La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

konto usunięte

17

Kurła pierdzieli o innych krajach a niech powie ile kasy dostają tam przedsiębiorcy! W Danii zamknęli 90 ferm norek i przedsiębiorcy otrzymali 18 mld koron! To blisko 10 mld zł tylko dla dziewięćdziesięciu firm! A ja dostałem pomoc w marcu ubiegłego roku na każdego pracownika ale by nie oddawać kasy muszę ich wszystkich przez rok zatrudniać a i tak 25% subwencji muszę zwrócić. Więc tak naprawdę jaka to jest pomoc dla przedsiębiorcy? Przecież ja też mam straty i nikt mi za te straty nie dał nawet złotówki.

3

@Janiama No chyba nie sądzisz, że wspomni o czymś co umniejszy jego wspaniałą mowę i rzuci jakieś światło wątpliwości na działania rządu.

1

@Janiama
w pełni się zgadzam, rzucają często liczbami tyle miliardów na to tyle na to
niech powiedzą ile to jedna firmę - to już wtedy jest śmiech na sali

2

@lucca87 dla kogoś kto potrafi myśleć samodzielnie takie informacje są niepotrzebne a dla betonu to twarde dane nawet nic nie dają. Nieważne co zrobią, ich wyznawcy i tak powiedzą: a kiedyś to było gorzej itd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?