lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dybala byłby właśnie idealny :]
0
Chyba jednak go do nas nie kupią :)
0
No to jest dobre :)
0
Na Camp Nou nie dadzą rady na pewno, jedyne szanse chyba mieli u siebie :) a jak Ter Stegen?
0
Jak mecz Panowie? Nie miałem możliwości obejrzenia, jak nasi grali?
0
Dzisiaj będzie przełamanie :]
1
Trzeba będzie zakupić :]
0
Te zdjęcia z treningów są najlepsze :D
1
Ja wole Vidala na chwilę obecną.
0
Zobacz powtórkę jak Alves zajmuje się podnoszeniem rąk do sędziego zamiast gonić napastnika
0
Myślisz że to wina Alby przy tej bramce Las Palmas? A widziałeś Alvesa wtedy? :]
0
Zobacz jak zespół grał bez Alby a jak z nim. Najsłabszym ogniwem to jest Alves na chwilę obecną a nie Alba.
0
Gaya bardzo rozsądny transfer.
2
Nie Strzelił karnego bo ma do nas przejść podobno a my nie lubimy karnych :]
0
Oby był właśnie remis :]
0
Cieszę się że w tym tygodniu Real stracił punkty :] może Atletico dzisiaj też :] a za tydzień derby Madrytu więc albo jedni albo drudzy stracą punkty :]
2
Zacni gracze :]
1
Real traci punkty, bardzo dobra wiadomość dla nas :] jednak Zizu nie dał rady w trudniejszym meczu :]
0
Pamiętam ten mecz :] rzeczywiście trudny dwumecz
0
W tym co jest pokazane na obrazkach jest też ujęta jak się traktuje Barcelonę i Real na boisku i też w życiu codziennym jest taka sama sytuacja
0
Może oszczędnośc sił na Arsenal, poza tym nie było dzisiaj dwóch ważnych graczy.
0
Nie wyskakuje z szacunkiem tylko po prostu się cieszę z 3 pkt.
0
Szanuj po prostu to że wygrywamy. Każdy jest kibicem jak jest 6-0? Poza tym bądź tu mądry i się wypowiadaj jak grają co trzy dni a każdy chce genialnego poziomu w każdym meczu, myślisz że dałbyś radę grać na takich obrotach co trzy dni? To na Arsenal by pewnie nawet nie wyszli :]
0
Martwić może ale zobaczcie wszyscy kiedy przegraliśmy, poza tym nie było dwóch kluczowych zawodników którzy dają nam spokój.
0
Dostanę pewnie sporo hejtow ale moim zdanie Alves gra ostatnio bardzo niepewnie, dużo błędów, może teraz za ostro ale chyba się już u nas wypalił. Vidal jak dla mnie o wiele pewniejszy
1
Słuchajcie nie zawsze będzie po 6-0, 5-1 itd. Jeden mecz słabszy, trudno ale są 3 pkt. Poza tym jak Barca ma słabszy mecz to w następnym grają jak z bajki a kto jest następny? Arsenal dostanie baty nie pańikujcie od razu :]Cieszcie się że punktów nie tracimy a chwilowa zadyszka się zdaza, trzeba pamiętać ile meczy Barca gra bez porażki a tu jest wielkie oburzenie na forum
0
Takie coś trzeba wykorzystywać, dobrze że to się na nas nie zemscilo
1
Ważne 3 pkt idziemy cały czas do przodu :]
0
Teraz każdy Verme chwali a jeszcze jakiś czas temu był do niczego....
0
Coś chyba mu tą rywalizacja jednak nie służy