lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Z Deportivo prowadziliśmy 2-0 i Enrique go wpuścił na LO i zaraz było 2-2 uważam że po jego błędach.
0
Bardzo dobrze byłoby załatwić to w tym meczu żeby drugi był formalnościa tylko. Ale bez całego MSN będzie trudno. Wynik 2-0 biorę w ciemno.
0
No Mathieu nie prezentuje wysokiego poziomu
3
Ja bym postawił na Roberto dzisiaj
0
No nie ma co ryzykować żeby wypadł nam na 3 miesiące. Mam nadzieje że trener nie będzie ostro eksperymentował dzisiaj bo to trudny przeciwnik dla nas.
0
Munir ostatnio dał czadu ale mecz był już praktycznie rozstrzygnięty. Vidal doświadczony gracz nie ma co z nimi eksperymentować bo już nam w 2015 r pokazali że eksperymenty z nimi nie wychodzą.
0
Zamiast Munira dać Vidala w atak, Vidal Neymar Arda.
0
Gaya bardzo dobry, duże wzmocnienie. Ja jestem przeciwnikiem Mathieu na LO. Jakoś SO nie ma problemu ze sredniakami może grać. Ale Alba wygrywa z nim bez startu na chwilę obecną
1
Co do Alby to się zdecydowanie z Tobą nie zgadzam. Alba to nasz motorek na lewej obronie. Jest numerem jeden u nas a Mathieu daje mu czasem odetchnąć :] spójrz jak gra Mathieu a jak Alba :> nie można ich porównywać bo Alba jest o klasę lepszy
0
Znasz takie powiedzenie że raz na rok to strzelba sama może wypalić? zobaczymy co pokażą nam w drugim meczu
0
No właśnie też tak uważam. Zawodnik na lata, powoli go wprowadzać do składu, ma się u nas od kogo uczyć
0
Tak błyszczy na tle Celty a czy Barcelona prezentuje poziom Celty sam sobie odpowiedz
0
To jest super opcja, opcja na lata.
0
Ja zdecydowanie też. Gwiazda jednego sezonu, on gwiazda to może być w Celcie i tam się wyróżniać, u nas zgaśnie szybko
0
No trzeba coś z tym zrobić bo na chwilę obecną jest obciążeniem dla klubu
0
No masz racje, tylko kto go od nas kupi
0
Ciekawe czy sam Douglas się gdzieś wybiera bo jemu chyba u nas całkiem spoko :>
0
Ciekawe jak Douglas się czuję jak patrzy na taki nagłówek :] może ktoś się skusi go wziąć, ale poza tym kupując go strzelili sobie sami w kolano ;]
0
Ale wiesz jak to Real płacz lament odwołania groźby i może im coś urwa z tej kary :]
1
Chciałbym parę występów w lidze Stegena, też mu się należy
0
Xaviego nie da się zastąpić, był jedyny w swoim rodzaju i na swojej pozycji, legenda klubu wiele mu zawdzięczamy.
0
Mathieu kontuzjowany
0
Czytaj artykuł
0
Chyba jest trochę więcej wart ;] poza tym potrzebna nam kasa na przydatne transfery więc trzeba wyciągnąć z niego jak najwięcej chociaż to będzie trudne :]
1
Adriano jest słaby na chwilę obecną. Roberto ostatnio dobrze sobie radził i na niego bym raczej Postawił, reszta jest ok
1
No na chwilę obecną będzie to najlepszy skład
1
Luis w pierwszym meczu zawieszony, cały ciężar spada na Neymara. Trzeba liczyć na dobrą postawę Ardy bo on pewnie zagra w ataku.
0
Najlepiej wypożyczenie na dwa sezony z opcją pierwokupu
0
Mam po prostu nadzieję że dostaną wszystko to co im się należy za te ich intrygi wszystkie
0
Duża strata ale musimy dać radę, Arda musi się wykazać. Ale mamy też Neymara który jest w genialnej formie. Damy radę!!!