0

Teraz chociaż LO funkcjonuje u nas jak jest Alba

0

On patrzę że ostro fauluje od początku

1

Oceniamy po meczu Panowie :] to zawodnicy którzy w 5 min robią cuda a wy im jedziecie.

0

Dawajcie jeszcze ze 2 :] Atletico osłablo, już tak nie Cisna nas

0

Jak Iniesta rusza to i cała drużyna rusza :] brawo Leo :]

0

Suszarka w przerwie Panie Enrique....

0

Gdzie była obrona ja pytam....

0

A jakby się zachowywał Messi jakby go zdejmowali w 65 min? On by zrobił aferę dopiero :] Przykład może nie adekwatny do zawodników ale jak ktoś zna swoją wartość o to walczy. Na jego miejscu zrobił bym tak samo, bo chłopak ma aspiracje na numer 1 u nas.

0

W rodzinie jak są ustalone zasady trzeba się nich trzymać. Jemu to się należało, gra w KMS. A jak Cię ktoś chce wyj...ać to chyba Ty widze byś się tylko cieszył jak głupi bo to rodzina :D

0

Może tu chodzi o to że zbierają kase na następne okienko. Tylko tak w miarę rozsądnie można to wyjaśnić.

0

Puścić go skoro Enriqe nie widzi w nim naszego SO. Sprzedać jeszcze Mathieu i kupić jakiegoś klasowego SO i LO bo to nam kuleje. Oczywiście LO rezerwowego bo jak dla mnie Alba rządzi :) Mascherano swój wiek ma i przydałoby się kupić kogoś na wyskoim poziomie na SO i będzie można dawać odpoczywać jedemu ze stoperów.

12

Dzisiaj lecimy po 3 pkt :) skład najmocniejszy na chwile obecną.

2

Skład jak nie patrzył najmocniejszy :]

0

Bardzo dobrze, Alby brakowało ewidentnie ostatnio. Dzisiaj to może być klucz do sukcesu. Najmocniejsza 11 i idziemy po wygrana.

3

Ja za Nolito nie przepadam. Ale uważam że Barcelona przespala to okienko transferowe. Moim zdaniem mogliby sprowadzić nawet kogoś doświadczonego, nawet niech ma 31 lat ale za jakąś rozsądna cenę tak żeby na tym nie stracić. Pisało się wcześniej o Lavezzim i moim zdaniem taki gracz by się przydał. Mam nadzieję że Barca w lato sprzeda Mathieu, Sandro, Douglasa i sprowadzi trzech graczy na SO, LO i kogos zmianę napastników.

0

Mathieu nota to kpina

0

Łysy z Brazzers? :D

0

Zadzwoń do nich

0

Kolego masz wszystko w terminarzu

4

Messiemu chyba smutno :]

0

Dokładnie, trzeba to załatwić w pierwszym meczu....

0

A no spoko spoko :]

0

A Ty kibic Barcelony? Bo piszesz was :]

0

Słuchaj na półfinały masz całą obronę dostępna. Obrona gra słabo bo nie gra Alba o dlatego łatwo idą lewa strona i dlatego tak słabo to wygląda ostatnio. A co Nolito jest porównywany Do Messiego że się tak go boisz? :D

0

Ronaldinho to jest niczym guma na tym filmiku :D zdecydowanie w dryblingu lepszy zdecydowanie :] jakiś poziom jeszcze prezentuje, może dałby u nas radę na zmienniku :)

0

Może ma chłopak ambicje bo mało gra? Ciężko to zrozumieć? KMS mu się należało bez wątpienia, powiedziane że on gra w pucharach to niby czemu miałby się cieszyć po takiej akcji jak Bravo za niego grał?

1

Ale z tego Ronaldinho to był kot, jak się to ogląda aż miło :] może R10 na zmiennika do nas przyjdzie :D

6

Moim zdaniem nie wolno go skreślac, to gracz utalentowany ale w ostatnich miesiącach wiele przeszedł, przez kontuzje nie może odnaleźć formy. Życzę mu żeby już go kontuzje omijaly i żeby odnalazł dawna formę. Myślę że jak się przełamie da dużo naszej drużynie.

2

Cukier dobry idzie w jego kierunku, niezastąpiony itd ale on popełnia trochę błędów np w meczu z Athleticem zawalił przy bramce w pierwszym meczu i każdy go jechał :]

1

No oby nie odszedł od nas właśnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?