0

Miło zobaczyć jak real traci punkty ale to i tak jeszcze AŻ 8 punktów. najważniejsze żeby Barca teraz wygrywała każdy kolejny mecz a co bedzie to "pożyjemy zobaczymy"...

0

Glory: no faktycznie dzięki Bogu że nie trafiliśmy na takie potęgi jak np CSKA

0

Ile jeszcze bramek mu zostało do zostania najlepszym strzelcem Barcy?

0

Też mam dość wypowiedzi w tym stylu. Trzeba sobie jasno powiedzieć że liga jest przegrana na 99% (przy tej formie Realu). Barca w tym sezonie i tak zdobyła już 3 trofea i ma szansę na kolejne dwa więc na tym trzeba się skupić. A obrona tytułu w LM byłaby wspaniała i o tytule ligowym dałoby się zapomnieć:)

0

Czy Pep jest "despotycznym" trenerem? Być może (z tego co widac po wypowiedziach niektórych piłkarzy). I to jego prawo. Bo, jak to już tu wielokrotnie napisano, bronia go wyniki. Kiedy Barca bedzie miała słabszy sezon (np zakończony bez żadnego trofeum) zapewne zacznie się "rozliczanie" i doszukiwanie winy w złym kontakcie z niektórymi zawodnikami. Póki co racja jest po stronie Pepa. Powiedzmy sobie szczerze, Barca nie odczuła aż tak straty Yaya, żebysmy mieli tu nad tym ubolewać. A trener nie jest od zapewniania dobrego samopoczucia nie grającym piłkarzom ale od ułożenia składu i taktyki na dany mecz czy sezon. Ci "nierozumiani" piłkarze zarabaija takie pieniądze że jakos mogą to przełknąć:)

0

Po prostu nie każdy, nawet bardzo uzdolniony, jest na tyle zdolny aby grać w FCB.Lekko namieszałem:)

0

Ja szczerze mówiąc "kibicuję" maladze. Przydałoby sie kilka klubów które walczyłyby o coś więcej niż 3 miejsce. W ten sposob zyska (także finansowo) cała liga. Przecież to tragedia licytować z z realem tylko ilościa strzelonych bramek.

0

Trzeba przyznać, że chłopak szaleje. Haruje jak wół. Ciekawe co teraz bedzie z Villą, który jest zdecydowanie "pod" formą.

0

rad

Ani nie sprzedaliśmy ani nie wypożyczyliśmy. Skończył mu sie kontrakt.

0

Przestańmy może robić z Fabregasa niewinna ofiarę z jednej strony okrutnego Arsenalu który go więzi, a z drugiej skąpego Rossela który nie chce wydac 45 mln. Jakby nie patrzeć to Cesc CHCIAŁ przejść do Kanonierów zamiast walczyć o miejsce w FCB, to Cesc podpisał(i to o ile pamiętam całkiem niedawno) długoterminowy kontrakt którego teraz powinien przestrzegać. Jak chciał tak ma. Żadna z niego "ofaiara". A że w Arsenalu nie odnosi sukcesów? Cóż trzeba było zacisnąć zęby i walczyć o pierwszy skład Barcy tak jak Xavi, Puyol, Iniesta czy nawet Thiago.

0

Sprawa transferu Cesca powinna się rozstrzygnąć mniej więcej do 17 sierpnia czyli do meczu Arsenalu z Udinese. Jeśli Cesc tam zagra jest "spalony" na LM.

0

sentenced

Myśle że nie chodzi tu o samo odejście Milito ale własnie o "szczupłość" kadry. Wystarczą 2 kontuzje i jakieś zawieszenie za kartki, a meczowa 18 trzeba będzie uzupełniac graczami rezerw.

0

Nie mnie krytykowac Guardiolę i sztab szkoleniowy:) Zdecydowanie bronia ich wyniki.Jednak byłbym spokojniejszy gdyby kupiono jakiegos obrońcę. Fontas jest niedoświadczony a Puyol zmaga się z kontuzją. W jakiej formie będzie Abidal tez tak naprawdę nie wiadomo.

0

20 zawodników pierwszej drużyny. Przeraża mnie tak wąski skład.

0

Zanosi się na to że kadra na nowy sezon będzie liczyła 20 albo 21 piłkarzy.

0

Ja w każdym razie zawsze będę pamiętał jego bramkę na 5:0 dzięki której możemy mówić o manicie. Ale w obecnej sytuacji odejście to dla niego najlepsze rozwiązanie.

0

Myślę, że strategia jaką zarząd zasosował wobec Bojana I Jeffrena jest znakomita. Pozwoli tym zawodnikom walczyć w innych ligach o najwyższe cele i ewentualnie rozwinąć w pełni swój talent. W barcelonie graliby ogony albo mecze w pucharze. Opcja pierwokupu pozwoli uniknąć "powtórki" Fabregasa. I są dodatkowe pienądze na transfery.

0

kejdzi

Wydaje mi się że talent ma duży. Jego ogromnym problemem sa kontuzje.

0

Kurcze:/ Liczyłem że po spędzonym z Barcą presezonie poważnie "namiesza" w 1 składzie.

0

Sprzedawanie go teraz byłoby wielkim błędem. Niech pokaże to co umie. A umie naprawdę dużo.

0

Piotr777

Przeczytaj uważnie moje komentarze a potem mnie "poprawiaj":)

0

Rogalinho10

Celna riposta:)

0

KichuBlaugrana

Więc jednak się ze mna zgadzasz:) Czytaj uważnie i ze zrozumieniem:) Pozdrawiam!Ja tez kibicuje Barcelonie mniej więcej od takiego wieku:) Choc niestety trochę czasu tego kibicowania juz jest;)

0

Być może i się kończy. Ale wielu zostaje przy klubie na "dobre i złe". Czasami można odnieść wrażenie że ktoś kto nie kibicuje FCB co najmniej od 10 lat nie ma prawa nawet znaleźć się na tym portalu czy wręcz nazywać kibicem Barcelony. Niezbyt to dobra opinię nam wystawia.

0

Ojej dajmy juz spokój z tymi sezonowcami. Miłość do klubu tez musi się kiedyś zacząć. Czmu nie po sukcesie w LM?

0

lucjanson

To samo pomyślałem o 9 :)

0

I ma szansę zostać najmocniejszym "włoskim" nabytkiem.

0

Świetna opcja wykupu. Myślałem że będzie zahaczała o ok 15-18 milnionów.

0

Ja wole z ta radościa poczekać do oficjalnego komunikatu. Ostatnio zbyt czesto mogliśmy przeczytać "że to już jutro".

0

Zwłaszcza lewy obrońca przy formie Maxwella ktora raczej już w górę nie pójdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?