lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaleu
a kto to jest?
0
@AduŚ07
dokłądnei na grype jest szczepionka a ludzie i tak chorują, ale też normalnie żyli
0
@Janas11224
skąd ty masz takie info, czy w ogóle sprawdzasz co piszesz?
wczoraj niecałe 3 tys., przedwczoraj 4,5 tys.
zresztą przy 15 o tyle byłoby dobrze ze szybko duża cześc by była zakażona i nabrali odporność zbiorowa
0
@YeastMoss
wiesz co to mój ostatni wpis bo szkoda czasu na ciebie
osobista interpretacja? MZ zostało zapytane ile osób umarło na COVID- odpowiedź był ministerstwa niecałe 300 osób, nie ja podałem tą liczbę nie ja interpretowałem tylko MZ - może mniej do nich pretensje
śmiertelność w danym okresie też potwierdza że nie ma tragedii rok do roku
śmiertelność w krajach rozwiniętych jak Katar to 0,17% a zakażonych było tam już na pewno ponad 6% społeczeństwa a pewnie i więcej, ale oni mają kasę się testować, wiec rzeczywista śmiertelność jeszcze niższa
a tak do twoich statystyk może zaburzę ci światopogląd ale jest w niej sąsiadka szwagra w wieku 93 lat, która umarła w domu ze starości ale lekarz hiena spytał się rodziny czy może wpisać COVID
BEZ ODBIORU
1
@YeastMoss
To MZ to liczyło nie rola. Więc same MZ stwierdziło tylko tyle zgonów.
To z tego że gdyby wirus był groźny znacznie więcej osób by umarło.
Które to statystyki że szpitali ciekawe:)
Chce otrzymać odpowiedzi bo jesteś kolejny internetowym madrale o niewielkiej wiedzy.
Bez odbioru bo Koleś ma z ciebie niezła. Powolujesz się na statystyki z jednego źródła po czym zaprzeczasz statystyki z tego z zrodla:) tego jeszcze nie grali
1
@YeastMoss
Koleś jaja to chyba ty sobie robisz. Podałem ci rządowa statystykę osób co umarły na covid. I to jest fakt. Z czym chcesz dyskutować. Pozostałe osoby miały choroby wspolistniejace i MZ widocznie nie potrafiło przypisać wpływu covid na ich zgon.
Skoro oni nie potrafiło przypisać to jakim prawem ty chcesz przypisać? Jesteś lekarzem widziałeś karty zgonu?
Średnia umieralności na covid to blisko 80 lat. W Polsce w tym okresie nie umarło więcej osób niż rok temu. O czym my mówimy?
Weź się proszę nie wypowiadaj bo się pogrążają z każdym wpisem.
3
@Rust_Cohle
nikt nie ma podjazdu a jednak liverpool w ciągu 3 lat wygrał tylko raz ligę angielską i raz LM:)
trochę mało chyba:)
Bayern widzę ale to już zeszły sezon, osłabili się a w tym sezonie ciężko wyrokować bo nie grali z nikim mocnym, rozbili klub mem schalke- nie no super
na jesień nikt nie wygrywa tytułów, ja z osądami czekam do wiosny
4
@Rust_Cohle
sezon długi ciężko wyrokować kto obecnie będzie najlepszy w tym sezonie, już w tamtym roku przyznawali tytuł w LM Liverpoolowi a wyjaśniło ich Atletico
także ja bym się wstrzymał z osądami, chyba że chcesz wyjść na klauna
0
@Ghotti
dokładnie:)
0
@BarcaInfo
w FM:)
1
@NeroTFP
NAJLEPSZEGO:)
2
@Coutinho007
aż takim kozakiem firpo tam nie był jak emerson:) ale pewnei wyskoczą
1
@YeastMoss
po co ty kłamiesz:) sprawdź sobie odpowiedź MZ na zapytanie ile faktycznie umarło osób na COVID 19 w Polsce, na koniec lipca 2020 było to niecałe 300 osób, to co podajesz to osoby które umarły na choroby współistniejące i COVID, gdzie ciężko potwierdzić że to sam COVID, a inaczej nawet nie można tak zakładać, ale oczywiście byli też zarażeni
także to ty kłamiesz podając że na COID 19 umarło tyle osób
https://cai24.pl/polska/11287/to-prawdziwa-liczba-ofiar-oto-liczba-osob-bez-chorob-wspolistniejacych-ktore-zmarly-na-koronawirusa/
1
@13th
daj spokój ludzie cię zlinczują:) a jak podasz że lekarze niektórzy też mówią o tym że działania są przesadzone to ci powiedzą że to gów..źródło i liczy się tylko ich lekarz:) - ci sami co prywatnie się nie boją ale publicznie już tak:)
0
@Jakchcesz
sądzę że to jednak działa na odwrót i ludzie ślepo słuchający rządu zgodzili by się na wiele w imię strachu, łącznie z napaścią na ludzi próbujących żyć normalnie; tak niestety z przykrością to mówię jest
0
@YeastMoss
mniej na COIVD- ca. 300 osób oficjalnie wg MZ
0
@Wossi61FCB
wydaje mi się że agenci dostają osobno kasę
poza tym podobno najważniejsze to zejść z pensji bo kasa się znajdzie
zobaczymy:)
0
@Wossi61FCB
za semedo podobno 35, todibo to tez pewnie z 20, rafinha z 10
tu bardziej chodzi o zejscie z pensji wysokich i % udział pensje/przychód
2
@HERORICH2
wiesz my oprócz zeszłego roku co roku praktycznie poważne tytułu mamy jak mistrz kraju:) (chyba 8 tytułów w ciągu 13 ostatnich lat) czy puchar kraju:)
wy oprócz buńczucznych zapowiedzi co roku nie macie się zbytnio czym pochwalić:)
0
@HERORICH2
i tak twoje Ateltico jak co roku nic nie wygra:)
1
@damianex10
też mi się kojarzy 198 bramek:)
1
@Ghotti
gdyby chciał tutaj trafić to by przyszedł, a prawda jest taka że nie chciał tego zrobić
0
@BarcaInfo
no to teraz zakupy:)
0
@Kondziubarca
czyli byles bezobjawowy, nikt sie do ciebie nie zgłosił- sanepid itp.?
0
@NeroTFP
podszedłeś bliżej? co to za jaja?
1
@tobiasson92
masakra, normalnie nóż się otwiera w kieszeni
jak ktoś mówi że polska to cywilizowany kraj, otóż nie, nie jest to cywilizowany kraj a już teraz najlepiej to widać
2
@Janas11224
współczuję i masakra
1
@SelloutCrowd
powiedział że nie ma pandemii koronawirusa, a zresztą sam powiedział że obecnie jest kilka koronawirusów z którymi żyjemy, ale z jednego zrobiona gwiazdę
zresztą powiedzial też że obecna definicja pandemii WHO jest niewłaściwa - jako nowa szybko rozprzestrzeniająca się choroba, zmieniono z rozprzestrzeniającej sie groźnej choroby jak było wcześniej a to duża różnica
0
@Rewolucja123
schalke to akurat slaby przykład:)
0
@Rewolucja123
Panowie ale zauważcie że wszystko u nich zaczłęo grać od zmiany trenera, nic wiecej flick nikogo nie dokupił nikogo nie dostał