0

@Comentateiro
oki zgadzam sie ze na poczatku sezonu nie istnial ale ostatnio gra dobrze:) messi ma 5:) i co nam mówi ta matematyka? tyle ze u nas każdy ma problem ze skutecznością na razie i 2 ze atak rozkłada sie na wielu graczy i każdy coś postrzela

jesli griezmann na koniec sezonu w lidze nie bedzie miał 10-15 goli + asyst 5-10 sam go skrytykuje ale na ten moment widze poprawe w ostatnich meczach i sadze ze bedzie tylko lepiej u niego

0

@barteq
szkoda mi go bardzo bo to powinien być conajmniej 1 gol, no ale cóż nie weszło, ale licze że w kolejnych meczach postrzela, ja nie licze na cuda od niego ale 10-15 goli w samej lidze wg mnie to jego poziom i wg mnie to spory wkład by był:)
u nas obecnie ofensywa rozkalda sie nawielu graczy - messi, fati, dembele, pedri wiec każdy coś postrzela

a co do messiego to był strasznie słaby strzał jak na niego - cieszy ze mimo tego walczył i to był jego dobry mecz, ale pod względem strzałów dziej sie z nim cos ostatnio niedobrego, bo strzela jak zupełnie nie on

a martin- to tylko martin ale prawdziwa 9 musi chociaz w bramke trafic w takiej sytuacji

1

@Comentateiro
ale on strzela bramki, poza tytm jak można o nim napisać "niedorobiony"

poprzeczka - wg mnie dobra decyzja ale pech, brak gola po wslizgu - tutaj wg mnie nie zawinił jadac po murawie nei da sie juz nic zrobic jak bramkarz zmieni tor piłki a tak było

jeszcze postrzela dla nas bramek spokojnie:)

0

@MarFan
jedna prosta nie zamykajmy nic, niech ludzie normalnie zyja, osoby starsze niech sie izolują i tyle, dsyatans społęczny w mairę możliwosci, ogranczona ilosc osób na meczach itp i tyle wsyatrczy

3

@MarFan
tak zła, zamykanie się do niczego nie prowadzi, nie likwiduje problemu, nie likwiduje transmisji wirusa, co najwyżej daje czas, ale koszty są ogromne i powoduje śmierć innych osób - dlatego lockdown to nie jest strategia walki z wirusem

poza tym koleś doczytaj sobie co oni tam mówią - przede wszystkim ich strategia opieki nad osobami starszymi zawiodła, nic wielkiego tam nie robią ale widzę propagandę chcesz siać

0

@bixmix
zgadzam się piłka po prostu się od niego odbiła - bedac na wslizgu po prostu jedziesz po murawie nic nie możesz zrobić

7

wczorajszy mecz - wnioski

1) ciągle jesteśmy nieskuteczni ten mecz spokojnie mogliśmy wygrać 6-3
2) obrona ciągle elektryczna, kolejny raz inwidualny błąd mógł doprowadzić do gola - tutaj mus to nowy obrońca, jedynie araujo się nadaje i lenglet na rezerwe
3) zmiennicy nic nie pokazali - nie dziwi że gra Busi bo i Alena i Pijanic nie wyglądają lepiej, a szkoda bo liczyłem na nich że posadza busiego w końcu - środkowy pomocnik to mus
4) pedri - super mecz, pytanie czy też nie on posłał do grizmanna piłki w drugiej połowie co Francusz miał drugą szansę? whodzę na whoscored a tam ocena 6,8 - WTF?
5) griezmann ma pecha a to z tą poprzeczką, a to z tym kuriozalnym nie wbiciem piłki do pustej bramki, ale broni go to że robił to na wślizgu i bramkarz trącił piłkę przez co ta tak naprawdę się od niego odbiła - mimo wszystko mecz na "+"
6) martin - takie okazje duńczyk musi wykorzystywać jeśli w jakiś sposób chce zaistnieć w barcelonie
7) ter stegen - wielu chwali go za interwencje przy dobitce isaka ale tak naprwde naprawił swój bład bo po niegroźnym strzale wypluł piłkę przed siebie
8) de jong - kolejny świetny mecz Holendra
9) messi - super ze widac u niego walkę:) ale te jego strzały jak nie on

Ogólnie mecz na duży plus:) ter stegen, alba, dest, araujo, de jong, griezmann, pedri i messi to obecnie pierwsza 11, jak zdrowi byliby pique, fati, dembele - waidomo kto mógłby uzupełnić ten skład

no cóż oby garcia, depay przyszli zimą bo są potrzebni na już, to samo ŚP ale na to nie ma szans

jak zupełnie inaczej moglibśmy oceniać zespół i pewnie mielibysmy sporo wiecej punktów gdyby Koeman dostał tych co chciał- depay, garcia, wijnaldum - umówmy się kokosów oni nie kosztowali, ale widać że trener widział to co ja widzę czyli braki na tych 3 pozycjach

0

@mekston
no to dziwne stawki

0

@deszczyk89
czyli generalnie jak przeziębienie:)
ja miałem podgorączkowy (do 37,5 c) przez 1,5 dnia:) po czym jak ręką odjął i było już wszystko oki:)
to zdrówka:)

0

@Barca1992
to jutro będziesz ucieszony jak wygramy:)
z drugiej strony krócej czeka się na mecz

0

@deszczyk89
zdrówka:) a jakie masz obajwy?

0

@student97r
w Celtics był wymiataczem - wtedy chyba nawet miał którymś sezonie średnią powyżej 25 pkt na mecz, coś kojarzę że chyba później gdzieś miała jakąś poważną kontuzję

coś kojarzę może źle że chyba nasz Pique go lubi



a ilu zawodników może być w zespole?

0

@student97r
o ile się znam a się nie znam:)

ale nawet takiemu laikowi jak mi dużo mówią nazwiska Isaiah Thomas - jesli to ten co gral kiedyś w Celtics, jj Barea, jeremy lin, sefolosha, taj gibson, paul gasol, jordan bell

0

Komentarz usunięty

0

@cules100pro
ale ja w wypowiedziach Koemana nie widziałem nic złego

a może właśnie trzeba tak zagrać x meczów aby zaczęło to funkcjonować?
niestety mamy wartościowych piłkarzy pod takie ustawienie - messi, griezmann

to może już lepiej dawac puigowi minuty na 10, ale w każdymmeczu a nie co 10 meczy 10-15 minut

problemem jest słabe połaczenie obrona-pomoc - tu widziałbym brak ŚPD do pary z de jong

samych akcji i strzałów mamy sporo w meczach - miła odmiana po ostatnich latach ale jeszcze nie został wykreowany optymalny atak

no cóż poczekajmy zobaczymy co z tego bedzie

0

@Avatarr
oki tylko wyzdrowieje dembele, fati i jak wtedy ustawimy atak? chodzi mi o to że wtedy jeszcze mniej bedzie pozycji dla naturalnych 10 jak messi czy griezmann

0

@RomanHoffer
niezła masz inwigilacje:) współczuje, musieli by mi dużo płacić aby takie informacje ode mnie oczekiwać
czy to w ogóle zgodne z prawem?

0

pedri czy puig kto zrobi większą karierę, i czy wg was mogą grać razem na boisku? jesli tak w jaki ustawieniu?

0

@RomanHoffer
jak masz dzieci wziałbym opieke na ten dzien bo na to nie musisz miec zgody, a takto zobaczysz jak zareaguje, bez przesady nie mamy jeszcze big borther gdzie trzeba sie spowiadac ze swojego zycia:)

0

@horang
dziwisz mu się został z martinem? z całym szacunkiem bo to spoko koles ale co najwyżej opcja rezerwowa to powinna byc

0

gdybyście mogli wybrać jeszcze jedno miejsce na ziemi które nie odwiedziliście ale chcielibyście odwiedzić co by to było?

0

tyle tu było dyskusji pod postem odnośnie prędkości na autostradach i bitwy na konie pod maską i umiejętności jako kierowca
to pochwalcie się może autami - jaka marka, rocznik - bo czytało się pod tymi długim postem takie buńczuczne posty że polewka niezła

0

@cules100pro

zgadzam się że puig powinien więcej grać tylko czyim kosztem? w tym momencie gramy 4-2-3-1 i jako kto miałby grać w tym ustawieniu? ewentualnie na 10 ale tam jest ciasno

co nie zmienia faktu ze powinien nawet wchodzic na 20-30 minut co mecz, wtedy griezmann mógłby pójsc wyzej i jesli bedzie mu szło dobrze to kombinowac, przemeblowac zespół na 1 mecz aby zagrał od poczatku i go sprawdzic

a co takiego powiedział koeman?

0

@RomanHoffer
ja bym nie informował nikogo, czyja to brożka z kim się spotykasz

0

@Bobo25
gastronomia podobno solidarnie chce się otworzyć 27 grudnia

ale pozostałe pokombinowały - siłownie spora czesc otwarta, hotele - też

1

@cules100pro
a co powiedział?

0

@Bobo25
Polacy znów coś wymyślą by były otwarte:) i to jest piękne że olewają ten głupi rząd

0

@TylkoBarca7273
ja go widziałem niewiele razy bo 3 i wyglądał dobrze, wiadomo że ktoś kto będzie podejmował decyzje u nas musi przyjrzec się wiekszej ilosci piłkarzy

zwróciłem uwagę tylko że ŚP, N to mus na ten moment, ŚO również

tak na prawdę potrzeba nam 3 piłkarzy, a jednego z nich sfinansowałbym sprzedaża coutinho, mimo że go lubie to wole na tej pozycji griezmanna i pedriego

0

@Edoss
pisze na szybkosci i nie skupiam sie na wielkich literach

ale problem gry obronnej to również wynik niestabilnego środka pomocy

0

@Guffi
zgadza się:) ale tak samo środek pomocy - bo ani busi ani pijanic się nie nadaj na pierwszy wybór, dlatego chciałem najpierw tam zalatać dziurę, bo mocniejszy środek pomocy to od razu mniej problemów w obronie

ale obrona tak zdecydowanie do wzmocnienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?