0

Mathieu swiruje :]

1

Juz te żarty nie są śmieszne :]

0

Wgl Alvesowi uciekł a Alves wcale go nie gonił nawet

0

No on pokazywał spalonego to jeszcze tamten z 10 sek miał na strzał

0

Alves zamiast coś próbować robić to pokazuje sędziemu spalonego

0

Piękna akcja, brawo Luis :]

0

Za Mathieu dałbym Verme

0

Pogba to bardzo dobry gracz ale kwota kosmiczna

0

Nie tam Pogba. Przede wszystkim niech Barca obronę wzmocni, SO i LO priorytety. Później napastnik. W środku pola mamy graczy bardzo dobrych, trzeba będzie jedynie co dla Iniesty szukać następcy ale to na drugie okienko transferowe

0

Skuteczność karnych Barcelona miałaby najlepsza jakby dla nas grał :] w Europie bylibyśmy na pierwszym miejscu :D tak naprawdę jakby u nas grał narobił by tylko dymu w szatni. Jak ten typ w Manchesterze z paroma piłkarzami nie gadał ani ręki nie podawał :] u nas gra jest oparta na przyjaźni,zrozumieniu i zaufaniu do kolegów Ronaldo tego nie rozumie

0

Jak sporo komentarzy jest ze Ter Stegen mógłby zagrać na rozruch przed Arsenalem to jak dla mnie bardzo dobry pomysł.

0

Pomysl tylko co będzie jak jeszcze nam Rafinha dojdzie :]

0

No właśnie o to mi chodzi z kim złapali kontakty i kto jest wybrany na poszczególne wzmocnienia

0

Jestem bardzo ciekawy kogo na SO i na LO zaklepali. Nolito powinni już odpuścić bo wyjdą za niego duże pieniądze.

22

Jak ja kocham te dni w których gra Barcelona, już nie mogę się doczekać meczu :] dzisiaj musimy wygrać, na pewno damy radę, oby bez żadnych kontuzji przed Arsenalem.

0

Stary gracz wie najlepiej co jest dobre a co nie, mówi że Neymar dobry więc tak jest :] poza tym tak naprawdę z tymi prowokacjami Neymara to najgorsi debile wyskakują

0

Niestety. Ale z drugiej strony co się dziwić jak każdy chce sobie podnieść standard życia i zapewnić dobra przyszłość o starość. Więc każdy pewnie by tak zrobił tak można gadać że nie itd ale jednak bez pieniędzy w dzisiejszych czasach się nie istnieje.

1

Dla mnie może być 1-0 dla nas oby bez kontuzji żeby na Arsenal mieć cała kadrę.

0

Ja bym wolal właśnie dwóch nowych. LO koniecznie trzeba wzmocnić,

0

Jego Mathieu Adriano Sandro pewnie Bartre też sprzedadzą. Kupić trzech obrońców dwóch na SO lub jednego i koniecznie zmiennika Alby. Napastnik też potrzebny. 3 transfery są konieczne w lato.

0

No to powinniśmy się cieszyć z tego że złapali wiatr w żagle. Neymar jeszcze pokaże klasę, właśnie może to dobrze że jest głodny bramek na chwilę obecną bo taki głód będzie potrzeby na końcówkę sezonu.

3

Niby czemu tak?

2

Aj te jego rogale :]

0

Douglas nawet pomógł nam z Valencia zremisowac :]

0

Taaa a to szczęście nazywa się Perez :]

0

Spoko nawet jak dojdą do finału to od nas dostaną baty w finale :]

0

Dzeko też miał fajne sytuacje

0

Zgadzam się. Roma lepiej wyglądała od Realu, ale nie umieli wykończyć akcji

0

Suarez coś strzeli Realowi :]

0

Salah miał dzisiaj Conajmniej trzy 100 % szansę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?