La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

konto usunięte

7

Tak się prezentował skład Lille w sezonie 2010/11. Zdobyli wtedy Mistrzostwo i Puchar Francji. Trenerem był Rudi Garcia.

Landreau
Debuchy, Chedjou, Rami, Emerson
Mavuba, Cabaye
Gervinho, Obraniak, Hazard
Sow

Statystyki ligowe tercetu ofensywnego:
Sow - 25 goli i 2 asysty (król strzelców Ligue 1)
Gervinho - 15 goli i 10 asyst,
Hazard - 7 goli i 9 asyst.

Piękny zespół. Kilka, ciekawych nazwisk - Landreau, Debuchy, Rami, Cabaye, Obraniak czy właśnie ten świetny wówczas tercet ofensywny.

3

@Yosemite Eden z tych najmłodszych lat to coś pięknego.Boski pilkarz.

konto usunięte

5

@Encore Kolejny sezon miał niesamowity. 20 goli i 15 asyst w samej lidze. Potem przeszedł do Chelsea...

Ligue 1 w latach 2008-2012 też była piękna. Cztery sezony i czterech innych mistrzów (Bordeaux, Marsylia, Lille, Montpellier).

4

@Yosemite
obecnie wracaja wspomnienia sprzed lat, ale aż takich nazwisk wielkich nie ma ale równie ciekawy zespół i akcent ofensywny rozłożony na wielu graczy, widać tu zespół i pracę wszystkich dla zespołu
młodzi napastnicy
Jonahtan david - 9g 1 a
bamba - 6g 8a
ikone - 4g 4a
yazici - 7g 4a
+ doświadczony yilmaz 9g 4a

+araujo, sanchez
w obronie solidni fonte i botman

Lille albo Lyon - oby ktoś z tej pary zdobył mistrza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?