0

On już prezentuje wysoki poziom, ale Bravo jednak to fachowiec na swojej pozycji i dlatego może talent Niemca nie jest aż tak widoczny na tle Bravo.

0

Tak nic do stracenia ale nie faulujcie naszych, niech ten rewanż będzie czystą grą....

0

Ja jestem jego fanem osobiście, jeden z najlepszych bramkarzy młodego pokolenia.

1

Zgadzam się z Tobą, nic dodać nic ująć. On to nasza przyszłośc na bramce

0

Nie mogę na nich patrzeć :D

0

Ale jak ktoś do nich nawet Przejdzie w tym okienku to będzie ostro przeplacony bo kluby wiedzą że Real jest zdesperowany :>

2

W tym okienku to nie jest realne :]

0

Juve gdzieś wycenilo Dybale na 80 mln

2

I jeszcze zakaz transferowy kolego :]

2

Neymar to ma być ostoja na lata dla Barcy a nie zawodnik na zarobek :]

0

Dybala i Pogba w dzisiejszych czasach 180 mln jak nie więcej, za Pogba krzyczą 100 a za Dybala 80 mln. Pogba by się przydał ale kwota odstrasza. Wgl za Dybale też Juve ostro chce kasować bo dali chyba 30 mln za niego :] więc chyba nic z tego ale z tej dwójki to wolę Dybale.

0

Raczej nie zagra jak do dyspozycji jest całe MSN

0

Dobre info, Busi rządzi w środku, za Inieste Roberto po drugiej stronie Rakitic.

0

Teraz musimy liczyć po prostu na kogoś komu kończy się kontrakt i na pewno będzie wiek 30 +.Zeby dograć ten sezon jak wypadnie nam ktoś z MSN

0

No i lipa jak nikogo nie Zdobędziemy na zmiennika w tym okienku

0

O to się spóźniłem jak tak :] szkoda bo Barcelona przez Nolito całe okienko praktycznie przespala

0

No jego akurat wtedy już bym widział u nas, teraz gra w jednym z światowych klubów, widać że w Juve jest mu dobrze i z tamtąd go wyciągnąć to będzie nas kosztować grube miliony.

0

To szukajcie kogoś innego..... Nawet niech ten Pato przyjdzie do nas.....

0

Dokładnie a Dybala już wtedy mówił właśnie że chciałby przyjść na Camp Nou.

0

No to lipa bo zmiennik jest potrzebny na już....

0

Ale to ciężka sprawa jak kilku sędziów jest za nimi i nas bardzo nie lubią :]

0

Aj wszystko nudne, tak wrzuciłem co się tam wyprawia u Białych :]

0

Czasem wchodzę zobaczyć co tam się u nich dzieje :]

0

Patrzcie coś na temat Neymara : http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci

0

W Liverpoolu to był gość, tam sadził bramy :) tutaj trzeba liczyć na cud żeby ruszył u nas z kopyta....

0

Dobra nie chcą sprzedać to nie ale niech Barcelona szuka szybko kogoś innego bo jest potrzebny ten zmiennik w ataku.

0

Dobra opcja. Ktoś na pewno jest na atak w tym okienku potrzebny.

0

To już nie jest smutne że mu uchodzi wszystko na sucho ale żenujące. Jakby Messi robił takie rzeczy to by po nim jechali ostro a o Cristiano jest wielka cisza.

0

Dawać go do Hiszpanii niech się ogrywa w naszej lidze. Tak naprawde to on u nas nie grał zle ale miał za dobrą konkurencje. Może jeszcze będą z niego ludzie i sie nam przyda.

0

Mecz np z Leverkusen i ostatni mecz z Athletic był słaby w jego wykonaniu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?