La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

konto usunięte

4

Nie od dzisiaj wiemy że Barcelona ma problem z zespołami bardzo dobrze zorganizowanymi w defensywie. Chociażby ostatni mecz z Sevilla to potwierdził. Nasze braki na skrzydłach są zwłaszcza w takich meczach bardzo widoczne. W grudniu 80% szans na wygranie dwumeczu dawałem PSG. Ale teraz myślę że jest mniej więcej po równo. Co by nie mówić to strata Neymara jest wielkim osłabieniem PSG i jeżeli na rewanż nie wróci to faktycznie szanse są wyrównane. Z drugiej strony brak Neymara spowoduje że Paryż będzie mocniejszy w grze obronnej i na pewno lepiej zorganizowany a to znowu problem dla Barcelony. Boimy się naszej gry obronnej i słusznie ale by awansować musimy tworzyć sytuacje i strzelać bramki. Być może uda nam się dzięki Dembele i Trincao trochę zyskać na skrzydłach a przez to spowodować by rywal nie grał tak blisko siebie w obronie.

2

@Janiama
przede wszystkim musimy też strzelać za pol karnego a i messi i dembele to umieją, to też jakiś sposób na zwartą defensywę

oby messi miał pod tym względem taki dzień jak w sobotę:)

1

@lucca87 Oby Messi miał tyle miejsca na takie strzały co w sobotę, to na pewno coś ukąsi :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?