lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem tego samego zdania. Wybuch formy w wieku 29 lat no proszę was....
0
Rzeczywiście zabłysnąl od pół roku. Ciekawe jak wypadnie na tle MSN :] na Celte to gwiazda w Barcelonie raczej zgaśnie ta gwiazdeczka mala
0
Zaległy mecz Barcelona z Sportingem
1
Albo od wódki :D
0
Orientuje się kolego i dlatego mówię że Nolito to będzie porażka, niech lepiej nic nie wydają w tym okienku, no chyba że zamienia się na Sandro + jakąś mała doplata, 29 lat i pogra u nas sezon na średnim poziomie. Chyba już swoje lata ma i nie będzie młodszy.
0
Okienko transferowe się kończy a Barcelona widzi tylko Nolito. Czy naprawdę na rynku nie ma piłkarzy młodszych którymi warto się zamiast niego zainteresować?
0
Za duże ciśnienie i poszło :]
0
To jest dobre..... :]
0
A Zidan już był okrzykiety nowym Guardiola :)
0
Dzisiaj same święta, liga na plus dla nas i jeszcze urodziny Suareza, pewnie dobre świętowanie jest w Barcelonie :)
1
Fan Realu pewnie :] wyobraźnia
1
Piękny weekend, wygrana z Malaga i nasi rywale tracą po 2 pkt w tej kolejce :D Ronaldo dalej graj w pokera :D
1
Zidan jaki zły..... Brawo Betis, robota wykonana w 100 % :]
0
Nie świruj :].....
0
4 min doliczyl :/
0
Ronaldo nie trafia z metra :]
0
5 min i dwa punkty pójdą się je...ac :]
0
Jeszcze 20 min i wieczór będzie idealny :]
0
Betis jedziesz z nimi na grubo :] zelku płacz ;>
1
Komentarz usunięty
0
Wszyscy kibicujemy Betisowi :] dzisiaj ma być wieczór dobrych wiadomośći dla Barcy :>
0
Mogliby coś urwać :] ja się nie pogniewam :>
9
Jeszcze dzisiaj niech Real zgubi i jest cudownie :]
2
Brawo Sevilla!!!!!! :]
0
Jest 86 już :]
1
Zaległy że Sportingem mamy
0
Jeszcze 10 min i odjedziemy Atletico :]
0
Jak dotąd Sevilla się spisuje
0
Ważny mecz dla nas. Atletico narazie remisuje z Sevilla więc bardzo ważne punkty dla nas :]
0
Co w tym złego? :] mają na Facebooku pisać do niego czy w czym masz problemy? :]