0

Nie mamy napastnika dodatkowego, wczoraj było to bardzo widać

0

Tak czy owak mamy zwycięstwo i trzeba się nim cieszyć :] u siebie im zrobimy tylko formalności do awansu.

0

Słuchaj Iniesta sam tego nie zrobi. W środku robił to co zwykle, drybling bez strat itd. Nie było dwóch naszych napastników a Iniesta woli dograć do nich niż strzelić sam. Neymar też cudów sam nie zrobi bo zaraz było przy nich dwóch albo trzech Piłkarzy Athleticu

1

Zagrał lepiej niż Adriano. Jak wszedł Adriano wszystko szło lewa strona

0

No ale Alves na chwilę obecną chyba za bardzo czuje presję Vidala. Poza tym na gwałt potrzebny napastnik bo jak nam dwóch graczy wypada to nie mamy siły ognia.

1

Kolego drogi wygraliśmy 2-1 na ich terenie :] możesz się cieszyć :>

34

Messi Suarez i Neymar gonią Munira :]

1

No moim zdaniem Iniesta zrobił co do niego nalezalo, dobry mecz w jego wykonaniu

0

Swój stadion i wszyscy do dyspozycji, poza tym teraz wygrana

0

No i jest wygrana :] na rewanż mamy pełny skład, Suarez się na pewno by Przydał bo ataku praktycznie nie było dzisiaj

2

Messi i Alba wracajcie i to szybko...

0

Co ten Alves robi!

0

Dużo komentarzy było że Arda grał słabo a on miał takie założenia taktyczne

2

Skacze temu kibicowi Bilbao co Stegenowi jechał pod hotelem :]

0

Adriano jakby nie było :/

0

A Stegena też każdy by się pozbył od razu :]

0

No dzisiaj za bardzo nie mamy siły rażenia, reszta działa ok :]

0

Komentator myli Luisa Suareza i Luisa Enrique :]

0

Takie miał pewnie zadania taktyczne

0

Munir patrzę że ma pewna pozycje w drużynie teraz, myślałem że Vidal wejdzie za niego :>

4

Pique dzisiaj czyści wszystko :>

3

Vidal na rozgrzewce :]

0

3-0 i będzie dobrze :]

0

Oby nie. Gra jak dotąd najlepiej.

2

2-0 prowadzimy, bramka Munir i Neymar. Trochę nas Cisna ale dajemy radę :]

0

Był był ale z herbem Athleticu :]

0

Ale chyba z herbem Athleticu była :Do

0

Ma łzy w oczach :]

1

Ej a gdzie ten kibic co się czepiał Stegena? ;D

1

Chyba bramka ładniejsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?