lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon
fajne jaki koszt jesli moge spytac? srebrne monety?
0
na ten moment jeden transfer (za coutinho) + jeden koles za darmo i wygladałoby to całkiem oki, ale potem mus to ŚO
w 4-2-3-1
pomiajac obrone i bramkarza
merino (alena)- de jong (pijanic)
messi- griezmann (pedri) -fati(dembele)
depay (martin)
0
@Colon
to jakas kolekcja monet?
0
wszystko oki oprócz tego busiego w pierwszym składzie, dałbym tam szanse aleni
jakby tu był Depay i Merino za buseigo ten skald wygląda oki:)
0
czy to prawda? taka oto dziś nowinke zoabczyłem na stronie primeradivision.pl
https://www.primeradivision.pl/skandal-w-barcelonie-pilkarz-wynosil-sekrety-z-szatni/
0
@leonek160
sociedad:)?
0
@Yosemite
poza tym benzema nigdy nie miał nawet tytułu króla strzelców:)
przepraszam raz we Francji:)
ale mimo wszystko owszem dobry napastnik, ale wg mnie bardziej wszechstonny był suarez, ibrahimović
0
@mekston
a wcześniej przegrywajac ciezkei mecze z valencia i remisujac z villarreal
to ciągle 6 pkt straty a to sporo, wg mnie atletico na ten moment to ciagle główny kandydat
0
@mekston
u których buków?:) ze strata potencjalnie 6 pkt?
0
@Kamiloza91
żebyś się nie zdziwiał jak własnei na takich meczach sie wyłożą:)
czemu nikt nie patrzy na dystans do atletico - potencjalnie 9 pkt dla mnie to główny rywal na ten moment
0
gdzie mogę sprawdzić ile przbiegli nasi poszczególni piłkarze w meczu z levante?
na whoscored jest dużo statystyk ale akurat tej nie ma, albo nei potrafię znaleźć
1
@Bykunn
tylko najczęściej nie się czym szpanować:) albo ja mam takie wrażenie albo większość szybko jeżdżących albo wyprzedzających na 3 itp. to kierowcy dosyć starych aut czy to stare bmw, audi itp. itd., może to tylko moje wrażenie statystyczne z obserwacji
0
@LuisSalvano
griezmann co by o nim nie mówić też ma jaja i widać że mu zależy, czasami az za bardzo co może blokować, de jong - swietny pilkarz, niy bayern sie nim interesuje - rozumiem ze oni tez sie nie znaja
ale takto wyglada zostawiles 9 pilkarzy - kadra liczy 22-24, to nawet na 4 okienka to bardzo duzo juz nie mówiąc o 2 okienkach
tez mnie wiele rzeczy denerwuje ale z głowa po kolei, zakontraktować 3 piłkarzy konkretnych teraz to plan- ŚO, DPŚ, N
ja oprócz tych co zostawiłeś dodałbym griezmann, dembele, de jong, pijanic, s.roberto, lenglet mógłby odejsc jesli zostałby pique i przyszedł garcia +ktoś konkretny do obrony
ale przede wszystkim u nas brakuje charakteru taki jaki ma np. s.ramos, widac jak on potrafi nastawic zespół i ma umiejetnosci, bo jak zespół pewniej czuje sie z tyłu to i łatwiej idzie im z przodu
1
@VamosRakieta
a to nie jest defensywny pomocnik?
0
@Janiama
wg mnie akurat ma ambicje i jest jednym chyba z nielicznych cules u nas w składzie, zresztą to widać po jego reakcjach jak zespołowi nie idzie
przy reszcie naszych piłkarzy wygląda jak jedyny żywy pośród walking dead
może jeszcze griezmann ma sporo ambicji i wkurwienia a reszta
idziemy do przodu, trzeba sie poprawić, i te same teksty od 3 lat
2
@LuisSalvano
chcesz kupi około 12-13 zawodników w 2 okienka? bo zostawisz tylko 9 wiec tyle mnie wiecej brakuje
nigdy nic takiego nie działa i nie przynosi dobrych efektów, 5-6 zmian w 2 lata oki, ale nie tyle
griezmann, dembele, de jong, pijanic, s.roberto, lenglet, jako rezerwowy obrońca oni powinni zostać bo chyba chcemy budować zespół a nie bawić się w market co roku
to nie są źli piłkarze, powiedziałbym że nawet dobrze a niektórzy bardzo dobrzy
temu zespołowi brakuje charakteru i 3-4 piłkarzy max, tylko tego - a w szczególności charakteru w obronie (szefa obrony), pomocy (box to box) obok de jong i dobrego napastnika
1
@itmustbejoke
nawet 10 tysiecy spokojnie by wszedło i by sie nie tłoczyli
0
@Guffi
a mnie nie dziwi taka reakcja lekarzy:) każdy niech robi jak chce:) ci co chca sie szczepić niech sie szczepia, ci co nie niech się nie szczepią
sytauacja i tak bedzie win-win bo pomału skończy się panika niektórych
0
@Guffi
nie dziwi cię nawet małe zainteresowanie szczepionką lekarzy?:)
szczep się i na zdrowie
0
@tobiasson92
to oznacza że do tej mitycznej odporności zbiorowej wcale nie tak daleko:)
a szacowana na tej podstawie śmiertelność to 0,36%:)
0
@Pawel1980
ja się uczyłem to nie narzekam:)
a ty widzę masz problem z polskim nawet "renke" LOL:)
0
@Pawel1980
jakiej zawiści:)
po prostu śmiać mi się chce:) z nich, bo im to na rękę strach
jak to mówi mój kolega - trzeba się było uczyć:)
0
@IronSanHybrid
jak ktoś chce może skorzystać ja akurat tym razem nie skorzystam:) ale skoro mam to za jakas tam karte to czemu mam dac za darmo:)
1
ktoś chce może kupić kod do douglasa:) 20% zniżki + minatura serum estee lauder
CENA 10%, min. 50 PLN
0
@Pawel1980
wiesz co wysłałem ci to co mówią lekarze, wiec wychodzi na to ze to ty nie masz wiedzy
już nie mówię że nie potrafisz sie odnieść do merytorycznych wypowiedzi tylko próbujesz obrażać, a to domena takich małych ludzi jak ty o słabej psychice
pamiętaj tylko weź melisę i nie płacz
narka
0
@Pawel1980
jakby tak było jak mówisz w poniedziałek byłby gwałtowny wzrost liczby zgonów bo kiedyś trzeba byłoby ich wpisać, ale statystycznie tak nie wygląda to wiec ktoś tu po raz kolejny kłamie
nie starsz ludzi, niedługo skończy się to 200% pensji choćbyś nie wiem co robił
żegam
0
@Pawel1980
nie ma kto wypisywać? większych herezji nie słyszałem
nara
0
@Rewolucja123
nie bede sie kłócił bo nie mam danych statsystycznych
wiem natomiast że w Ajaxie grał w takim samym ustawieniu -4-2-3-1 i to funkcjonowało dobrze ponieważ miał tam partnera wybieganego, dobrze broniacego, u nas jest zółw busi
już lepiej wyglaałby w parze z alena
ale w ajaxie jego gra też tak wygladała i bornił tam dobrze + do tego czesto wychodził z głębi z piłką i robił przewagę, był swego rodzaju łącznikiem miedzy linia oborny a atakiem
mecz z levante wreszcie dobry w jego wykonaniu:) oby tak dalej
0
@Rewolucja123
a prawda jest taka ze obok de jonga musi grac jakis wybiegany pivot jak to było w ajaxie - wide schone i wtedy wszystko hula a nie słaby już busi
0
@Pawel1980
sam sobie odejdź:) i najlepiej schowaj się w tej jaskini
ale ty jetes tak mało błyskotliwy czy nie kumasz że tutaj w pewnym momencie jest sufit jesli chodzi o zachorowania ludzi:)
tak nie widzę - żyję normalnie i nie ogłupiam się telewizja na co dzień:)
jak tylko zagladam raz na pewien czas na ich dane to smieszy mnie ze w weekend zawsze jest 5 razy mniej smierci:) już samo to daje do myslenia