0

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Z Deportivo prowadziliśmy 2-0 i Enrique go wpuścił na LO i zaraz było 2-2 uważam że po jego błędach.

0

Bardzo dobrze byłoby załatwić to w tym meczu żeby drugi był formalnościa tylko. Ale bez całego MSN będzie trudno. Wynik 2-0 biorę w ciemno.

0

No Mathieu nie prezentuje wysokiego poziomu

3

Ja bym postawił na Roberto dzisiaj

0

No nie ma co ryzykować żeby wypadł nam na 3 miesiące. Mam nadzieje że trener nie będzie ostro eksperymentował dzisiaj bo to trudny przeciwnik dla nas.

0

Munir ostatnio dał czadu ale mecz był już praktycznie rozstrzygnięty. Vidal doświadczony gracz nie ma co z nimi eksperymentować bo już nam w 2015 r pokazali że eksperymenty z nimi nie wychodzą.

0

Zamiast Munira dać Vidala w atak, Vidal Neymar Arda.

0

Gaya bardzo dobry, duże wzmocnienie. Ja jestem przeciwnikiem Mathieu na LO. Jakoś SO nie ma problemu ze sredniakami może grać. Ale Alba wygrywa z nim bez startu na chwilę obecną

1

Co do Alby to się zdecydowanie z Tobą nie zgadzam. Alba to nasz motorek na lewej obronie. Jest numerem jeden u nas a Mathieu daje mu czasem odetchnąć :] spójrz jak gra Mathieu a jak Alba :> nie można ich porównywać bo Alba jest o klasę lepszy

0

Znasz takie powiedzenie że raz na rok to strzelba sama może wypalić? zobaczymy co pokażą nam w drugim meczu

0

No właśnie też tak uważam. Zawodnik na lata, powoli go wprowadzać do składu, ma się u nas od kogo uczyć

0

Tak błyszczy na tle Celty a czy Barcelona prezentuje poziom Celty sam sobie odpowiedz

0

To jest super opcja, opcja na lata.

0

Ja zdecydowanie też. Gwiazda jednego sezonu, on gwiazda to może być w Celcie i tam się wyróżniać, u nas zgaśnie szybko

0

No trzeba coś z tym zrobić bo na chwilę obecną jest obciążeniem dla klubu

0

No masz racje, tylko kto go od nas kupi

0

Ciekawe czy sam Douglas się gdzieś wybiera bo jemu chyba u nas całkiem spoko :>

0

Ciekawe jak Douglas się czuję jak patrzy na taki nagłówek :] może ktoś się skusi go wziąć, ale poza tym kupując go strzelili sobie sami w kolano ;]

0

Ale wiesz jak to Real płacz lament odwołania groźby i może im coś urwa z tej kary :]

1

Chciałbym parę występów w lidze Stegena, też mu się należy

0

Xaviego nie da się zastąpić, był jedyny w swoim rodzaju i na swojej pozycji, legenda klubu wiele mu zawdzięczamy.

0

Mathieu kontuzjowany

0

Czytaj artykuł

0

Chyba jest trochę więcej wart ;] poza tym potrzebna nam kasa na przydatne transfery więc trzeba wyciągnąć z niego jak najwięcej chociaż to będzie trudne :]

1

Adriano jest słaby na chwilę obecną. Roberto ostatnio dobrze sobie radził i na niego bym raczej Postawił, reszta jest ok

1

No na chwilę obecną będzie to najlepszy skład

1

Luis w pierwszym meczu zawieszony, cały ciężar spada na Neymara. Trzeba liczyć na dobrą postawę Ardy bo on pewnie zagra w ataku.

0

Najlepiej wypożyczenie na dwa sezony z opcją pierwokupu

0

Mam po prostu nadzieję że dostaną wszystko to co im się należy za te ich intrygi wszystkie

0

Duża strata ale musimy dać radę, Arda musi się wykazać. Ale mamy też Neymara który jest w genialnej formie. Damy radę!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?