0

@chosenone
To proste pytania z logiki:) szczepisz się to nie powinieneś się niczego bać:)
Ja rozumiem ze ci głupio bo logiki w tym co mówisz nie ma:) cóż takie życie:)

0

@Pawel1980
Spoko 20 letni mercedes tez musi być czysty:)
Tylko następnym razem nie pros o drobne jak żebrak, ubralbys się chociaz

0

@Pawel1980
Haha kłamstwo ma krótkie nogi:) po co kłamiesz :)

1

@Rewolucja123
Przecież ten koles @Pawel1980 klamie
@Max112 juz go wyjasnil:)

0

@chosenone

1) ale to proste - skoro się ktoś zaczepił to chyba nie bede dla niego zagrozeniem:)
czyż nie:) ?
2) skoro jest to niby czasowa odpornosc - to kij mi przyjdzie z tego że zaszczpie się - jak gwarancja mi minie i 3 dni po sie zarażę i kogoś zarażę

3) po trzecie nie każdy ma kontkat z ludźmi - ja nie czuje takiej potrzeby - ma własny gabinet, jezdze tylko autem spotykam sie tylko ze znajmomymi, którzy maja taki sam stosunek jak ja, i uwaga mieli to wszyscy a tylko 1 osoba chorowała jak na grype

nie dzięki

0

@Barca1992
daj spokój koleś wierzy że zarażasz się przez przedmioty

0

@rocky5
ty tak na serio? stary jakby to było tak zaraźliwej śmiertelne to już dawno umarłby 0,5 mln Polaków, sami lekarze mówią że nie ma szans zarażenia się przez przedmioty (inaczej szanse są znikome)

przede wszystkim drogą kropelkową po długim kontakcie, mówią o ok.15 minutach rozmowy

0

@rocky5
właśnie dobry postulat, boisz się to siedź w domu i nie zarabiaj, a nie pod przykrywka swojego dobra nie pozwalasz innym zarabiać

spoko a ja znam osobę ze stwardnieniem rozsianym + 3 osoby 70+ w tym jedna 90+ co to miały i przeszły jak grype:)

no i spoko co to dowodzi:)

idiotyczny postulat dałeś

1

@NaFazieHitman
dokałdnie:) kazdy powinien decydować za siebie

0

@rocky5
w sklepie serio? w sklepie kogoś zarazisz ja ty i on ma maseczki? to po co te maseczki chyba ze ty w sklepie ocierasz sie o innych ludzi to spoko ja nie mam takich doświadczeń

0

@chosenone
tylko po co maja sie zaszczepić jak
a daje to czasowo odporność,
b - wirus nie jest dla nich groźny

grunt aby zaszczepili sie ci co powinni i bedzie spokój

0

@tobiasson92
czyli generalnie wybieramy zdrowie jednych kosztem drugich

0

@Khardan
DOKŁĄDNIE

wybierają zdrowi jednych kosztem drugich

1

@Guffi
jakoś dotychczas pacjentom leczonym nim na covid nie zaszkodzil, skoro oni przyglądaj się lekowi wiec chyba lepiej wiedza jakie jest ryzyko vs korzysc
dla mnie podjęcie badan klinicznych oznacza ze nie szkodzi to jak piszesz, inaczej nie podjeli by tematu

0

@Barca1992
co najlepsze chowająca sie szczepionka:) której sam prezes Pfeizera nie chce przyjac

0

@Guffi
gdzie niby takie rzeczy wyczytałeś, jakos lekarze z Cambridge potwierdzają wstępnie ze może być to lekarstwem

0

@Pawel1980
"A twoje wypowiedzi typu „koleś” pokazują twój poziom.
Jesteś najprawdopodobniej kelnerem który obecnie się ludzi i szczuje"

a ty pewnie jesteś bezrobotnym leniem albo zyjesz na koszt państwa:) jak ci niszczenie gospodarki pasuje:)
kasa z pomocy społecznej się zgadza u ciebie to najważniejsze:)
chcesz jakieś drobne na chleb chłopcze?

0

@Pawel1980
nikim to ty sobie możesz być dla swojej żony

też znam lekarzy i ciekawe czemu tak mało chętnych na szczepienie jest

oj boli bo widzę kolejny raz obrażasz bo brakuje ci argumentów


0

@Pawel1980
a ty jestes lekarzem:) paranoja z toba
nara

0

@chosenone
to nie prawda, ludzie generalnie są odpowiedzialni
a rząd robi co chce bezmyślnie, bezprawnie

to co mają robić hotelarze? bo piszesz cały czas o odpowiedzialności, czekać na pomoc od rządu która nie nadchodzi?

hotelarze musza z czegoś życ stad przyjmuja ludzi, ale skoro pewnie stosują zasady jak maseczki, dezynfekcja, dystans to o co tu chodzi
kto widzi problem aby tak funkcjonowali

0

@Pawel1980
ty masz problemy jakieś z głowa - rozumiem właściciel hotelu, domu weselnego, restaucji ma sie przebranżowić?
jest fajnie bo spożywka zarabia, kij tam z hotelarzem

masz dane i nadal negujesz


pieprzysz głupoty aż głowa boli od słuchania

0

@chosenone
właśnie że mnie obchodzi zycie innych, ale nie bawie sie w boga i nie każę niewinnym osobom płacić kosztu społecznego za coś co nie jest ich winą - proste?

nawet jakby to mnie dotyczyło to powiedziałbym to samo - to nie wina hotelarzy itp. że ktoś umarł

jeśli bym się bał, byl w grupie ryzyka sam bym sie wyizolował, proste

a nie zamykamy hotele, restauracje bo wnuczka później spotka sie z dziadkiem i go zarazi - to czyja to wina hotelarza? no sorry

0

@Pawel1980

zrozum to też to wyjątek od reguły:) ile tych osób młodych zdrowych było? 0,5% czy mniej wszystkich zgonów

rodzą się ludzie z deformacją rąk itp. czy to znaczy że zasadniczo tacy ludzie się rodzą - nie to błędne myślenie, zdarzają się takie rzeczy ale to margines

0

8

@BarcaInfo
mimo sympatii , jest tu zbedny, do Anglii nawet za 50 mln EUR bym go sprzedał

0

@Pawel1980
widzę zakompleksiony jesteś na maksa:)

rozmawialiśmy o ludziach z hoteli, restauracji a ty o sobie

nikogo nie interesujesz

dno, jak każda twoja wypowiedź

0

@chosenone
no ale co z tego że jest rekord zakażeń, czy różni się to jakoś od innych krajów w europie? nie zbytnio, ale przynajmniej nie zajeżdżają swojej gospodarki
szwajcaria to samo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pawel1980
Widze brak argumentów to obrazasz:) typowe dla malutkich ludzi:)
Tak się składa że mam lepsze wykształcenie niż ty. I myślę szerzej o gospodarce niż ty. Skoro o mnie mówisz o małym mózgu:)
To posumuj sobie kim ty jestes:)
Żegnam bo znów zaniżasz poziom rozmowy do rynsztoku

1

https://wiadomosci.wp.pl/amantadyna-naukowcy-z-cambridge-potwierdzaja-odkrycie-polakow-6586888034057024a

to co amantadyna co nasi kretyni krytykowali nie tak zła?

pierwsze z brzegu źródło ale jest to w wielu źródłach

pytanie czy nie zostanie udupione bo za mało kosztuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?