1

@NaFazieHitman
no i się zaczyna, jakby poprawił formę fizyczną to piłkarz idealny, pytanie czy poprawi, ale i tak mimo całej sympatii widziałbym go w innym klubie:)

0

@Witam
no i co z tego? rozumeim ze jakbyśmy wygrali 7-0 to bylibysmy za automatu mistzrzem la ligi w nastepnym sezonie:_p

2

@Bobo25
oki dzięki, czyli pewnie od 2-3 mln w zależności od rywala - mówię o samej lidze, przy 9 meczach to od 18-27 mln, czyli na transfer perspektywicznego zawodnika jakiegoś

jest o co walczyć oby jak najszybciej chociaż 30-50% kibiców na stadionach:)

0

@NeroTFP
aż sprawdziłem ile wynosi obecnie 2600, takie tempo jest zrozumiałe choć powinno teraz spowolnić i po 50-100 max rosnąć

0

@klemens100
boże co za zwyrol, że tacy ludzie chodzą po ziemi, kozak się znalazł co kobietę bije, jak dla mnie takie małpy nie powinny nigdy wyjść z więzienia

0

tak z ciekawości czy ktoś może znalazł ile Barcelona średnio zarabia na dniu meczowym? ciekaw jestem jakie są straty w budżecie spowodowane tym zakazem udziału kibiców?
19 meczów w samej lidze w sezonie - ciekaw jestem jak to strata potencjalnie - bo wierzę że mimo wszystko na wiosne wrocą kibice, więc może mniej 9-10 meczów bez kibiców

pewnie po nowym roku już i tam zaczną wpuszczać kibiców nawet na te 30-50%, bo jak widać wirus nie zniknie sam z siebie i trzeba z nim żyć jak z grypą i innymi chorobami

0

@Katalończyk 99
wydaje mi się że rządzący - czyli grupa ludzi niemyślących zda sobie w końcu sprawę że wirus nie zniknie od tak i bedą już chodzić na stadiony

5

@NaFazieHitman
powiem wtedy że zarazić się może zawsze nawet jadac na trening wstępując na chwilkę do sklepu albo po dzieci z zajec

ludzie trochę logiki i zdrowego rozsądku

1

@BarcaInfo
te zasady l liga do głupota do potęgi, zbadali go to czym ich zarazi?
masakra że tyle ludzi na świecie jest tępych

0

@konrad1661
spoko, liczac jeszcze pedri byłoby 8 zawodników na 4 pozycje, sezon długi, zmian można 5, czeste mecze przez ta sytaucje z wiosny i przesuniecie sezonu i euro

także wg mnie każdy sporo pogra:)

3

@konrad1661
jakie 3 pozycje?

przeciez będziemy grali 4-2-3-1, wiec 4 pozycje:) ile tu trzeba ludziom tłumaczyć że Koeman zmienił system

0

@Janas11224
jednak stereotyp, przecież są ludzie co zarabiają dużo 15+ myslisz ze jesli beda pracować 40-45 lat to jaka beda mieli emeryture? 2 tys. czy coś bardziej 7-9 tys

0

@Ghotti
co to za źródło?:) pierwsze słyszę, ale może wiarygodne?

0

@arasz1819
tak będzie normalnie, tak jak już większość ludzi żyje normalnie pomimo "oficjalnej pandemii"

0

@Janas11224
stereotyp:)

1

@Elosek
ja też świetny technicznie, szybki, i co ważne pomimo wzrostu dobrze trzyma się na nogach, przede wszystkim w jego grze widać magię, a tego ostatnio u nas brakowało:)

ciekawe jak będzie ze statami, ale miewał już sezony +20 golami w sezonie, sądzę że u nas spokojnie mógłby mieć +15g +10a, w końcu od strzelania mam nadziej bedzie gromadka piłkarzy - messi, depay, griezmann, dembele, fati, coutinho, trincao:)

0

@brzucho
logisytyka wg mnie oki:) sam kiedyś o tym myślałem, bo wydaje się fajny przyjemny zawód z planowaniem:) nieruchomości ciężki temat chyba

0

@brzucho
informatyka, finanse, prawo, medycyna - to pewnie najczęściej usłyszysz
a tak na poważnie to każdej branży możesz zarobić dobre pieniądze jeśli się na tym znasz i lubisz to, możesz być nawet szklarzem ale jeśli jesteś fachura to masz fajne pieniądze

poza tym rozstrzał między płacami w danej branży jest ogromny często,

dużo osób ci powie informatyka, ale znam informatyków co ledwo mają 3 tys. na reke (help desk), a są tacy co maja grubo ponad 10+
ktoś ci powie prawo, ale np, sędziowie zarabiają względnie niedużo w porównaniu z prawnikami w korporacjach

to samo finanse, możesz być doradcą klienta w banku za 4-5 koła, młodszym specjalista ds. sprzedaży za 3-5 albo jakimś kontrolerem czy kierownikiem kontrolingu w dużej korporacji za +10

jeśli lubisz kontakt z klientem może spróbuj jako przedstawiciel handlowy, na start już masz oki pensje + premie które zależą głównie od twojego nakładu pracy, samochód służbowy, szkolenia, dla młodej osoby bez rodziny wydaje się ciekawa opcja na start


0

@kris81
a jak będzie to co nie kupimy go:_p

0

@Rudi35
nic z tych rzeczy po prostu ciężko pracuje:)

0

@matheo
napisałeś +1000, wiec relanie pewnie myslisz ze to bedzie srednio 5400,
1000 pln przy takim wynagrodzeniu to spory skok, zakładam że już teraz masz służbowe auto i pewnie jestes przedstawicielem?:) - "sam przed siebie"

zawsze zmiany są trudne i niosą za siebie ryzyko, a co najlepsze przy zmianach zawsze masz różowe okulary i idealizujesz to miejsce, pracę, osobę która zmieniasz, dlatego wydaj mi się że musisz też zwrócić na to uwagę :)

0

@Janas11224
kto będzie miał niska to będzie miał niska kto wysoką ten będzie odpoczywał:)

0

@jeyx77x
Super:)

0

@masq
Dobrze że ktoś źle przetłumaczył bo Depay, PO i SO to wg mnie mus:)

0

@TR3YWAY
no i fajnie, to rozumiem, że oni kupują od producenta koszulki + zestaw nadruków,

ciekaw jestem ile takie sklepy mają marży bo ostatnio się trochę narobiło tych sklepów z rzeczami sportowymi klubowymi

0

@maroon
ja nawet nie słyszałem nigdy o takim czymś jak rekompensata

jak piłkarz przechodzi z klubu A do B, to pobiera wynagrodzenie w klubie B i tyle, koniec historii, klub B dostaje jeszcze kasę od klubu A za transfer

to co sę tu wyprawia to jakaś abstrakcja

0

@nammah
nie róbmy z Suareza niedołęgi, to wciąż świetny piłkarz

0

@RomanHoffer
oj za bardzo sobie jeździsz, nie umiesz tego ale umiesz inne rzeczy,

mi tam wystarczy że umiem wymienić żarówkę w aucie, bo z tym nie chciałoby mi się jeździć do mechanika, choć i tak nie zawsze bo w drugim aucie sam już tego nie zrobię:_p

ważne aby się nauczyć prostych rzeczy - malowanie, wymiana uszczelki w baterii itp. jeśli chodzi o domowe rzeczy

a wymiana oleju nie wydaje mi się czymś ani fajnym ani czystym więc lepiej chyba dać to komuś zrobić

wymieniałem raz akumulator a też jestem laikiem i wiedziałem jak to zrobić bo raz mi się rozładował i go ladowałem, ale u mnie w mieście jest koleś co podjeżdżasz sprawdza ci akumulator, sam wymontowuje stary, dobiera i wymienia na nowy a zajmuje to ok. 5 minut

więc po co miałem się brudzić, zamawiać przez neta skoro taki sam miałem w tej samej cenie a nawet odrobinę taniej z wymianą za darmo:)

głowa do góry jak chcesz się nauczyć to spoko i kibicuje ci, ale nie ma się co linczować:)

1

@Suzu
ale to serio tak ciężko sprzedać Suareza za 10-15 mln? rakticia za 5-8, vidala też za 5-8? nawet przy takich promocjach mega można by uzbierać od 20-30 mln EUR + w zmiennych powiedzmy od 5 do 10 mln EUR

Suarez przecież to wciąż dobyr piłkarz i gwarant conajmniej 25+ bramek w sezonie
Juventus, Milan, Atletico, Ajax, kluby angielskie na prawdę nikogo nie stać aby za niego chociaż tyle zapłacić kasy?

0

@adasko1998

ale nie rozumiem tych przykładów co napisałeś? bo to że ktoś był wypożyczony i klub wypożyczający płacił część wynagrodzenia to się zdarzało

a ja tu mówię o piłkarzu sprzedanym z klubu A do B i który pobiera pensję w klubie A i B- jaki tu byłby sens i logika dla klubu A?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?