Tradycyjna "strategia" Zubiego. Do końca okna transferowego składać oferty za piłkarza, którego nikt nie chce sprzedać a potem stwierdzić ze zrobił co w jego mocy żeby wzmocnić skład ale nikt nie chciał go sprzedać. Powtórka z zeszłorocznych "starań" o Silvę.
Tradycyjna "strategia" Zubiego. Do końca okna transferowego składać oferty za piłkarza, którego nikt nie chce sprzedać a potem stwierdzić ze zrobił co w jego mocy żeby wzmocnić skład ale nikt nie chciał go sprzedać. Powtórka z zeszłorocznych "starań" o Silvę.
Taaa piekne wytłumaczenie. Prawda jest taka , że Pep jest niewolnikiem swojego sytemu gry, który kiedyś dał Barcy wspaniałe chwile ale został już dawno rozpracowany. W bayernie usiłowal to skopiować i teraz zbiera owoce.
Komentarze
1
Czy to prawda że od tego sezonu mistrz Hiszpanii ma mieć na koszulce specjalny emblemat (tak jak np w Niemczech)?
0
Z taką argumentacją zgadzam się całkowicie :)
0
Ból dupska mają "fani" którzy uważają że kibicowi absolutnie nie wolno krytykować druzyny.
12
Tradycyjna "strategia" Zubiego. Do końca okna transferowego składać oferty za piłkarza, którego nikt nie chce sprzedać a potem stwierdzić ze zrobił co w jego mocy żeby wzmocnić skład ale nikt nie chciał go sprzedać. Powtórka z zeszłorocznych "starań" o Silvę.
0
Suarez na skrzydle?
12
Tradycyjna "strategia" Zubiego. Do końca okna transferowego składać oferty za piłkarza, którego nikt nie chce sprzedać a potem stwierdzić ze zrobił co w jego mocy żeby wzmocnić skład ale nikt nie chciał go sprzedać. Powtórka z zeszłorocznych "starań" o Silvę.
9
Taaa piekne wytłumaczenie. Prawda jest taka , że Pep jest niewolnikiem swojego sytemu gry, który kiedyś dał Barcy wspaniałe chwile ale został już dawno rozpracowany. W bayernie usiłowal to skopiować i teraz zbiera owoce.
6
Zawiedliście. A zwłaszcza Ty Zubi.
3
No i dramat... Zaczyna się oszczędzanie. A na koniec okna transferowego największe transfery to będą Rafinha I Delofeu
3
Taaa. I najlepiej absolwentów tzw "zarządzania"?:D