0

@Granto
wiesz co ja nie byłem do niego przekonany, w sensie chce aby grał ale skoro nie gra u któregoś trenera z rzędu myśle sobie coś nei tak jest
ale jak gra to jego gra sie broni:)
co więcej tak jak mówisz może biega jak porąbany (pitbull) ale jak widzi że reszta stoi to mu się nie dziwię, widzę w nim coś czego nie widze u żadnego innego piłkarza barcelony obecnie miłość do barw klubowych i mental walki do końca

dlatego po tym meczu po którym po raz kolejny się broni uważam ze nawet kosztem zmiany stawienia powinien grac:) jedyny któremu widać ze zależy
jakby widział skład z nim to przejscie na 4-3-3

ter stegen
dest-araujo-umititi-alba

pijanic-de jong
puig

messi-griezmann-coutinho

a jak wrócą dembele i fati
to messi-fati-dembele

1

@Damiano27psk
a Fati, dembele, de jong?

1

@NaFazieHitman
brawo o to chodzi:)

0

@viscajasiek
haha
dobry jesteś życzenia roszczeniowe:)

kto mnie nie będzie puszczać?:) haha, na jakiej podstawie?
na tej samej co chca karac za brak maseczki:) haha

ja teraz zyje normalnie i jezdze i podrózuje gdzie chce:)

żyłka ci zaraz pęknie, wuluzj wiec może i daj innym żyć jak chcą - terorysta sie znalazł jeden:) haha dobre tego jeszcze nie grali

a może będziemy segregować ludzi po tym ile kto płaci podatku do państwa?:)
ja np. płace wyższe podatki niż ty to zabronię ci chodzić po ulicy bo więcej za nią zapłaciłem do wspólnego budżetu, albo będziemy pozwalali chodzic po ulicach tylko ludziom rudym:)

już nawet ten głupi rząd wie że jedyne co może zrobić to nie nakładać kwarantanny na osoby zaszczepione, ale widzę ty lubisz powtarzać głupoty zasłyszane w necie

bez odbioru

0

@Pawel1980

tak samo jak z chorobami człowiek też może sobie radzić? czyż nie?

ojj kłamstwo na kłamstwie- które to restauracje radzą sobie dobrze - mnóstwo zleceń na wynos to chyba twoje marzenia
mamy (fundusz) ponad 50 restauracji i jest słabo, wiec widze jak jest
mnóstwo wokół mnie upadło ale rozumiem że dla ciebie to nieważne

mam pomysł może zamknijmy całą gospodarkę i nie używajmy samochodów - to ludzie nie beda umeirac na drogach, nie beda umierac w pracy itp. itd.

widzisz do jakich absurdów dochodzimy?

a te dodatkowe stoja puste i czego to dowodzi?

to jak umrze to raczej nie był zdrowy wczesniej? nagle wszyscy sa zdrowi wysportowani:) a jak idzie sie ulica to 50-70% osób wygląda jakby zaraz miało urodzić - i nie mówie tu o paniach

wiesz co przechorowały to u mnie osoby wysoce narażone i nawet w szpitalu nie były, choroba jest nie przecze ale nie tak straszna jak ja maluja

no to gratuluje ze ty tę tego wiesz bo twoja zona pracuje:) - niezłe polewka z argumentu

żegnam bo szkoda czasu


0

@viscajasiek
i znowu dopowiadasz - nie biorą odpowiedzialności i koniec kropka, powody możesz sobie sam dopowiadać:)

poza tym to nie była reakcja alergiczna - co ty w ogóle pierd..,szczepionka była źle przygotowana i wpływała na zwiększenie ryzyka narkolepsji szczególnie u dzieci
to nie była reakcja alergiczna tylko źle przygotowana szczepionka na kolanie

https://www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci,szczepionka-przeciwko-swinskiej-grypie-zwieksza-ryzyko-narkolepsji,artykul,1678054.html

jak dla ciebie to nic to spoko, ja tam żyje spokojnie i normalnie bez tej szczepionki:)
bez odbioru


0

@Pawel1980
ja nie bawię się w boga i nie decyduje które życie jest ważniejsze
czy kogos co np. stracil cały dorobek zycia i moze popełnic samobójstwo czy kogos co umarł na covid

nie ja mam dużą empatie dlatego patrze szeroko, ty natomiast bardzo płytko

i tak ludzie umierają i beda umierać na to ii inne choroby - smutne ale nic z tym nie zrobimy

a jak ktos sie boi to niech siedzi w domu - nie potrzeba mu do szczescia niszczenie zycia kogos innego - każdy ma własny wybór i zycie

0

@chosenone
a jest epidemia? strachu na pewno

to za to jestes najmądrzejszy - LOL:-P

0

@chosenone
na pewno nie od szczepionki:-p

2

@chosenone
już sie zaczyna bronienie:-p
polewka

0

@Pawel1980
każdy powinien dbać o siebie, boje się jestem w grupie ryzyka to moge zrobic sobie samoizolacje, nie potrzeba do tego decyzji rzadu ani niszczenia zycia innym - vide np. zamkniete restauracje

0

@Bogan
dodajmy do tego lekkie obostrzenia - bo wszytskie galęzie gospodarki otwarte tylko ograniczenie w liczbie osób spotykających się i chyba zakaz kupna alkoholu po 22 - straszne

11

zgadzam się, odgwizdanie tu karnego to skandal, nie pamietam aby za wygranei pozycji gwizdac karne

0

@viscajasiek
https://www.politykazdrowotna.com/62459,astrazeneca-zwolniona-z-odpowiedzialnosci-za-dzialanie-szczepionki-covid-19

astra zenca już zwolniona z odpowiedzialnosci - zródło Reuters

ty nie masz nic bo wrzucasz linki z niewiaodmo skad i jak ma sie to do sytaucji Polski - jakis system prawny w USA?

to jednak byłą świńska grypa - no i co że nie pamietam sedno jest takie same, szczepionka robiona na kolanie

https://www.dw.com/pl/szwecja-p%C5%82aci-odszkodowania-ofiarom-szczepionki-przeciwko-%C5%9Bwi%C5%84skiej-grypie/a-19257185

poza tym nie widze sensu przyjmowania szczepionki na chorobę która w przeważającej większości nie ma żadnych objawów

0

0

@viscajasiek
daj spokój jak ty twierdzisz ze firma bedzie ponosiła odpowiedzialnosc wysylajac akies teskty z nie wiadomo skad, s sama fimar poprosiła o zdjęcie odpowiedzialnosci karnej za skutki uboczne spowodowane uzywaniem szczepionki

widze historia ze szczepionka na swinska czy tam ptasia grype co kopacz na szczescie nie kupiła niczego nie nauczyła niektórych

0

@Pawel1980
zakaziłem sie przezylem tka jak wiele osób w mojej rodzinie w tym ciezko chore, nikt nawet w szpitalu nie był

ale o czym my mówimy- ja ci pisze o wadliwych szczepionkach przy poprzedniej pandemii a ty mi ze cos jest groźniejsze

odnieś sie do tego to co były wadliwe czy nie? - może te odszkodowania co niektóre rzady płaca to wymysł?

szczepie sie i szepiłem na różne rzeczy ale na to sie nie zaszczepie bo nie czuej takiej potrzeby i nie ufam rzadom

a ty masz empatie? - dla włascicieli restauracji itp co im zamkneli biznesy?

no umieraj ludzie no i co? mam z tego powodu płakać, może cię to zdziwi ale wcześniej tez ludzie umierali, przykre ale takie życie

0

@Homeopata8989
ty jestes albo debil albo po angielsku nie umiesz czytac "daily new cases" to nie zgony, zgony masz niżej, poza tym nie po 7 tys. przypadków a miedzy 3-7 tys. przypoadków, przy czym ostatnie dni to 3-5 tys., ale znacznei wiecej testów

0

@Homeopata8989
uczniowei 16-18 lat:) reszta normalnie chodzi, nie wprowadzaj dezinformacji

0

@Max112
ale że liczba zgonów jest niższa to już nie napisze bo po co:) na pocatku popelnili blad z domami opieki, teraz sa zamkniete i maja spokój gdy w europie działa panikarze:-p

0

@Homeopata8989
koleś to albo jesteś slepy albo nie umiesz czytac wykresów:)
w każdym wypadku brawo za brak umiejetnosci:)

0

@Max112
brawo widzę są osoby co potrafią myśleć a nie powtarzać fake newsy z polskich portali

0

@Homeopata8989
straszne obostrzenia:) weź sie nie pogrążaj, w szwecji nawet nei nosza masek

widze propagadna jak na onet co w którymś artykułów pomnożyli liczbę zgonów:-p

0

0

0

@Bagsik88
ale de jong ma potencjał, z młodych fati, dest, dembele, pedri, puig jak dostaej szanse

araujo tez bym zostawil, musia grac i jest po kontuzji

najlepiej gra stary busi?- nie bede tego komentował bo aż żal

messi - tez gra po prostu słabo i nei ma co tu ukrywać, nie bez powodu ma chyba tylko 2 bramki z gry po pandemi to o czymś swiadczy

a co ma za znaczenie jaka średnia wieku miał Bayern to dyskusji?
bayern to ma przede wszystkim zespół, czego nie można powiedziec o nas, maja kolektyw, kazdy wie co ma robic, a wcale nie maja mocarnego skałdu z sule na śo na czele:) ale maja zespół, my mamy zlepek a nie zespół

poza tym chcesz budowac zespoł na messi, busi, pijanic to powodzenia

trzeba połaczenia starych i młodych ale przyszłosc jest w młodych dlatego trzon musz tworzyc de jong, dest, dembele, fati, puig/pedri


0

@Pawel1980
szczepionka na świńska grype co nie kupiła kopacz mówi ci to cos:)

jak nie radze poczytac, także dzięki mi jest to i tak obojętne bo ze szczepionka czy bez zyje normalnie:)

0

@klemens100
ja na grype sie nie szczepiłem nie bede szczepil i zyje:)

0

@Pawel1980
no nie jak ktoś umiera to nie jest zdrowy, wirus przede wszystkim atakuje osłabione organizmy, u tych zdrowych nawet sie nie aktywuje

tego nie wiadomo, Szwecja jakos funkcjonuje bez wiekszych obostrzeń, poza tym do marca jakos potrafilismy zyc i nikt nie zwracał uwagi na wirusa, a on w naszym kraju był już zapewne dawno

na razie to umierja tez ludzie non-covid właśnie przez obostrzenia i nadmierna panikę i to jest głupota ludzka

jakie duże powikłania po covid, przestań może przekleiać niepotwierdzonych rzeczy z portali

jakiś czas temu tu na stronie udowodniłem jak kłamią polskie media choćby w kwestii Szwecji gdzie śmiertelność z jednego dnia pomnożyli im razy 3 aby dodać grozy i stwierdzić ze ich droga jest zła

1

@Fawrf
to fakt kluczowe czy messi zostanie, jeśli odejdzie zostawiłbym griezmann, jesli zostanie to wg mie we 2 chyba nie moga razem grac

na pewno atak oparłbym o fati i dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?