lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No przy tej trzeciej bramce pokazał klasę, zrozumienie z zespołem i jaka ma orientację i na dodatek to jego drugi oficjalny mecz w Barcelonie. Brawo Arda.
2
Arda transfer trafiony w 10. Dobrze wprowadza się do drużyny, na pierwszy rzut oka widać że wkomponuje się idealnie.
0
No chyba powinien to sam przeanalizować i poćwiczyć takie sytuacje jak strzały na pusta bramkę :) bo sporo razy mu się ostatnio to zdarzyło. W takim meczu nic się nie stało ale jakby trafił w meczu z Papuzkami byłoby 3 pkt a nie 1 w ligowym meczu.
0
Jeszcze obrońca i napastnik i będzie idealnie :]
0
No oby go obudził bo na początku grał o wiele lepiej
0
Leo zbiera bramki :>
0
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam :]
0
Transfery nam się udały :]
0
Ja mowie o Rakitic a nie o Ardzie. Arda gra bardzo dobry mecz.
1
Podania niecelne, jak narazie to on zalicza straty
3
Arda Messi :] Rakitic odstaje zdecydowanie.
1
Dobry skład, po 3 pkt :]
0
To chyba do wojopancer miało być :]
0
Czy komuś przypadł jeszcze zakaz transferowy? Czy tylko Barcelona na cały świecie została ukarana?
0
Oby miał rację bo może być jak z Roberto, grał tragedię a teraz każdy go widzi wyjściowym składzie.
0
Dzisiaj może być nawet 0-1 dla Barcy alby były 3 pkt.
2
Jeżeli jest takie podejście to niech Barca wyda trochę więcej kasy i kupi kogoś z wyższej półki na obronę bo np wydawanie na Mathieu 20 mln to kpina. Mówicie Bartra wchodzi i popełnia błędy. Ciekawe czy wy wszyscy mielibyscie tyle pewności siebie jakby Cie pomijano cały czas. Mówicie tak jakby zagrał parę meczy w podstawowej 11 a nie jak wchodzi na 5 ostatnich minut albo wcale go nie ma w kadrze.
0
Zgadzam się z Tobą w 100 % :] jednak to Bartra ma być nasza ostoja w przyszłości a nie Mathieu.
0
Oby to było wypożyczenie tylko, bo później znowu trzeba będzie płacić grube pieniądze żeby wrócił.
1
No to Rakitic jak tak, Inieste trzeba oszczędzac.
0
Czyżby kibic Realu? :]
3
No to wychodzi na to że Neymar powinien grać na poziomie średnim i wtedy nikt by nie miał pretensji. Bardzo dziwna sprawa jak umie to niech pokazuje jak najwięcej sztuczek bo to coś pięknego patrzeć na takiego magika który nie swiruje tylko na treningu tylko umie to wszystko pokazać w meczu jak rywale go naciskaja.
1
No moim zdaniem powinien szansę dostać Vidal, jak nie teraz to kiedy :]
2
Bravo
Vidal Vermalen Pique Alba
Busquets
Arda Roberto
Messi Suarez Neymar
7
Obejrzyj Ronaldo to się dowiesz coś o symulacjach
8
Alves się nie zastanawia tylko mówi co myśli, prawidłowo, trzeba walczyć o swoje, tak jak Pique kocha Barce i każdy musi to zrozumieć że ukochanego klubu broni się w każdy możliwy sposób.
0
Fakt faktem gracz na obronę potrzebny, najlepiej w wieku Laporte albo Stonsa.
0
Dobry ruch, jestem za. Obrońcy nam też potrzeba. Jeżeli cena faktycznie tak ogromna i tak nie damy rady.
0
No Granade trzeba obowiązkowo pokonać, nie mają zbyt dobrej obrony 32 bramki stracone, muszą być pewne 3 pkt bo w takich meczach zdobywa się właśnie mistrzostwo.
0
Barcelona jak zawsze najgorsza dla wszystkich :/