lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mamy napastnika dodatkowego, wczoraj było to bardzo widać
0
Tak czy owak mamy zwycięstwo i trzeba się nim cieszyć :] u siebie im zrobimy tylko formalności do awansu.
0
Słuchaj Iniesta sam tego nie zrobi. W środku robił to co zwykle, drybling bez strat itd. Nie było dwóch naszych napastników a Iniesta woli dograć do nich niż strzelić sam. Neymar też cudów sam nie zrobi bo zaraz było przy nich dwóch albo trzech Piłkarzy Athleticu
1
Zagrał lepiej niż Adriano. Jak wszedł Adriano wszystko szło lewa strona
0
No ale Alves na chwilę obecną chyba za bardzo czuje presję Vidala. Poza tym na gwałt potrzebny napastnik bo jak nam dwóch graczy wypada to nie mamy siły ognia.
1
Kolego drogi wygraliśmy 2-1 na ich terenie :] możesz się cieszyć :>
34
Messi Suarez i Neymar gonią Munira :]
1
No moim zdaniem Iniesta zrobił co do niego nalezalo, dobry mecz w jego wykonaniu
0
Swój stadion i wszyscy do dyspozycji, poza tym teraz wygrana
0
No i jest wygrana :] na rewanż mamy pełny skład, Suarez się na pewno by Przydał bo ataku praktycznie nie było dzisiaj
2
Messi i Alba wracajcie i to szybko...
0
Co ten Alves robi!
0
Dużo komentarzy było że Arda grał słabo a on miał takie założenia taktyczne
2
Skacze temu kibicowi Bilbao co Stegenowi jechał pod hotelem :]
0
Adriano jakby nie było :/
0
A Stegena też każdy by się pozbył od razu :]
0
No dzisiaj za bardzo nie mamy siły rażenia, reszta działa ok :]
0
Komentator myli Luisa Suareza i Luisa Enrique :]
0
Takie miał pewnie zadania taktyczne
0
Munir patrzę że ma pewna pozycje w drużynie teraz, myślałem że Vidal wejdzie za niego :>
4
Pique dzisiaj czyści wszystko :>
3
Vidal na rozgrzewce :]
0
3-0 i będzie dobrze :]
0
Oby nie. Gra jak dotąd najlepiej.
2
2-0 prowadzimy, bramka Munir i Neymar. Trochę nas Cisna ale dajemy radę :]
0
Był był ale z herbem Athleticu :]
0
Ale chyba z herbem Athleticu była :Do
0
Ma łzy w oczach :]
1
Ej a gdzie ten kibic co się czepiał Stegena? ;D
1
Chyba bramka ładniejsza