0

@Colon
fajne jaki koszt jesli moge spytac? srebrne monety?

0

na ten moment jeden transfer (za coutinho) + jeden koles za darmo i wygladałoby to całkiem oki, ale potem mus to ŚO

w 4-2-3-1
pomiajac obrone i bramkarza

merino (alena)- de jong (pijanic)

messi- griezmann (pedri) -fati(dembele)
depay (martin)

0

@Colon
to jakas kolekcja monet?

0

wszystko oki oprócz tego busiego w pierwszym składzie, dałbym tam szanse aleni

jakby tu był Depay i Merino za buseigo ten skald wygląda oki:)

0

czy to prawda? taka oto dziś nowinke zoabczyłem na stronie primeradivision.pl

https://www.primeradivision.pl/skandal-w-barcelonie-pilkarz-wynosil-sekrety-z-szatni/

0

@leonek160
sociedad:)?

0

@Yosemite
poza tym benzema nigdy nie miał nawet tytułu króla strzelców:)
przepraszam raz we Francji:)
ale mimo wszystko owszem dobry napastnik, ale wg mnie bardziej wszechstonny był suarez, ibrahimović

0

@mekston
a wcześniej przegrywajac ciezkei mecze z valencia i remisujac z villarreal

to ciągle 6 pkt straty a to sporo, wg mnie atletico na ten moment to ciagle główny kandydat

0

@mekston
u których buków?:) ze strata potencjalnie 6 pkt?

0

@Kamiloza91
żebyś się nie zdziwiał jak własnei na takich meczach sie wyłożą:)

czemu nikt nie patrzy na dystans do atletico - potencjalnie 9 pkt dla mnie to główny rywal na ten moment

0

gdzie mogę sprawdzić ile przbiegli nasi poszczególni piłkarze w meczu z levante?
na whoscored jest dużo statystyk ale akurat tej nie ma, albo nei potrafię znaleźć

1

@Bykunn
tylko najczęściej nie się czym szpanować:) albo ja mam takie wrażenie albo większość szybko jeżdżących albo wyprzedzających na 3 itp. to kierowcy dosyć starych aut czy to stare bmw, audi itp. itd., może to tylko moje wrażenie statystyczne z obserwacji

0

@LuisSalvano
griezmann co by o nim nie mówić też ma jaja i widać że mu zależy, czasami az za bardzo co może blokować, de jong - swietny pilkarz, niy bayern sie nim interesuje - rozumiem ze oni tez sie nie znaja

ale takto wyglada zostawiles 9 pilkarzy - kadra liczy 22-24, to nawet na 4 okienka to bardzo duzo juz nie mówiąc o 2 okienkach

tez mnie wiele rzeczy denerwuje ale z głowa po kolei, zakontraktować 3 piłkarzy konkretnych teraz to plan- ŚO, DPŚ, N

ja oprócz tych co zostawiłeś dodałbym griezmann, dembele, de jong, pijanic, s.roberto, lenglet mógłby odejsc jesli zostałby pique i przyszedł garcia +ktoś konkretny do obrony

ale przede wszystkim u nas brakuje charakteru taki jaki ma np. s.ramos, widac jak on potrafi nastawic zespół i ma umiejetnosci, bo jak zespół pewniej czuje sie z tyłu to i łatwiej idzie im z przodu

1

@VamosRakieta
a to nie jest defensywny pomocnik?

0

@Janiama
wg mnie akurat ma ambicje i jest jednym chyba z nielicznych cules u nas w składzie, zresztą to widać po jego reakcjach jak zespołowi nie idzie

przy reszcie naszych piłkarzy wygląda jak jedyny żywy pośród walking dead
może jeszcze griezmann ma sporo ambicji i wkurwienia a reszta
idziemy do przodu, trzeba sie poprawić, i te same teksty od 3 lat

2

@LuisSalvano
chcesz kupi około 12-13 zawodników w 2 okienka? bo zostawisz tylko 9 wiec tyle mnie wiecej brakuje

nigdy nic takiego nie działa i nie przynosi dobrych efektów, 5-6 zmian w 2 lata oki, ale nie tyle

griezmann, dembele, de jong, pijanic, s.roberto, lenglet, jako rezerwowy obrońca oni powinni zostać bo chyba chcemy budować zespół a nie bawić się w market co roku

to nie są źli piłkarze, powiedziałbym że nawet dobrze a niektórzy bardzo dobrzy
temu zespołowi brakuje charakteru i 3-4 piłkarzy max, tylko tego - a w szczególności charakteru w obronie (szefa obrony), pomocy (box to box) obok de jong i dobrego napastnika

1

@itmustbejoke
nawet 10 tysiecy spokojnie by wszedło i by sie nie tłoczyli

0

@Guffi
a mnie nie dziwi taka reakcja lekarzy:) każdy niech robi jak chce:) ci co chca sie szczepić niech sie szczepia, ci co nie niech się nie szczepią
sytauacja i tak bedzie win-win bo pomału skończy się panika niektórych

0

@Guffi
nie dziwi cię nawet małe zainteresowanie szczepionką lekarzy?:)
szczep się i na zdrowie

0

@tobiasson92
to oznacza że do tej mitycznej odporności zbiorowej wcale nie tak daleko:)

a szacowana na tej podstawie śmiertelność to 0,36%:)

0

@Pawel1980
ja się uczyłem to nie narzekam:)
a ty widzę masz problem z polskim nawet "renke" LOL:)

0

@Pawel1980
jakiej zawiści:)

po prostu śmiać mi się chce:) z nich, bo im to na rękę strach

jak to mówi mój kolega - trzeba się było uczyć:)

0

@IronSanHybrid
jak ktoś chce może skorzystać ja akurat tym razem nie skorzystam:) ale skoro mam to za jakas tam karte to czemu mam dac za darmo:)

1

ktoś chce może kupić kod do douglasa:) 20% zniżki + minatura serum estee lauder

CENA 10%, min. 50 PLN

0

@Pawel1980
wiesz co wysłałem ci to co mówią lekarze, wiec wychodzi na to ze to ty nie masz wiedzy

już nie mówię że nie potrafisz sie odnieść do merytorycznych wypowiedzi tylko próbujesz obrażać, a to domena takich małych ludzi jak ty o słabej psychice

pamiętaj tylko weź melisę i nie płacz

narka

0

@Pawel1980
jakby tak było jak mówisz w poniedziałek byłby gwałtowny wzrost liczby zgonów bo kiedyś trzeba byłoby ich wpisać, ale statystycznie tak nie wygląda to wiec ktoś tu po raz kolejny kłamie

nie starsz ludzi, niedługo skończy się to 200% pensji choćbyś nie wiem co robił

żegam

0

@Pawel1980
nie ma kto wypisywać? większych herezji nie słyszałem

nara

0

@Rewolucja123
nie bede sie kłócił bo nie mam danych statsystycznych

wiem natomiast że w Ajaxie grał w takim samym ustawieniu -4-2-3-1 i to funkcjonowało dobrze ponieważ miał tam partnera wybieganego, dobrze broniacego, u nas jest zółw busi

już lepiej wyglaałby w parze z alena

ale w ajaxie jego gra też tak wygladała i bornił tam dobrze + do tego czesto wychodził z głębi z piłką i robił przewagę, był swego rodzaju łącznikiem miedzy linia oborny a atakiem

mecz z levante wreszcie dobry w jego wykonaniu:) oby tak dalej

0

@Rewolucja123
a prawda jest taka ze obok de jonga musi grac jakis wybiegany pivot jak to było w ajaxie - wide schone i wtedy wszystko hula a nie słaby już busi

0

@Pawel1980
sam sobie odejdź:) i najlepiej schowaj się w tej jaskini

ale ty jetes tak mało błyskotliwy czy nie kumasz że tutaj w pewnym momencie jest sufit jesli chodzi o zachorowania ludzi:)

tak nie widzę - żyję normalnie i nie ogłupiam się telewizja na co dzień:)

jak tylko zagladam raz na pewien czas na ich dane to smieszy mnie ze w weekend zawsze jest 5 razy mniej smierci:) już samo to daje do myslenia


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?