lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja wolę jego niż Pogbe, młody niech się rozwija pod nasz styl, zdecydowanie mniejsze koszty transferu. Pogba super ale powyżej 100 mln wyjdzie lekką ręką więc w jego miejsce mamy dwóch zawodników.
0
United to wgl już powaliło z tymi cenami.....
15
Finał ciężki ale rozpędzona Barcelona nie da się zatrzymać :] tylko żeby nam nikt z kadry nie wypadł i Puchar jest nasz :>
0
Bardzo dobrze że wraca, coraz więcej możliwości dla trenera i na pewno będzie nam bardzo przydatny na końcówkę sezonu.
0
To lepiej sprzedać Rakitica niż mamy oddać Neymara
0
Jeszcze nie koniec :]
1
Powiedział Munir :D
0
Można to było wygrać jakby Sandro tak długo nie grał :)
1
Komentator mówi że Barca wygrała 8-2 :) gdzie ta druga bramka dla Valencii Panie komentatorze? :)
0
Nie tylko ja :]
1
Camara asysta, brawo
0
Camare chciałem właśnie dzisiaj zobaczyć
0
Nie porównuj Neymara do Rakitica, poza tym Ile Neymar daje drużynie a ile Rakitic
0
Kibic Barcelony nie zna kadry, a to dobre :]
1
Ale strzały powinien mieć lepsze a nie wali z wolnego w niebo. Słuchaj ten gość jest najdroższy na boisku a nic nie gra.
0
Sandro jak najszybciej do zmiany, on wgl nie wie co robic
0
Sandro to nawet do Barcy B się nie nadaje ja patrze, myślałem że coś z niego będzie
3
Rakitic dzisiaj piękne strzały wgl, jakoś nie wyróżnia się chłop na boisku
0
Sandro to się na h.. nadaje....
0
Roberto bardzo dobrze się prezentuje na boisku
0
W Man Utd będzie miał Ligę Europy a u nas ma Ligę Mistrzów :)
0
Interes życia, 70 mln zysku :]
0
Jutro chociaż sobie nasz podstawowy skład odpocznie :) poza tym bedzie dla kibiców Barcelony spokojny wieczór bo wszystko jest już jasne :)
0
Kontynuacja kariery w Barcelonie :]
0
Czyżby Real znowu dwa punkty zgubi? :D A miał być następny Guardiola :)
1
I tak jest bardzo dobrze. Plan jest wykonany, mamy 3 pkt. Jeden mecz gorszy to nie powód żeby mówić o spadku formy.
0
Mamy 3 pkt. Bardzo ważne, idziemy cały czas w stronę mistrzostwa ;]
0
A na kacu to się ciężko gra ;D
0
Vidal i Arda poproszę na boisko...
0
Takiego piłkarza jak Suarez ocenia się po całym meczu