La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1367 Culés

8

Jeśli z PSG w środku obrony zagra Mingueza czy Busquetsa to przy Neymarze i Mbappe przy każdej akcji będzie zawał. Kurczę szkoda, że przy naszej znacznie lepszej grze w obronie nie mogą zagrać Pique z Araujo. Obawiam się, że właśnie przez naszą obronę i głupie błędy w tej strefie odpadniemy. Mimo wszystko trzeba patrzeć pozytywnie. Jeśli odpadniemy to oby po walce. Trzeba skończyć z tymi kompromitacjami w LM.

2

@Kamiloza91
przecież jest jeszzce umititi i lenglet i to pewnie oni zagrają w środku obrony

konto usunięte

2

@Kamiloza91 Nie no proszę Cię, Busi na ŚO? To już lepiej oddać walkowerem mecz, przynajmniej będzie tylko 0:3.

0

@lucca87 Z Umtitim to nigdy nie wiadomo do meczu wiele z nim może się zdarzyć, a Lenglet to zrobił więcej błędów niż Mingueza. No ale taka para to już lepsza opcja niż niedoświadczony Mingueza czy Busquets. Może nie będzie tak źle ;)

1

@Cariones Trochę przesadzam. Pewnie jakby już nie było obrońcy to Koeman dałby tam de Jonga. Jakby zagrał Umtiti z Lengletem to nie byłoby tak źle, choć ten Lenglet to tykająca bomba.

0

@Kamiloza91
na pewno lepsza para:)
ale fakt jedyni któzy w tym sezonie daja radę czyli pqiue i araujo kontuzjowani
mimo wszystko trzymam kciuki za umititi i lenglet aby się ogranęli i zagrali dobrze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?