2

Bo przed strzałem zawsze musi być zwód :D

1

Coutinho to dzisiaj jest z głową w chmurach

1

O jest i nasz Crack

1

Gra aktorska pierwsza klasa :)

0

Dobrze że Levante spuchlo

0

Miranda wygląda jakby miał coś w gaciach dzisiaj. A to przecież nie jest Liga Mistrzów:D

0

Wszystko przez to że Denis Suarez nie gra..... Ale dobrze że jest na ławce

0

Trzeba pamiętać że Levante to nie PSG:D

0

Panowie straty z meczu PSG też dało się odrobić:D

0

Początek tragedia, Levante miało 3 setki, dobrze że jest 1-0. A nie już jest 2-0

1

Levante nas jedzie

2

Szkoda że Vidal nie jest parę lat młodszy:) ale chłop ma serce i wolę walki

1

Od razu mafia :D

1

Dokładnie. Właśnie ciekawe gdzie nasza gwiazda wieczoru się podziała:D

1

Poziom pokazała koleżanka. Nie miała nic do napisania ciekawego to mogła nie zaczynać. Ale nie La Rambla i te jej żarty, poczucie humoru i wyczuwanie na każdym kroku ironii.

0

Znasz się na szukaniu bogatych Panów, co? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Wszedł w wojnę z guru Sidzej. Guru Sidzej jest kobietą i ma wielu wyznawców z gimbazy.

2

A kto to jest Sidzej że trzeba jej się podobać? :D widział ja ktoś wgl na żywo? :D

0

Na zalando nasz specjalne oznaczenie ubrań Plus Size

1

Oby to nie był Dario bo sam się wygrzebie z piachu......

3

Wolę zapłacić te 75 mln.... bogaty jesteś:D

1

Moim zdaniem on do nas nie pasuje. W dodatku ta cena. Jeżeli już to musiałby wypalić w 100 % za taką kasę a nikt takiej gwarancji nie da. Powinni bardziej obserwować takich zawodników jak Gomez z Celty.

0

Na filmikach kot nie z tej ziemi, oczywiście nie porównuje do Messiego :) ale jak wiadomo to tylko kompilacja i MLS jest słabsza od lig Europejskich. Myślę, że jeżeli chodzi o Barcelone to tylko na zmiennik by się nadal.

0

Lepiej niech nie kombinują bo jeszcze zostaniemy z opcją Munira w podstawowej jedenastce. Pozbyć się Munira i szukać kogoś klasowego na następcę Suareza.

0

Ja teraz robię motyw anioła :)

0

Ja mam w przyszły czwartek:) jaki motyw sobie robisz?

1

Jeżeli to jest 19 tyś euro to nie wiem czemu nie może tego uregulować i mieć spokojną głowę jak on sam zarabia miliony

0

Poszedł do Realu a nie do innego klubu, do największego wroga i rywala. Ale nie tam to normalne zachowanie. Jesteś z przyjacielem a za plecami robisz go w bambusa z jego wrogiem, chyba to w Twoim stylu.

0

Zdrajcy powinni się właśnie trzymać w takim towarzystwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?