1

Czy to prawda że od tego sezonu mistrz Hiszpanii ma mieć na koszulce specjalny emblemat (tak jak np w Niemczech)?

0

Z taką argumentacją zgadzam się całkowicie :)

0

Ból dupska mają "fani" którzy uważają że kibicowi absolutnie nie wolno krytykować druzyny.

12

Tradycyjna "strategia" Zubiego. Do końca okna transferowego składać oferty za piłkarza, którego nikt nie chce sprzedać a potem stwierdzić ze zrobił co w jego mocy żeby wzmocnić skład ale nikt nie chciał go sprzedać. Powtórka z zeszłorocznych "starań" o Silvę.

0

Suarez na skrzydle?

0

Cały sezon transferowy to jedne wielkie spekulacje. Ale uważam że coś w tym jest bo jak pisałem mówi się o tym od dłuższego czasu a nie było żadnego dementi ani ze strony klubu ani ze strony Xaviego.

0

Nie od dziś się o tym mówi.

0

Nie od dziś się o tym mówi więc łykanie to raczej nie jest.

0

Wkurzają mnie te teksty o wyrównywaniu. Jeśli chce odejść to oczywiście należy uszanować jego wolę i pozwolić rozwiązać kontrakt. Ale żeby mu jeszcze za to dopłacać? Prosta sprawa: chce kasę - zostaje w FCB.

3

Taaa. I najlepiej absolwentów tzw "zarządzania"?:D

1

Dokładnie. Poza tym nikt nie liczy pensji której klub nie będzie musiał wypłacać.

0

Dokładnie. Juz teraz cena koszulki to jakieś szaleństwo. Z nadrukiem i przesyłka w oficjalnym sklepie wychodzi zdrowo ponad 400 zł.

0

O kurcze :/

0

Pedro nie na sprzedaż... I wszystko w temacie.

0

Bo to pomocnik a nie ( gdzie był non stop ustawiany. W połowie sezonu będzie jęczenie bo dziadek Xavi nie pociągnie wszystkich meczy. Oby szybciej kadencja tego "zarządu" dobiegła konca.

0

Jasne. Znowu bez klasycznej 9. Zanim ten zarząd zniknie, zanim nastanie następny i zbuduje czekają nas sezony posuchy. Kurcze mam nadzieję że jestem fatalnym prorokiem...

6

Zawiedliście. A zwłaszcza Ty Zubi.

0

No kurde genialna analiza. Chyba właśnie to zrobił geniuszu.

0

Filozofom chyba :)

0

Trochę dziwne jest mówienie tutaj o "wierze w drużynę" która obiektywnie patrząc gra bardzo słabo. Sytuację w lidze Barca zawdzięcza obecnie raczej potknięciom rywali niż swojej grze. Ale mimo to mistrzostwo byłoby fajne:)

0

dzień bez transferowych plotek to dzień stracony.

0

Nie zgodzę się. Im dłużej ten "perfekcyjny" styl jest grany tym więcej jest na niego sposobów. na pewno można go modyfikować ale niestety trenerzy nie robią tego wystarczająco . Można gdybać co by było gdyby Barce mogł bez przeszkód trenować Tito ale to tylko gdybanie. Jeśli chodzi o remontadę z Milanem to był wtedy w Nowym Jorku więc trudno akurat mu to przypisywać. Wpadką mógłbym nazwać właśnie mecz z Milanem a nie przegraną z Bayernem czy też wynik Bayernu z Realem. 7:0 czy 5:0 to nie wpadki tylko klęski. Zreszta tego juz jaki kibice może nie chcemy pamiętać ale Mou w rekordowym sezonie Tito ogrywał Barcę jak chciał.

9

Taaa piekne wytłumaczenie. Prawda jest taka , że Pep jest niewolnikiem swojego sytemu gry, który kiedyś dał Barcy wspaniałe chwile ale został już dawno rozpracowany. W bayernie usiłowal to skopiować i teraz zbiera owoce.

0

Wystarczy przypomnieć sobie jak zespół grał bez Messiego.

0

Nie wina trenera że truchta, ale że go wtedy nie zdejmuje to już jego wina.

3

No i dramat... Zaczyna się oszczędzanie. A na koniec okna transferowego największe transfery to będą Rafinha I Delofeu

0

Vidal będzie wymagał wyłożenie kupy kasy co przy obecnym zarządzie wydaje się nierealne w kontekście konieczności zakupu pozostałych zawodników. Poza tym niepokoi mnie że priorytetem nie jest zakup jakiejś klasyczne "9" co oznacza że styl zostanie ten sam.

1

szansę to można dawać komus kto rokuje jakieś nadzieje. A Martino kims takim nie jest. Jeśli wystawia się fabsa non stop na fałszywej 9 nie zauważając że czuje się tam po prostu źle. Jeśli wystawia się Alvesa nie dając szansy Montoyi plus kilka innych taktycznych smaczków (np Messi nie zaangażowany w działania taktyczne) to nie ma żadnych powodów do kolejnej szansy.

0

Równie dobrze można Ceska wstawić na bramkę i powiedzieć że tam gra fatalnie.

0

Dokładnie. Może nie opuścić bo to jednak legenda, ale zostać takim jokerem. Niestety wiele jego podań zwalnia akcje. Po wczorajszym meczu zamarzył mi się Koke ale raczej nasz wspaniały zarząd postawi po raz kolejny na Roberto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?