0

Abyśmy tylko takie kłopoty mieli :D

3

Pique robi sobie żarty a to chyba nie przemoc

4

Gumbau wiele nie pogra ale na przeciwników z dolnej części tabeli czemu nie :)

0

Arda szybki, bardzo pewny odbiór, zwinny pokazał pare zwodów, bardzo dobrze się zastawiał. Rakitic blado przy nim nawet jak Arda zagrał tylko jeden mecz a wiadomo że nie jest jeszcze ograny.

9

Robi się coraz większa kadra, mocna ławka, bardzo się teraz to przyda. Roberto jest w formie i prezentuje wysoki poziom, najsłabiej jak dotąd gra Rakitici

0

No wiadomo jak jest że 10 mln to ogromne pieniądze wcale nie zaprzeczam.

0

Przecież za Pedro dostali 30 mln a za Sancheza 40 mln, mogli od razu Pedro sprzedać a nie Alexisa.

0

To była decyzja porażka, rozumiem że Pedro sprzedali ale myśle że Sanchez w tym sezonie pokazałby klase i on + MSN to byłaby miazga dla przeciwnika.

3

Szkoda Pedro ale najbardziej to chyba szkoda Sancheza......

0

Odszedł i trzeba ten rozdział zakończyć po prostu. Szkoda bo żle mu nie idzie w Chelsea, na pewno o wiele lepszy od Nolito.

0

Pep kibic Barcy nie osłabił by naszego klubu :] ale Ci gracze to sporo baniek do wyłożenia :D

0

Może Messi to nie jego kolega i dlatego to zrobił ;) żarty zartami ale kara powinna być dla tego gościa.

0

Dajcie spokój z tym Nolito. Raz był w Barcelonie i musiał ją opuścić, gwiazda jednego sezonu. Potem będzie następny zamiennik typu Munir, jak do tego dojdzie będziemy naprawdę żałować później. Kupić kogoś młodego, jest tylu graczy którzy są lepsi od niego a mogą później stanowić o przyszłości Barcy.

0

No Neymar jest po prostu w super formie, umiejętności ma genialne i po prostu cieszy się gra. Reszta to po prostu zazdrość.

0

Oby w rewanżu kontuzji nikt nie złapał po tej ostrej grze.

0

Jest to dobry gracz ale wydaje mi się że jest taki drętwy jak na Barce, Arda od razu dawał coś takiego innego, szybkość, pewny odbiór, oczywiście widać że to nie jego pełna forma ale jak się rozkręci to bedzie mega, i oby się rozkręcił na dobre.

2

No naprawdę oni nie są nastawieni na grę tylko na zdominowanie przeciwnika siłą fizyczną oczywiście negatywną, jak Neymar pokazuje sztuczki to wszyscy oburzeni że prowokacja, paranoja....

2

Wydaje mi się że o wiele lepszy od Ivana, co sądzicie?

0

Mam nadzieje że zarząd z niego nie zrezygnuje.

1

Panowie jak oceniacie występ Turana?

1

Ja nie wiem co Ci wszyscy ludzie chcą od Neymara jak pokazuje swoją technike. Umie to pokazuje, to żadna prowokacja, nie rozumiem tego.

0

Turan bardzo dobrze się prezentuje, dużo lepiej niż Rakitic w ostatnim czasie.

1

No to jedziemy :]

0

Będzie niedługo odliczanie jak w Sylwestra :D

0

Niektórzy pewnie też będą chcieli się pozbyć od razu :)

0

Może Neymar też chcę zdobyć te byle jakie złoto :]

0

To może wyrzucić Ter Stegena, co?

0

Nie będzie takiej potrzeby :> bądź dobrej myśli że wszyscy zagrają na wysokim poziomie.

0

Wydaje mi się że po prostu taki ma styl, gra dobrze, super strzał z dystansu ale rzadko to wykorzystuje. Dlatego wolę Arde ponieważ w Atletico chodził jak maszyna :) może właśnie Rakitic ma za mało tej pozytywnej agresji jaka posiada Arda.

0

No to niech też daje w lidze grać Ter Stegenowi, nawet ze słabszym rywalem, to on jest przyszłością w bramce Barcy,przynajmniej ma potencjał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?