0

Jestem tego samego zdania. Wybuch formy w wieku 29 lat no proszę was....

0

Rzeczywiście zabłysnąl od pół roku. Ciekawe jak wypadnie na tle MSN :] na Celte to gwiazda w Barcelonie raczej zgaśnie ta gwiazdeczka mala

0

Zaległy mecz Barcelona z Sportingem

1

Albo od wódki :D

0

Orientuje się kolego i dlatego mówię że Nolito to będzie porażka, niech lepiej nic nie wydają w tym okienku, no chyba że zamienia się na Sandro + jakąś mała doplata, 29 lat i pogra u nas sezon na średnim poziomie. Chyba już swoje lata ma i nie będzie młodszy.

0

Okienko transferowe się kończy a Barcelona widzi tylko Nolito. Czy naprawdę na rynku nie ma piłkarzy młodszych którymi warto się zamiast niego zainteresować?

0

Za duże ciśnienie i poszło :]

0

To jest dobre..... :]

0

A Zidan już był okrzykiety nowym Guardiola :)

0

Dzisiaj same święta, liga na plus dla nas i jeszcze urodziny Suareza, pewnie dobre świętowanie jest w Barcelonie :)

1

Fan Realu pewnie :] wyobraźnia

1

Piękny weekend, wygrana z Malaga i nasi rywale tracą po 2 pkt w tej kolejce :D Ronaldo dalej graj w pokera :D

1

Zidan jaki zły..... Brawo Betis, robota wykonana w 100 % :]

0

Nie świruj :].....

0

4 min doliczyl :/

0

Ronaldo nie trafia z metra :]

0

5 min i dwa punkty pójdą się je...ac :]

0

Jeszcze 20 min i wieczór będzie idealny :]

0

Betis jedziesz z nimi na grubo :] zelku płacz ;>

1

Komentarz usunięty

0

Wszyscy kibicujemy Betisowi :] dzisiaj ma być wieczór dobrych wiadomośći dla Barcy :>

0

Mogliby coś urwać :] ja się nie pogniewam :>

9

Jeszcze dzisiaj niech Real zgubi i jest cudownie :]

2

Brawo Sevilla!!!!!! :]

0

Jest 86 już :]

1

Zaległy że Sportingem mamy

0

Jeszcze 10 min i odjedziemy Atletico :]

0

Jak dotąd Sevilla się spisuje

0

Ważny mecz dla nas. Atletico narazie remisuje z Sevilla więc bardzo ważne punkty dla nas :]

0

Co w tym złego? :] mają na Facebooku pisać do niego czy w czym masz problemy? :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?