2

Dybala byłby właśnie idealny :]

0

Chyba jednak go do nas nie kupią :)

0

No to jest dobre :)

0

Na Camp Nou nie dadzą rady na pewno, jedyne szanse chyba mieli u siebie :) a jak Ter Stegen?

0

Jak mecz Panowie? Nie miałem możliwości obejrzenia, jak nasi grali?

0

Dzisiaj będzie przełamanie :]

1

Trzeba będzie zakupić :]

0

Te zdjęcia z treningów są najlepsze :D

1

Ja wole Vidala na chwilę obecną.

0

Zobacz powtórkę jak Alves zajmuje się podnoszeniem rąk do sędziego zamiast gonić napastnika

0

Myślisz że to wina Alby przy tej bramce Las Palmas? A widziałeś Alvesa wtedy? :]

0

Zobacz jak zespół grał bez Alby a jak z nim. Najsłabszym ogniwem to jest Alves na chwilę obecną a nie Alba.

0

Gaya bardzo rozsądny transfer.

2

Nie Strzelił karnego bo ma do nas przejść podobno a my nie lubimy karnych :]

0

Oby był właśnie remis :]

0

Cieszę się że w tym tygodniu Real stracił punkty :] może Atletico dzisiaj też :] a za tydzień derby Madrytu więc albo jedni albo drudzy stracą punkty :]

2

Zacni gracze :]

1

Real traci punkty, bardzo dobra wiadomość dla nas :] jednak Zizu nie dał rady w trudniejszym meczu :]

0

Pamiętam ten mecz :] rzeczywiście trudny dwumecz

0

W tym co jest pokazane na obrazkach jest też ujęta jak się traktuje Barcelonę i Real na boisku i też w życiu codziennym jest taka sama sytuacja

0

Może oszczędnośc sił na Arsenal, poza tym nie było dzisiaj dwóch ważnych graczy.

0

Nie wyskakuje z szacunkiem tylko po prostu się cieszę z 3 pkt.

0

Szanuj po prostu to że wygrywamy. Każdy jest kibicem jak jest 6-0? Poza tym bądź tu mądry i się wypowiadaj jak grają co trzy dni a każdy chce genialnego poziomu w każdym meczu, myślisz że dałbyś radę grać na takich obrotach co trzy dni? To na Arsenal by pewnie nawet nie wyszli :]

0

Martwić może ale zobaczcie wszyscy kiedy przegraliśmy, poza tym nie było dwóch kluczowych zawodników którzy dają nam spokój.

0

Dostanę pewnie sporo hejtow ale moim zdanie Alves gra ostatnio bardzo niepewnie, dużo błędów, może teraz za ostro ale chyba się już u nas wypalił. Vidal jak dla mnie o wiele pewniejszy

1

Słuchajcie nie zawsze będzie po 6-0, 5-1 itd. Jeden mecz słabszy, trudno ale są 3 pkt. Poza tym jak Barca ma słabszy mecz to w następnym grają jak z bajki a kto jest następny? Arsenal dostanie baty nie pańikujcie od razu :]Cieszcie się że punktów nie tracimy a chwilowa zadyszka się zdaza, trzeba pamiętać ile meczy Barca gra bez porażki a tu jest wielkie oburzenie na forum

0

Takie coś trzeba wykorzystywać, dobrze że to się na nas nie zemscilo

1

Ważne 3 pkt idziemy cały czas do przodu :]

0

Teraz każdy Verme chwali a jeszcze jakiś czas temu był do niczego....

0

Coś chyba mu tą rywalizacja jednak nie służy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?