luco77
Dołączył/a: styczeń 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Xavi znowu chrzani swoje jakby grał w zupełnie innym meczu niż wszyscy oglądali... Zasłużyło to Atletico na kolejne bramki a nie Barca na remis. Czas się nastawić na chude lata bo w jednym z następnych wywiadów usłyszymy że ta filozofia gry to jest ogólnie super i w żadnym wypadku nie można z niej rezygnować a tylko trafił się słaby mecz.
0
Na pewno nie Neymar
0
Każdy kibic ma prawo do krytyki (zwłaszcza zasadnej) a piłkarz powinien umieć ją z pokorą przyjąć i powiedzieć :sorry spieprzyliśmy, a nie wspominać o boisku.
0
Krytyka sezonowców? ja kibicuje Barcy od wielu wielu lat. Wiele lat przed czasami Pepa i sukcesów. I uważam że kiedy krytyka drużynie się należy to należy. I ostro mnie wkurzają słowa jednego z najsłabszych obecnie zawodników. To samo powtarza już od kilku meczów. Za taką grę to się kibiców przeprasza a nie ochrzania.
1
Wiedziałem że o murawie zacznie bredzić. No cholera faktycznie dziwne że wszystkie druzyny nie dostosowują swoich boisk i stylu do osławionwgo stylu Barcy.
0
To kolejną podwyżke mu!
0
Sorry ale chyba trzeba byc zaślepionym w "miłości" do klubu żeby nie zauważać że Barcy ZDARZAJĄ SIĘ dobre mecze a nie słabe. Mecz z City ustawił karny i czerwona kartka. A w lidze straciliśmy już na początku drugiej rundy cała przewagę nad realem i Atletico i daliśmy się wyprzedzić. Więc nie pisz o "jednym słabym meczu".
0
Wrócić wróci, ale czy dostanie szansę?
0
Ponoć już ma uzgodniony kontrakt z Interem. Poza tym lepiej stawiać na młodszych.
0
Zasługi ma niepodważalne, ale powrotu do formy nic nie zapowiada. Wręcz przeciwnie. A letnie okienko transferowe to jedyna okazja żeby coś na nim zarobić i kupić następcę.
0
Mam identyczne przemyślenia.
0
Kurcze jednak Barcę czekają chyba ciężkie czasy. Po meczu z Valencia spodziewałem się lekkiego "wstrząsu" w składzie (choćby posadzenia na ławie Sergio czy Pique) a tu praktycznie identyczny skład. Niestety trzeba chyba kilku słabych sezonów żeby zatrudniono trenera który pokaże piłkarzom że jesli ktoś chce grać w takim klubie jak Barca musi walczyć na 100% niezależnie od tego ile już trofeów zdobył. Wczorajszy mecz mógł się ułożyć naprawdę fatalnie gdyby sędzia odgwizdał karnego i nie wpadł ten idiotyczny samobój...
0
Po to jest forum żeby kibice mogli wyrazić swoja opinię. Bycie "prawdziwym cule" to trwanie przy klubie niezależnie od zwycięstw czy a nie bezkrytyczny zachwyt nad wszystkim.
0
Nie spodziewałem się że to kiedykolwiek napisze ale Barca miała więcej opcji rozegrania i strzału jak grała bez Mesiego (z obecnym podejściem i w obecnej formie). A co "powrotu do wielkiej formy Pique" to chyba temat mamy już zamknięty.
0
Taa zabronić. I nakazać wpuszczanie po kilku goli Barcy może jeszcze? Nie ważne jak grają bo grają skutecznie. To Barca ze swoim "stylem" wali głową w mur i nie ma żadnego pomysłu.
0
Oglądając ostanie mecze zaczynam się zastanawiać czy Barcy nie przydałby się taki "Mourinho" który posadziłby na ławce i Xaviego i niestety przede wszystkim Messiego. Zero pomysłu na rozegranie, wolno, statycznie, przewidywalnie. Z taką grą nie ma co myśleć o sukcesach w tym sezonie.
0
Dwa sezony
0
Myślę że w kontrakcie na toi spotkanie będzie zapewniony co najmniej kilkunasto/kilkudziesięcio minutowy występ największych gwiazd. Nie po to szejkowie płacą taką kasę żeby oglądać rezerwy.
0
Ten sam już nie wróci. czas mija nieubłaganie. Ale może to być jeszcze joker Xavi, który swoim wejściem zmieni rytm meczu i da impuls drużynie.
0
Bez przesady, w zeszłym sezonie też było oczywiste że Real trafi na MU?
0
Z 1 wyszło BVB.
0
Jednak nie trollował...
0
Niestety wychodza kiepściuchne transfery a raczej ich brak. Messiego nie ma i nie ma kogo wstawić na 9. Cesc nie ma pojęcia jak tam, grać ale to zrozumiałe - jest pomocnikiem. No ale przecież wielki Zubi powie: "po co nam napastnik?". Xavi póki nie będzie na emeryturze bedzie grać. Choćby snuł się po boisku. Czas się przygotować na chude lata bo Rossel i jego paczka w życiu nie zdecydują się na przewietrzenie szatni.
0
To raczej nazywanie go zbawca było na wyrost.
0
Niestety Barca juz od długiego czasu gra nieprzekonująco. O ile jeszcze w La Liga udaje się wygrywać to rozgrywki europejskie (podobnie jak w zeszłym sezonie) bezlitośnie obnażają wszystkie nasze słabości. Jeśli do wiosny nic się nie zmieni (a obawiam się że będzie o to trudno) to już 1/8 finału może być bardzo ciężka. Niestety z każdym meczem co raz lepiej widać że plotki o tym, że Pep chciał mocnego przewietrzenia szatni mogą być prawdziwe. Gołym okiem widać że choćby Xavi czy Puyol to cienie samych siebie. Nie wspominając juz o Pedro bo ona nawet nie jest cieniem...
0
Czeka nas teraz ponad pół roku newsów o nowych bramkarzach Barcy:)
0
"W połowie wszyscy do zmiany" Zdajecie sobie sprawę że w meczu można dokonać tylko TRZECH zmian?
0
Nieee!
0
Najgorszy dyrektor sportowy od wielu lat...
0
Zapowiada się kolejny sezon w plecy... Szkoda.