lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Może właśnie się odblokowal i jego talent eksploduje jak Roberto :>
0
No ładnie strzelił :]
0
Canal + sport 2
0
Caicedo doznał kontuzji w tamtym meczu
0
Jest na Canal + sport 2
0
Panowie to Vidal gra w pomocy a Arda w ataku?
0
Słuchaj no Ci gracze mają ciężkie mecze za sobą, Sergi grał praktycznie wszystko, nie dziwi że odpoczywa, Iniesta też zasługuje na odpoczynek poza tym młodsi też muszą kiedyś grać i mają szansę w takich meczach.
0
I tak czy owak wolę jego niż tego Nolito którym się tak każdy zachwyca.
0
Ale nie wracali do nas w wieku 29 lat, nie wiem czemu jest taki bum na Nolito. Moim zdaniem gwiazda która w Barcelonie szybko by zgasła.
0
Mam nadzieję że wezmą kogoś innego, już raz sobie nie dał w Barcelonie.
0
No wszystko spoko ale tyle to on wart nie jest :]
0
Denis Lepszy on dopiero rozkwita, Nolito to gwiazda jednego sezonu :] lepiej żeby transfer Denisa wypalił
0
No nasz trener wie ze Papuzki stać na zryw dzisiaj i chyba mocno nie będzie eksperymentowal składem.
0
Chyba nawet byłby tańszy :] na chwilę obecną Pogba nie jest do wyciągnięcia z Juventusu dla nas.
1
Pogba bardzo dobry gracz ale warty Góra 50 mln a nie 100 jak donoszą media.
0
No oby Panowie został z nami na lata bo to geniusz.
0
Ronaldo dostał drugie bo dopiero byłby foch jakby Ney go wyprzedził :)
0
Moim zdaniem są bardzo podobni do Roberto bo też przez jakiś czas był nieporadny. Munir i Sandro mają dynamikę, szybkość dobrzy w dryblingu no ale nieskuteczni. Może być ze w pewnym momencie ich forma wybuchnie. Tak jak każdy sprzedaje Bartre a moim zdaniem to też byłby słaby ruch.
0
Spora część tak samo wątpila, przez jakiś czas po prostu drażnilo mnie jak gra bo znacznie odstawal na boisku, ale teraz wielki podziw, myślę że też tak samo możne być z Sandro i Munirem.
0
Ja jestem bardzo ciekawy Lee Seunga
0
Oni mają coś w sobie tylko szkoda że nie umieją np strzelać bramek :]
0
Cesc to może wnieść zamieszanie :]
2
No Roberto odnosi wielki sukces. Widać wielki talent.
1
Też mnie to bardzo zastanawia, on prezentuje się lepiej od Mascherano a gra tyle co jakiś młodzik
0
Teraz mamy wysyp pomocników :]
6
Takich ludzi jak on nam potrzeba, chłopak na długie lata w Barcelonie.
0
Na zamiennika idealny.
2
Turan to można powiedzieć że wszedł z buta :D
2
Dokładnie tak. Rakitic odstaje od wszystkich. Roberto gra bardzo dobrze. Arda po dwóch spotkaniach wygląda o niebo lepiej od Ivana.
3
Za miesiąc będzie jeszcze bardziej zgrany z zespołem, mówisz że jest to pompowany balonik, spójrz jak wygląda gra Ardy w drugim meczu w Barcelonie i jak gość już się rozumie z zespołem. Prezentuje bardzo wysoki poziom.