La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

7

dla tych co nie widzą że maseczki nam szkodzą/noszenie ma efekty uboczne

a już najśmieszniej to wygląda jak ktoś nosi jadać autem sam albo na świeżym powietrzu gdzie w promieniu kilkunastu metrów nikogo nie ma

Prof. Kuna
"Nie wiem, czy zdejmiemy, wątpię w to, chociaż bardzo bym tego życzył wszystkim. Proszę zwrócić uwagę, że mamy liczne uboczne efekty noszenia maseczek, dezynfekcji rąk i trzymania dystansu np. obniżenie odporności w całej populacji. Trwały brak minimalnego narażenia na wirusy i bakterie rozleniwia i osłabia naszą odporność.
Oddychając, jesteśmy narażeni na kontakt z 200 mld bakterii i wirusów, ale nasz układ immunologiczny świetnie sobie z nimi do tej pory radził. Jeżeli się pojawi nowy wirus, musimy wytworzyć odporność i teraz trwa etap wytwarzania odporności na wirusa SARS-CoV-2. Gdy ona się wytworzy, koronawirus stanie się taki sam jak wirus grypy. Natomiast na to potrzeba czasu, zatem przede wszystkim należy się jak najszybciej zaszczepić."

konto usunięte

1

@lucca87 co to za Kuna. Tylko Horban Sutkowski Gut i Simon mówią prawdę,resztę do więzienia wsadzić za sianie propagandy:D

0

@lucca87 Ja np nie mogę używać płynu do dezynfekcji lub mydła anty bakteryjnego bo za jakiś czas będę miał uczulenie na rękach. A szczepić też nie mam zamiaru.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?