lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@viscajasiek
szczepionka na świńska grype wywołała u dzieci narkolepsję - opinia czy fakt? odpowiedz, bo pierdzielisz o tych dowodach naukowych to masz fakt podany a nie opinie
0
@viscajasiek
nie wiadomo jak z odpornoscia to jasne, ale jak posłuchasz np. dr Basiukiewicza to bedziesz wiedział że spora czesc społęczeństwa złapie już tą odpornosc i on tam wyjasnia jak to działą że później oczywiscie wirus nie znika ale jego siła/zasięg razenie nie jest tak silna
ale tak jest, po co mam się szczepić skoro nie mam kontaktu z obcymi osobami? to jak mam ich zarazić? myślami?
nie jeżdżę komunikacja, nie chodzę na wiece, w pracy mam własny gabinet? to jak mam kogoś zarazić? w sklepie w masce jak ludzie utrzymują od siebie dystans?
w ogóle zarażanie sie ludzi zdrowych i młodych jest dobre dla społeczeństwa bo tworzy swego rodzaju tarczę dla innych o czym mówią też lekarze
a odporność po szczepionce jest wieczna? bo też coś mówią o kilku miesiącach? no właśnie
0
@viscajasiek
jak groźny jest to akurat widać często lekarze mówią 0,6% a podejrzewam że znacznie niżej bo niewykrytych jest znacznie więcej
każdy dba o siebie, jak sie o kogos boje z mojej rodziny to bym sie z nim nie spotykał, koniec kropka
jest młody zdrowy, już po, bardzo lekko wiec nie czuje potrzeby sie szczepic
a zdajesz sobie sprawę ze w tym momencie już dużo osób to przeszło, wiec jako społeczność łapiemy już odporność:) a wirus nie zniknie ale miedzy innymi dzięki temu potem już będą znacznie mniejsza ta liczba zachorowań
posłuchaj sobie co lekarze mówią nawet o tym
0
@viscajasiek
koleś ale my już mamy masowe rozprzestrzenianie się, za chwilę większość populacji już będzie zakażone, a powtórny atak wirusa z różnych względów już będzie dużo słabszy o czym mówi np., dr Paweł Basiukiewicz
1
@Recha_0684
ale już skończyłem, czasami mam taką słabość że reaguje na ludzi którzy uporczywie próbują wmówić innym jedną drogę, jedno zdanie a o odmiennym zdaniu wyzywają wręcz, ale ogólnie szkoda czasami na to czasu
na razie z tego co widzę to nawet lekarze są podzieleni w opinii czy to do maseczek czy do obostrzeń czy do tego jak groźny jest wirus, a to już daje duż odo myślenia
1
@viscajasiek
wiem co to znaczy ale śmieszy mnie takie powtarzanie jak mantra jednego słowa- jakbyś sie nauczyl na pamiec i zaciął:-p
ale w żaden sposób nie obaliłeś tego co mówię:) chyba żyjesz w jakiejś innej rzeczywistości:) na razie żaden dowód naukowy nie potwierdza że jest to szczepionka w 100% bezpieczna wiec nie wiem skąd masz te dowody?
a czy dowody naukowe nie są wynikiem badań człowieka? co jak zawsze obarczone jest ryzykiem błędu, zresztą nową szczepionką już szczepią i już są pierwsze problemy w UK
na razie nawet nie ma jednej teorii na temat tego ze maseczki są w 100% skuteczne, bo są różne badania, naukowcy nawet co do tego nie są zgodni
kończę, nara
1
@Recha_0684
dokładnie, kolega chyba nie jest świadomy że każdy to przejdzie, w sensie się zakaził albo był zakażony, o czy mówił mnóstwo lekarzy m.in. doradca rządu dr Flisiak, czy dr Basiukiewicz
jakoś dziwnym trafem amantadyna jako lekarstwo został zignorowana bez wnikliwych badań
0
@viscajasiek
jakie dowody anegdotyczne? koleś nauczyłeś się jednego słówka i próbujesz nim szpanować czy co? pisałem ci już fakty o szczepionkach robionych na kolanie itp. a ze nie przyjmujesz tego do wiadomości nie mój problem
śmiem wątpić bo jednak moje dokonania w materii dedukcji, logiki i prawidłowego wyciągania wniosków są na najwyższym poziomie:) i nie jest to moja ocena tylko wynik różnych testów:)
bo tak się zachowujesz, bez urazy
żegnam
0
@viscajasiek
ciągle ten sam bełkot, koleś pogódź się z tym że mam inne zdanie o szczepionkach bo potrafię myśleć i analizować, ty jak chcesz to się szczep nic mi do tego:)
jakie znowu badania operacyjne? tu nie chodzi o tłumaczenie pojęć z Wikipedii bo takowych też na większość tych rzeczy nie ma bo są to slangowe pojęcia z branży ekonomii:) ważniejsze chyba jest jak się je z instrumentami, niektórymi pojęciami - ich fizyczny wpływ pod kątem finansowym, prawnym podatkowym, płynnościowym niż regułki
a ty ciągle próbujesz mnie obrażać bo do niczego innego nie potrafisz sprowadzić rozmowy - system rekrutacji jest świetny bo przyjmuje się najlepszych w branży:)
0
@viscajasiek
ty koleś jesteś na prawdę nienormalny:)
brak wiedzy i błędy logiczne - bo mam inne zdanie na temat szczepionki?
wskaż te błędy:)
szczerze myśl sobie to co chcesz:)
jak w ogóle cokolwiek wiesz to odpowiedz czym jest forward, futures i czym sie różnią, czym są opcje, czym są SWAPy, co to jest leverege, margin grid, co to jest margin call? czym są koszyki kapitałowe i niekapitałowe
mogę się założyć że nic nie wiesz:)
uwaga popatrz sobie jakie wielkie firmy schodziły z giełdy 2017 i 2018:)
0
Komentarz usunięty
0
@viscajasiek
haha:) a zgłaszaj sobie bo widze masz problemy z psychiką
po pierwsze mamy specjalny zespół M&A i rzadko korzystamy z pomocy zewnętrznych firm, jeśli już to prawnicy:)
na rynku są setki firm konsultingowych- Roland Berger, mckinsey itp. itd.
ciągle nie wiem do czego zmierzasz? kompletnie cię nie kumam? co chcesz udowodnić i komu? sobie czy mi? mnie chcesz przekonać że nie robię to co robię czy siebie? koleś ty na prawdę masz coś z psychiką
0
@viscajasiek
ty jesteś jakiś upośledzony?
pisze ci że nie mam nic wspólnego z BCG a ty wysyłasz mi coś o BCG?
nawet nie chce mi się tego czytać bo nie pracuje ani nie pracowałem w BCG
koleś o co ci chodzi bo za bardzo nie kumam?
0
@Pawel1980
to się bój i żyj w tym strachu, powodzenia
tych respiratorów co jest coraz mniej zajetych:) jest to przykra choroby i tyle trudno, trzeba nauczyc sei z tym życ a nie zabijac gospodarkę
jak myslisz ze restauracje maja sie dobrze bo sprzedaja na wynos to gratuluje, siedze w branzy od srodka i widze jak to wyglada wiec skoncz prosze pierd...głupoty
0
@Pawel1980
ale o czym ty pierdzielisz? większość firm funkcjonuje normalnie pomimo pandemii? o czym to świadczy?
pisałem ci już wcześniej ale widzę nie potrafisz odpowiedzieć na żaden z moich argumentów bo ci zabrakło amunicji
0
@viscajasiek
a odkąd BCG to moja branża? ja nie mam z nimi nic wspólnego, nawet jakbym miał to jakim cudem czyjeś stanowisko ma być moim stanowiskiem na jakiś temat?
koleś ja nie muszę ci nic udowadniać:) wiesz sobie w co chcesz:)
Boże co za ludzie
0
@bleble123
teoretycznei na skrzydle jest fati i dembele wiec na poczatku sezonu miało to sens:) ale rzeczywiscie mnie tez razi brak w wybieganych pomocników i porzadnej 9
0
@viscajasiek
wymieniłem ci branże, firm nie będę ci podawała bo nie czuje takiej potrzeby, a transakcje to sprzedaże aktywów, merger & acquisition, forwardy, futures ale tobie to nic nie mówi bo w szkole tego nie ucza
0
@viscajasiek
haha - uśmiałem się po pachy:) brak szacunku do przedsiębiorczości - skąd ty takie tezy wystawiasz
do której kaly chodzisz kolego bo chyba zdalan nauka ci nie słuzy
żegnam
0
@viscajasiek
koleś ty chyba jesteś nienormalny jeśli myślisz ze ci podam jakiekolwiek szczegóły transakcji:) z choinki się urwałeś? w jakim celu miałbym ci cokolwiek podawać jakiekolwiek rzeczy w których obowiązuje mnie tajemnica zawodowa jakiemuś przypadkowemu no name z neta?
mogę ci co najwyżej napisać w jakich branżach operuje - budowlanka, retail, gastronomia, chemia, science - także w każdej dziedzinie biznesu praktycznie już operowałem/operuje
pisze szybko wiec czesto mi sie literówki wkradaja - szczerze nie dbam o to
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Pawel1980
TO SIĘ BÓJ i zamknij się w ziemiance:)
nie wiesz co robię, ale mówisz wiedza teoretyczna- grubo, jak byś chciał wiedzieć to robię cały czas rzeczy biznesowe bo jestem bardzo blisko dużego biznesy, to nie jest typowa praca korporacyjna, szczerze nie ma to nic wspólnego z praca korporacyjna, ale o tym rozmawiam z bliskimi a nie przypadkowymi osobami z neta
0
@Pawel1980
teoretyczna:) haha
przeprowadzałem operacje finansowe na 5 mld PLN:) teoretyczna:-p dobre:) muszę to powiedzieć żonie w ramach anegdoty jak dostanę skromną premię świąteczną:)
0
Komentarz usunięty
0
@A_Gomesinho_21
0-2 to wysoka porażka?:) lol
0
@itmustbejoke
to może dodajmy do tego roma 4-1 dom. liverpool 3-0 dom, juve 3-0 dom. juve 0-2 wyjazd
0
@Pawel1980
haha
super:) dawno mnie nikt tak nie rozbawił
0
@Recha_0684
nie ma szans na takie coś, już myśleli o świętach bożego narodzenia i dobrze wiedza ze takie działania są nielegalne i sprzeczne z prawem
0
@BarcaInfo
którego kandydata?