La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

2

Wczoraj przed Meczem większość osób pisała że Barca zostanie rozjechana przez PSG, stało się inaczej
Zagraliśmy naprawdę dobry mecz z bardzo mocnym rywalem i pisanie że PSG nam pozwoliło tak zagrać bo mieli zaliczkę jest gowno prawda , tak samo jak i hejtowanie poszczególnych zawodników jest mega słabe . Wiem że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale ja jestem Dumny z naszych zawodników, pokazali że musi się z nami liczyć każda drużyna w Europie i mamy szansę powalczyć do końca o Dublet. VeB !

2

@kaamil1910
ja nie wiem jak można tak myśleć że nam pozwolili tak zagrać

to co pozwolili nam mieć tyle sytuacji i setek bo zakładali ze nie strzelimy??
WTF

przecież jakby z tego padła 1 bramka wiecej to byłby jeszcze wieksze huraganowe ataki patrzac na historie wspólnej rywalizacji

wczoraj bylismy lepsi od wg mnie jednego z 3 faworytów LM i to dużo lepsi, zabrakło skuteczności

jakoś maruderzy się pochowali po ostatnich meczach

w przyszłym sezonie bedzie tylko lepiej:)

1

@lucca87 dokładnie! Pozdrawiam ;) VeB !

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?