lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No mamy przed sobą ciężkie miesiące więc Enrique wie co robić, poza tym nasz Iniesta to do najmłodszych już nie należy :]
1
Panie Suarez strzel dzisiaj coś :]
0
No aż tak lekko na ich gruncie to nie będzie ale liczymy wszyscy na wygraną :]
7
Jak jeszcze by Real zgubił punkty z Betisem byłoby super :)
1
Też jestem za tym właśnie :] nie wiem czy Mathieu podoła, Malaga ciężki przeciwnik, Vidal pewniejszy na LO
0
Trzeba dać mu odetchnąć trochę to nie maszyna....
2
Właśnie o to chodzi, można ocenić go tylko przez serwis YouTube pewnie tylko i to będzie zestaw z tyłu lat najlepszych zagrań, bramek, oni widzą go na codzień i wiedzą czy go zostawić czy nie.
0
Dobrze dobrze jesteś fanem Nolito bo zrobił 6 miesięcy dobrej gry a wcześniej pewnie się nim nawet nie interesowałes, pewnie zachwycasz się wszystkimi co dobrze zagrają bo to modne. Pedro grał lipe ostatni czas w Barcy, szacunek mu się należy co wcześniej dla nas zrobił. Napinacz to jesteś Ty bo Ty napisałeś pod moim postem cyt. Hahahahaha więc Ty jesteś kretynem bo nie miałeś nic mądrego do napisana a zaczynasz takie rozmowy, wcześniej też widziałem że się ludzi czepiasz w komentarzach więc idź na RM.PL tam Twój poziom prowokatorze.
0
Zachcianki trenera. Tak jak Pep ściągnął Czygrynskego czy jak mu tam :]
0
Właśnie chodzi mi o to że bardzo by pomógł taki zawodnik z perspektywami. Nie oszukujmy się że pierwszy sezon zagrał by na zmienniku ale uważam że później byłby kluczową postacią, Nolito kupić na dwa lata bez sensu. Później artykuły będą nikt nie chce napastnika Barcelony..
0
I tak Mathieu to ostatecznośc bo Alba kontuzja :] dobrze kolega niżej napisał, trzeba najmocniejszy skład, Bartra nie da rady.
0
Napastnik jest potrzebny i to bardzo. Czemu nie Paco Alcacer z Valencii? Młody napastnik, dobrze zna ligę, na zamiennika w sam raz.
0
Musimy zwyciężyć aby mieć dystans do rywali, każdy punkt się liczy na tym etapie. Ewidentnie potrzebny nam chociaż jeden transfer, napastnik. Mam nadzieję że Barcelona w najbliższym czasie kupi kogoś na tą pozycję bo jak Suarez i Messi nie grali nie było takiej siły z przodu jak potrzeba.
0
No miejmy nadzieje że nam nie doprawiają rogów..... Jak mu chodzi o pieniądze niech otwarcie to mówi Barcelonie a nie rzekomo latają do Realu i nie wiadomo czego szukają.
0
+ gra w Barcelonie u boku najlepszych Piłkarzy świata, gra w najlepszej drużynie świata, tak jak mówisz pieniądze a poza tym Barcelona jest pięknym miastem :] nawet się pewnie nie zastanawiał nad tym
0
Ciekawe czy w tym okienku kogoś kupimy, bo jak dotąd same plotki.... A kadrę trzeba delikatnie powiększyć o napastnika bo zbliża się trudny okres.
0
U mnie w fifie nawet czasem bramki strzela :P
0
Gwizdza na niego bo nie mogą sobie darować jak odjeżdża ich graczy :]
1
Oczywiście na tym boisku będą rozgrywki La Liga :]
0
Drybling Neymara cwaniakowanie, dobre jaja. Idź sobie na Real Madryt Pl i tam sobie pisz o prowokacjach itd bo z tamtąd się napewno pojawiles
1
Messiemu jak coś to specjalny kryminał z basenem wybudują :]
1
Mascherano stary kryminalista, w drużynie szacun jest, jest :D
0
Też mam takie zdanie, Neymar chcesz odejść, odejdz ale nie do Realu bo to będzie najgorsze świństwo dla nas
0
Wielkie wzmocnienie przed meczem z Malaga. Messi wracaj do zdrowia, Barca Cie potrzebuje :]
0
No akurat dla mnie to żenujące jest jak to prawda co jest w artykule.....
4
Jak wchodzą takie pieniądze widocznie mozna
3
No jakby robił takie rzeczy to dla nas nóż w plecy. Tutaj zapewnia że jest szczęśliwy a się z Realem spotyka, trochę to dziwne jak dla mnie
0
Przede wszystkim to napastnik na zmianę i lewy obrońca
1
Nam po prostu brakowało tego ataku dlatego cisneli nas bo nie było komu zbyt obciążyć tyły. Neymara od razu we trzech brali w obroty. Reszta grała ok. Po tym meczu zarząd powinien szybko szykować transfer napastnika żeby była dodatkowa kombinacja w takiej sytuacji jak wczoraj. A i jeszcze koniecznie lewy obrońca bo Roberto wiecznie tam nie będzie grał chociaż był pewny na tej pozycji
0
Alvesowi chyba ta konkurencja Vidala nie służy za dobrze. Za to Rakitic jak go nie lubiłem wczoraj przecieralem oczy bo chyba forma w górę poszła jemu dzięki Ardzie. Alves za dużo swiruje. Roberto grał pewnie ale widać że to nie jego nominalna pozycja ale sobie chłopak radził