0

@Coutinho007
Dokładnie. Muszę przyznać że watpilem w coutinho. Ale chyba wrocil:) to super bo on i zdrowy dembele to wystarczające transfery. Plus trincao i Pedri. A piłka do trincao:) miodzie to zrobił coutinho:)
Pozdro

0

@G9
To nie zmienia faktu że mieliśmy w tym meczu jeszcze 4 setki które sami wypracowaliśmy plus kilka innych okazji na gola:)

0

@Pressinho
Haha. Jeden farfocl i byloby 1-1. To nie żadna kontrola. Zresztą pod koniec meczu PSG miało świetną okazje

3

@G9
Ludzie wy macie oczy?
Setka de jonga, Messiego, trincao i Pique.
No rzeczywiście nie było sytuacji na coś więcej niż 1-0:)

0

@LucaBrasi
Wiesz co ja też słucham lekarzy którzy wyrażają swoją opinię o przesadzone reakcji.
Między innymi słynny profesor Gut zmienił swoja retotyke- polecam sprawdzić. A Ty jak chcesz to słuchaj kogoś kto ma płacone bo jest strach przed wirusem oraz tv powodzenia:)

0

@Pressinho
100% szansa mapkę chociażby

1

@LucaBrasi
To proponuje nie jeździć samochodem bo statystycznie więcej masz szans zginąć na ulicy niż od tego wirusa

0

@tobiasson92
Dokladnie:)

1

@LucaBrasi
A to grypa czy angina już ich nie zaraz i?
Wirus istnieje ale działaniarzadow z nim zwiazane to sciana aby ktoś mógł zarobić A ludzie to niestety naiwne baranki.
Oświęcę cię że w tym momencie też jesteś zakazany tysiącami wirusów i bakterii:) to taki mały szczegół

1

@football123
Ile zabił? W samej Polsce zabił tylko ok 300 osób A statystyki mówią o 2300. Ale MZ się przyznało że tylko 300.
Tak jak sąsiadkę mojego szwagra zmarla w domu w wieku 93 lat i lekarz się ich pyta czy może wpisać covid.
Daj spokoj

0

@jacobFCB
No i coś konkretnego wrzuciłem oprócz rozważań?
Śmiejesz tylko tutaj propagandę. Ktoś tam wprowadza zamykanie wcześniej pubów, ktoś tam każe chodzić w masexzkach ale nikt nie robi lockdownu.
Jakieś większe restrykcje jak maseczki na ulicach mogą być.
Ale nikt nie będzie zamykał gospodarki bo po pierwsze to nic nie daje.
Po drugie nikogo na to nie stać.
Po trzecie każdy rząd zrozumiał że to trochę bardziej groźna grypa.
Po czwarte nikt nie będzie ryzykować buntów ludzi, bo nie można wybierać czyjegoś dobra kosztem dobra kogoś innego.
Się więc propagandę rodem z Onetu:-p gdzie indziej

0

@Pressinho
I sam sobie przeczysz. Dokładnie inny trener.
Moze cie oświęcę ale bayern na początku sezonu trenowal kovac potem dopiero flick.
Ta sama kadra, ten sam zespół. A jak grał bayern kovacia A jak bayern Flickr. Co ty więc pierdz...

Kontrolowali? Haha większych bzdur nie czytalem:)
Bez odbioru

0

@jacobFCB
Niby gdzie się zaczyna. Nie śmiej propagandy

1

@Gomo55
Dzięki wielkie:) czyli jednak bartomeu ma gow...do gadania:)

2

Ktoś mi wyjaśni jak to jest z tym wotum?
Czytam że bartomeu nie chce podać się do dymisji, ja pierdziele to po co to wszystko skoro i tak jest jakaś jego decyzja.
Może redakcja strony powinna napisać jak to teraz wygląda w kilku punktach.
Bo pewnie dużo osób jak ja nie wie jak to wyglada

0

@LucaBrasi
Oby, tylko dest i depay in:)

0

@dawidz4
Też tego nie kumam. Bo wygrali z fatalnym schalke

0

@tomono
Teraz kwarantanny są krótkie 10 dni. Z tego co kojarzę osoby powinny zgłaszać się też do lekarza rodzinnego więc nawet nie bardzo wiem kto mialby cię ścigać.

1

@Pressinho
I jak skończył ten Real Ancellotiego:)
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Niech sobie i wygrywa kolejne w słabej Bundeslidze. A PSG 1-0 też rozjechal? Haha:)

0

@tomono
A ktoś się do Ciebie w ogóle z tym zgłosił? Jak nie to nic chyba ci nie grozi

8

Dla mnie doświadczonych przypomnę tylko że Schalke nie wygrało od 16 oficjalnych meczów! Przegrywając po drodze między innymi 4-0 z freiburg, 4-0 z BVB, 4-1 Wolfsburg i jeszcze kilka takich kompromitacji po drodze:)
Bo widzę po 1 meczu niektórym mózg przegrzewa A równie dobrze na dziś obrońca tytułu mógł być PSG

2

@VIPER2712
Zgadza sie że umiejętności mają. Tylko oprócz umiejętności mieli też mnóstwo szczęścia w tamtym sezonie właśnie choćby finał i pudło mbappe. A szczęście prędzej czy później się odwraca i ma się pecha. Obrona mają słaba A i osłabiła się po ostatnim sezonie.
Ale większość użytkowników patrzy Schalke i się podnieca, bo to marka ale nie patrzą że to Schalke nie wygrało meczy oficjalnego chyba od 16 meczow! Gdzie często przegrywali po 3, 4 i 5-0

1

@VIPER2712
Dlatego prędzej czy później to się wywróci. Już z Lyon i PSG mieli farta. Ale suma szczęścia zawsze wraca:)

0

@Kengo
Sądzę że w następnym tygodniu będzie nasz po sprzedaży semedo

0

@Kamiloza91
Niezły z ciebie znawca pierwszy mecz sezonu z fatalnym Schalke i już takie glosy:) City, chelsea, United,liverpool, Barcelona, real, psg i Juventus trochę jest tych ciekawych ekip

Zresztą z PSG ledwo co wygrali A powinni przegrać więc widać że aż tak mocno nie sa

0

@FC1899Barca
A widzisz z kim oni grają?:) schalke:)

1

@Janiama
Dokładnie. Mało osób też widzi że grają oni dziś z tragicznym Schalke. Schalke to już tylko nazwa od 2-3 sezonie to niemiecki slabiak

0

@KSSniper
Zgadza sie:) ale zauważ że Iniesta ma wiecej tytułów LM i LaLiga:)

0

kto był lepszym piłkarzem Zidane czy Iniesta? i dlaczego wg Was

1

@itmustbejoke
nie zgadzam się z bukmacherem

również uważam że to my wygramy ligę w tym roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?