bo usługi fryzjerzy itp. dalej działaj - nic o tym nie mówili

3

@IronSanHybrid
trzeba solidarnie się zachować i wyrazić nieposłuszeństwo społeczne
to jedyna metoda

0

@Janiama
to są kłamcy i tyle

0

ale nie bardzo kumam co to zanczy kwarantanna narodowa?

co fryzjer tez bedzie zmakniety czy działa?

po drugie chyba to jest nielegalne - w prawie nie ma takiej definicji
po trzecie chyba restauracje tym bardziej sie wkurza i otworza 28 grudnia solidarnie jak zapowiedzieli

2

to co umawiamy się i wychodzimy wszyscy w sylwestra na ulicę?
pokażmy ilu nas jest:)

0

@Barca1992

przecież to kłamcy i obłudnicy, pokazali plan kilka tygodni później a robią inaczej

2

@xBoMBoWiECx
zgadza się:)

0

@Barca1992
przeciez od dłuższego czasu jest stabilnie i spory spadek, gdzie tu o wzrostach dopiero mowa:)

0

@Kusco15
spoko:) ale ja nadal nie wiem o co chodzi?:)

0

@Kusco15
a o co chodzi z tym deepem - czemu zablokowali?

0

@IronSanHybrid
genialne:) czy on tam popuścił w majta?

1

@Pawel1980
wystarczy wprowadzić w zycie a zadziała

to nie jest moja teoria ale naukowców ze Standford, Oxford i Yale

koleś po co ty do mnie piszesz skoro merytorycznie nie potrafisz nic napisać

żegnam

0

@Joe_Pesci
zastanawiam się co tacy ludzie mają w głowie, raczej przy obróbce drewna itp. pracach nie ma kokosów ale widzę próba szpanu musi być

3

@sokot
tylko wydaje mi sięze ludzie nie są tak głupi - mniej poluzować po sapdku a tu tego nie robią mimo spadku zakażeń
także coraz więcej ludzi ma ich w pompie i słusznie

tak to presja stachu, ale jak na święta nie mogli zakazać przemieszczania się tak również w sprawie szczepionek sami wiedzą że niewiele mogą zrobić

zresztą oni chyba sami juz widzą że poparcie im spada na łeb na szyję

a najlepsze są te śmieszne reklamy o maseczce i pokazany młody człowiek - kampania strachu, gdzie tak naprawde młodego, zdrowego człowieka to praktycznie nie dotyczy - prawdopodobieństwo pewnie takie same jak skutki uboczne po tej szczepionce


6

@Barca1992
wiesz może dla niego 5 tys. PLN to majatek:-p

przecież głośno było o samobójstwie własciela jakieś sieci restauracji z tego powodu ostatnio, ale rozumie moze to śmierć mniej ważna niż na covid

a Gołębiewski podbno podał że jeszcze 1-2 miesiace i ogłasza upadłosc hoteli - brawo dla rzadu i takich ludzi co to popieraja


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?