lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bo przed strzałem zawsze musi być zwód :D
1
Coutinho to dzisiaj jest z głową w chmurach
1
O jest i nasz Crack
1
Gra aktorska pierwsza klasa :)
0
Dobrze że Levante spuchlo
0
Miranda wygląda jakby miał coś w gaciach dzisiaj. A to przecież nie jest Liga Mistrzów:D
0
Wszystko przez to że Denis Suarez nie gra..... Ale dobrze że jest na ławce
0
Trzeba pamiętać że Levante to nie PSG:D
0
Panowie straty z meczu PSG też dało się odrobić:D
0
Początek tragedia, Levante miało 3 setki, dobrze że jest 1-0. A nie już jest 2-0
1
Levante nas jedzie
2
Szkoda że Vidal nie jest parę lat młodszy:) ale chłop ma serce i wolę walki
1
Od razu mafia :D
1
Dokładnie. Właśnie ciekawe gdzie nasza gwiazda wieczoru się podziała:D
1
Poziom pokazała koleżanka. Nie miała nic do napisania ciekawego to mogła nie zaczynać. Ale nie La Rambla i te jej żarty, poczucie humoru i wyczuwanie na każdym kroku ironii.
0
Znasz się na szukaniu bogatych Panów, co? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Wszedł w wojnę z guru Sidzej. Guru Sidzej jest kobietą i ma wielu wyznawców z gimbazy.
2
A kto to jest Sidzej że trzeba jej się podobać? :D widział ja ktoś wgl na żywo? :D
0
Na zalando nasz specjalne oznaczenie ubrań Plus Size
1
Oby to nie był Dario bo sam się wygrzebie z piachu......
3
Wolę zapłacić te 75 mln.... bogaty jesteś:D
1
Moim zdaniem on do nas nie pasuje. W dodatku ta cena. Jeżeli już to musiałby wypalić w 100 % za taką kasę a nikt takiej gwarancji nie da. Powinni bardziej obserwować takich zawodników jak Gomez z Celty.
0
Na filmikach kot nie z tej ziemi, oczywiście nie porównuje do Messiego :) ale jak wiadomo to tylko kompilacja i MLS jest słabsza od lig Europejskich. Myślę, że jeżeli chodzi o Barcelone to tylko na zmiennik by się nadal.
0
Lepiej niech nie kombinują bo jeszcze zostaniemy z opcją Munira w podstawowej jedenastce. Pozbyć się Munira i szukać kogoś klasowego na następcę Suareza.
0
Ja teraz robię motyw anioła :)
0
Ja mam w przyszły czwartek:) jaki motyw sobie robisz?
1
Jeżeli to jest 19 tyś euro to nie wiem czemu nie może tego uregulować i mieć spokojną głowę jak on sam zarabia miliony
0
Poszedł do Realu a nie do innego klubu, do największego wroga i rywala. Ale nie tam to normalne zachowanie. Jesteś z przyjacielem a za plecami robisz go w bambusa z jego wrogiem, chyba to w Twoim stylu.
0
Zdrajcy powinni się właśnie trzymać w takim towarzystwie