- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1302 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1302 Culés
34
Kurde, ale wczoraj się ucieszyłem z tej bramki Trincao. Zawsze mu mało brakowało do zdobycia bramki, a to poprzeczka, a to bramkarz zaliczał świetną interwencję.
A tutaj w kluczowym momencie strzela taką bramę. I gołym okiem widać tą radość zespołu, Koemana i samego Portugalczyka. Piękny moment.
Wrzucam, bo oglądać warto ;D
https://mobile.twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1358534708204863494
1
@VamosRakieta Może wreszcie odpali, bo póki co wygląda na transferowy niewypał.
5
@VamosRakieta Ale bez poprzeczki się nadal nie obyło.
Zobaczymy, może to początek lepszej formy . Już wcześniej grał nawet fajnie, bez fajerwerków, lecz z potencjałem na coś większego. Oby poszedł za ciosem.
1
@VamosRakieta ładnie wpadła, ale bez rykoszetu to szło panu bogu w okno xd
Jednak jak to mówią, szczęście sprzyja lepszym i tej wersji się trzymajmy.
16
@tobiasson92 to jest bardzo dobry piłkarz i tylko kwestia czasu jest jak zacznie dobrze grać. Świetne warunki fizyczne, dobra technika, bardzo dobrze jest ułożony taktycznie. Trudno od 21 letniego chłopaka który kilka miesięcy jest w klubie oczekiwać odrazu cudów. Ale już od kilku meczów przyjemnie go się ogląda
0
@Dalhi w końcu mu się musiało poszczęścić ;D
2
@VamosRakieta szkoda tylko, ze jest turbo przewidywalny, Robben tez był przewidywalny ale i tak go nikt nie mógł zatrzymać ;D
1
@Janiama
od kilku meczów w końcu gra fajnie, ale sadzisz ż zrobi u nas wieksza kareire jakąś?
3
@lucca87 gość się wydaje mega skromny, udowodnił już że ma talent w lidze portugalskiej. Trzeba poczekać tylko aż odpali w Hiszpanii, klimatyzacja u niektórych zawodników to długi proces. Trincao ma gaz, świetny strzał, dobry balans i technikę. To musi się udać.
5
@ranger3120 masz rację. Chociaż ostatnio z prawej też przylutował ładnie. Mam nadzieję, że grał przewidywalnie póki co, bo bał się, że grając odważniej może coś spierdzielić i stracić zaufanie trenera. Mam nadzieję, że po tej bramce będzie grał bardziej nieszablonowo.
1
@busquets5
oby się udało, bo wydaje się spoko, chciałbym aby to był gracz na lata u nas:)