La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

3

zwyczajnie szkoda, bo to był wczoraj mecz na remis, wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu, szkoda tej setki messiego z początku spotkania

gdzie sa ci co mówili że nie potrzeba Garcia już?

tak naprawde zdecydowały 2 wylewy umititi - najepierw siatka jak dziecko, później złamał spalonego i sie jeszcze przewrócił

prawda jest taka że na ten moment poziom obrony na Barcelonę prezentuje Pique, Araujo - ale pechowo obaj kontuzje, ale na rewanż będą
umititi, mingueza i lenglet to niestety nie poziom barcelony

nam brakowało w tym meczy 3 z 4 podstawowych obronców - araujo, pique, dest, s roberto
sądze ze przynajmniej 3 zagra w rewanżu
druga sprawa to brak zmienników na pomoc de jong i pedri musza odpocząć
mimo wszystko wierzę w 4:1 w rewanżu dla nas:) po dogrywce jak to mamy w zwyczaju

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?