0

@mekston
częściowo może tak, ale wg mni po prostu oni grali słabo w tej LM, z ferencvaros ledwie wygrali - przez babol bramkarza Węgrów, z nami pierwszy mecz spokojnie mogli przegrać 0-4/5 i nikt nie miałby pretensji
a w drugim meczu z nami wygrali po karnym - którego nie powinno być i dwóch potem wylewie naszych obronców, o ile druga bramka to sie zdarza to 2 karny sprokurowany przez lengleta to jego wylew

oni w tym meczu nie zagrali nic wielkiego ale sędzia ustawił im początek a potem mieli szczęście, śmiem twierdzić że przy takiej formie obu zespołów możemy sie z nimi spotkać jeśli oczywiście dalej oba zespoły wyjdą w ćwierćfinale i dałbym naszym piłkarzom duże szanse

0

@mekston
a czy my nie mamy teraz poważnch problemów kadrowych - brak pique, fati, dembele, s.roberto?

sędzia i nasza nieudolnosc ustawiły 2 mecz a szkoda bo wg mnie juve nie jest obecnie mega mocne

1

@tbas
jakim jednym meczu ostatnie 4 mecze to 3-1-0 czyli wydaje sie ze wracamy na właściwe tory:)

0

@Tomo1989
mi tam bezproblemu sie wyłącza za pierwszym razem:)

0

@musli1989
reklama jak reklama:) to samo odkurzacz itp. :)

1

@Yosemite
LM to tak na prawe uratował im jeden mecz z nami, gdzie zagraliśmy koszmarnie plus sedzia pomógł, pozostałe mecze to był obowiązek wygrać, a pierwszy mecz z nami to była żenada w ich wykonaniu

aczkolwiek zgadzam sie z tymi plusami co wymieniłeś:)

0

@paweldunajecfcb
a suarez ile miał wtedy w swoim najlepszym roku? obstawiam ze cos koło 60?

4

@german_17
tez mam takie wrażenie że tera buduje sie zespół na przyszłość - dest, araujo, de jong, pedri, fati, dembele:) jakby przyszedł jeszcze garcia (a nawet lepiej upamecano/kanude) i halaand + ŚP to za 2-3 lata mamy mega pakę;)

0

@messi564
w manchesterze się dusi, ale ja wierzę że u nas by się odnalazł, to świetny piłkarz:) przede wszystkim wierze ze u nas stałby sie liderem jak był liderem Francji w 2018
on jeszcze nie wygrał LM i ma duże parcie na ten tytuł tak jak my po ostatnich fiaskach:) my niestety nie mamy takiego lidera:)
ale spoko każdy ma inne zdanie

1

@szymonbarca10
do tego niech przyjdzie jeszcze depay:) a wraz z laportą halaand i pogba:)

1

@Getek
alienista, kronika frankesteina, pułapka

0

@FC1899Barca
powiem tyle WOW:) super klimat na świeta

2

@Majkel34
dobre:) oni zawsze w formie

0

@pikass14
Tak wygladal wtedy:) i pół roku później tez. A potem co to byl za zjazd

0

@Moderacja pytanie z jakiego powodu nie dostanie ta osoba bana za ciągle obrażanie mnie i prowokowanie?
Szczególnie ze zostałem Kolejny raz zaczepiony a jego mowa jest wręcz z poziomu rynsztoku

0

Komentarz usunięty

2

@Janas11224
Gratulacje i szacunek:) fajnie mieć takiego przyjaciela

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Janiama
co wiecej sadze ze on może by tak grał ale fati i dembele na ten moment kontuzjowani

cieszy oczywiście stawienia na młodych, oby wyniki przyszły

0

@4drian0
najwiekszy płacz to widać wśród ludzi co chcą się szczepić i dzielić ludzi na szczepionych i nie

inaczej temat nie byłby wałkowany bo każdy byłby zadowolony i byłaby sytuacja win-win

0

@Kamiloza91
fati tak szkoda, ale fajnei ogladac rozwój araujo, powrót do formy de jong, rozwój pedri - także jest kilka powodów dla których warto ciagle ogldac ten zespół
dembele jak wróci

0

@Tomo1989
przeciez dembele tu pasuje

0

@goryl-16
zgadza sie ze społeczeństwo jest podzielone
a rzad łamie prawo
wiesz tylko taka weryfikacja czegokolwiek to troche sztuka dla sztuki - co ludzie nie zaszczepieni beda chodzi z opaskami na rekach jak Zydzi

ja na razie sie nie szczepie, ale ciesze sie ze bedzie szczepionka i byc może pomoże wielu osobom - zwłaszcza starszym
choc odporność po niej i tak ma być czasowa

0

@RomanHoffer
możesz mu powiedzieć że jest niepoważny bo to żadne argument

nie wiem jaki masz argument że chcesz wolne? czy chodzi mu o to że tak czy siak i tak może cię w dowolnym momencie wezwać do pracy to powiedz mu tak że tak to nie wygląda bo jak masz wolne to możesz robić co chcesz i równie dobrze może cię wezwać a ty będziesz pijany

musisz powiedziec wiecej rzeczy, bo do wolnego masz prawo, oczywiście moze ci odmówic ale wtedy mozesz urlop na żadanie, opieka na dzieckiem

za mało wiemy żeby ci jakiś konkret powiedziec

0

@tobiasson92
super:) ale skad masz to info?

0

@goryl-16
ciągle wychodzę? koleś o co ci chodzi? bo nie zbytnio kumam

dla szczepionych zrobią "bonus' jak - brak kwarantanny, brak ograniczeń w ilości osób w domu itp. pierdoły - straszne

0

@goryl-16

raczej ludzie będą mogli normlanie funkcjonować:) ciężko wprowadzić nierówność bez zmian w konstytucji:)

0

chcielibyście u nas Salaha? np za coutinho
pomijam kwestie za jaką kasę jak miałoby to być zrobione, po prostu tak czysto piłkarsko

za za coutinho w kontekście ze on zwolniłby miejsce w kadrze + pensje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?