lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On już prezentuje wysoki poziom, ale Bravo jednak to fachowiec na swojej pozycji i dlatego może talent Niemca nie jest aż tak widoczny na tle Bravo.
0
Tak nic do stracenia ale nie faulujcie naszych, niech ten rewanż będzie czystą grą....
0
Ja jestem jego fanem osobiście, jeden z najlepszych bramkarzy młodego pokolenia.
1
Zgadzam się z Tobą, nic dodać nic ująć. On to nasza przyszłośc na bramce
0
Nie mogę na nich patrzeć :D
0
Ale jak ktoś do nich nawet Przejdzie w tym okienku to będzie ostro przeplacony bo kluby wiedzą że Real jest zdesperowany :>
2
W tym okienku to nie jest realne :]
0
Juve gdzieś wycenilo Dybale na 80 mln
2
I jeszcze zakaz transferowy kolego :]
2
Neymar to ma być ostoja na lata dla Barcy a nie zawodnik na zarobek :]
0
Dybala i Pogba w dzisiejszych czasach 180 mln jak nie więcej, za Pogba krzyczą 100 a za Dybala 80 mln. Pogba by się przydał ale kwota odstrasza. Wgl za Dybale też Juve ostro chce kasować bo dali chyba 30 mln za niego :] więc chyba nic z tego ale z tej dwójki to wolę Dybale.
0
Raczej nie zagra jak do dyspozycji jest całe MSN
0
Dobre info, Busi rządzi w środku, za Inieste Roberto po drugiej stronie Rakitic.
0
Teraz musimy liczyć po prostu na kogoś komu kończy się kontrakt i na pewno będzie wiek 30 +.Zeby dograć ten sezon jak wypadnie nam ktoś z MSN
0
No i lipa jak nikogo nie Zdobędziemy na zmiennika w tym okienku
0
O to się spóźniłem jak tak :] szkoda bo Barcelona przez Nolito całe okienko praktycznie przespala
0
No jego akurat wtedy już bym widział u nas, teraz gra w jednym z światowych klubów, widać że w Juve jest mu dobrze i z tamtąd go wyciągnąć to będzie nas kosztować grube miliony.
0
To szukajcie kogoś innego..... Nawet niech ten Pato przyjdzie do nas.....
0
Dokładnie a Dybala już wtedy mówił właśnie że chciałby przyjść na Camp Nou.
0
No to lipa bo zmiennik jest potrzebny na już....
0
Ale to ciężka sprawa jak kilku sędziów jest za nimi i nas bardzo nie lubią :]
0
Aj wszystko nudne, tak wrzuciłem co się tam wyprawia u Białych :]
0
Czasem wchodzę zobaczyć co tam się u nich dzieje :]
0
Patrzcie coś na temat Neymara : http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci
0
W Liverpoolu to był gość, tam sadził bramy :) tutaj trzeba liczyć na cud żeby ruszył u nas z kopyta....
0
Dobra nie chcą sprzedać to nie ale niech Barcelona szuka szybko kogoś innego bo jest potrzebny ten zmiennik w ataku.
0
Dobra opcja. Ktoś na pewno jest na atak w tym okienku potrzebny.
0
To już nie jest smutne że mu uchodzi wszystko na sucho ale żenujące. Jakby Messi robił takie rzeczy to by po nim jechali ostro a o Cristiano jest wielka cisza.
0
Dawać go do Hiszpanii niech się ogrywa w naszej lidze. Tak naprawde to on u nas nie grał zle ale miał za dobrą konkurencje. Może jeszcze będą z niego ludzie i sie nam przyda.
0
Mecz np z Leverkusen i ostatni mecz z Athletic był słaby w jego wykonaniu?