4

Może właśnie się odblokowal i jego talent eksploduje jak Roberto :>

0

No ładnie strzelił :]

0

Canal + sport 2

0

Caicedo doznał kontuzji w tamtym meczu

0

Jest na Canal + sport 2

0

Panowie to Vidal gra w pomocy a Arda w ataku?

0

Słuchaj no Ci gracze mają ciężkie mecze za sobą, Sergi grał praktycznie wszystko, nie dziwi że odpoczywa, Iniesta też zasługuje na odpoczynek poza tym młodsi też muszą kiedyś grać i mają szansę w takich meczach.

0

I tak czy owak wolę jego niż tego Nolito którym się tak każdy zachwyca.

0

Ale nie wracali do nas w wieku 29 lat, nie wiem czemu jest taki bum na Nolito. Moim zdaniem gwiazda która w Barcelonie szybko by zgasła.

0

Mam nadzieję że wezmą kogoś innego, już raz sobie nie dał w Barcelonie.

0

No wszystko spoko ale tyle to on wart nie jest :]

0

Denis Lepszy on dopiero rozkwita, Nolito to gwiazda jednego sezonu :] lepiej żeby transfer Denisa wypalił

0

No nasz trener wie ze Papuzki stać na zryw dzisiaj i chyba mocno nie będzie eksperymentowal składem.

0

Chyba nawet byłby tańszy :] na chwilę obecną Pogba nie jest do wyciągnięcia z Juventusu dla nas.

1

Pogba bardzo dobry gracz ale warty Góra 50 mln a nie 100 jak donoszą media.

0

No oby Panowie został z nami na lata bo to geniusz.

0

Ronaldo dostał drugie bo dopiero byłby foch jakby Ney go wyprzedził :)

0

Moim zdaniem są bardzo podobni do Roberto bo też przez jakiś czas był nieporadny. Munir i Sandro mają dynamikę, szybkość dobrzy w dryblingu no ale nieskuteczni. Może być ze w pewnym momencie ich forma wybuchnie. Tak jak każdy sprzedaje Bartre a moim zdaniem to też byłby słaby ruch.

0

Spora część tak samo wątpila, przez jakiś czas po prostu drażnilo mnie jak gra bo znacznie odstawal na boisku, ale teraz wielki podziw, myślę że też tak samo możne być z Sandro i Munirem.

0

Ja jestem bardzo ciekawy Lee Seunga

0

Oni mają coś w sobie tylko szkoda że nie umieją np strzelać bramek :]

0

Cesc to może wnieść zamieszanie :]

2

No Roberto odnosi wielki sukces. Widać wielki talent.

1

Też mnie to bardzo zastanawia, on prezentuje się lepiej od Mascherano a gra tyle co jakiś młodzik

0

Teraz mamy wysyp pomocników :]

6

Takich ludzi jak on nam potrzeba, chłopak na długie lata w Barcelonie.

0

Na zamiennika idealny.

2

Turan to można powiedzieć że wszedł z buta :D

2

Dokładnie tak. Rakitic odstaje od wszystkich. Roberto gra bardzo dobrze. Arda po dwóch spotkaniach wygląda o niebo lepiej od Ivana.

3

Za miesiąc będzie jeszcze bardziej zgrany z zespołem, mówisz że jest to pompowany balonik, spójrz jak wygląda gra Ardy w drugim meczu w Barcelonie i jak gość już się rozumie z zespołem. Prezentuje bardzo wysoki poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?