lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mathieu swiruje :]
1
Juz te żarty nie są śmieszne :]
0
Wgl Alvesowi uciekł a Alves wcale go nie gonił nawet
0
No on pokazywał spalonego to jeszcze tamten z 10 sek miał na strzał
0
Alves zamiast coś próbować robić to pokazuje sędziemu spalonego
0
Piękna akcja, brawo Luis :]
0
Za Mathieu dałbym Verme
0
Pogba to bardzo dobry gracz ale kwota kosmiczna
0
Nie tam Pogba. Przede wszystkim niech Barca obronę wzmocni, SO i LO priorytety. Później napastnik. W środku pola mamy graczy bardzo dobrych, trzeba będzie jedynie co dla Iniesty szukać następcy ale to na drugie okienko transferowe
0
Skuteczność karnych Barcelona miałaby najlepsza jakby dla nas grał :] w Europie bylibyśmy na pierwszym miejscu :D tak naprawdę jakby u nas grał narobił by tylko dymu w szatni. Jak ten typ w Manchesterze z paroma piłkarzami nie gadał ani ręki nie podawał :] u nas gra jest oparta na przyjaźni,zrozumieniu i zaufaniu do kolegów Ronaldo tego nie rozumie
0
Jak sporo komentarzy jest ze Ter Stegen mógłby zagrać na rozruch przed Arsenalem to jak dla mnie bardzo dobry pomysł.
0
Pomysl tylko co będzie jak jeszcze nam Rafinha dojdzie :]
0
No właśnie o to mi chodzi z kim złapali kontakty i kto jest wybrany na poszczególne wzmocnienia
0
Jestem bardzo ciekawy kogo na SO i na LO zaklepali. Nolito powinni już odpuścić bo wyjdą za niego duże pieniądze.
22
Jak ja kocham te dni w których gra Barcelona, już nie mogę się doczekać meczu :] dzisiaj musimy wygrać, na pewno damy radę, oby bez żadnych kontuzji przed Arsenalem.
0
Stary gracz wie najlepiej co jest dobre a co nie, mówi że Neymar dobry więc tak jest :] poza tym tak naprawdę z tymi prowokacjami Neymara to najgorsi debile wyskakują
0
Niestety. Ale z drugiej strony co się dziwić jak każdy chce sobie podnieść standard życia i zapewnić dobra przyszłość o starość. Więc każdy pewnie by tak zrobił tak można gadać że nie itd ale jednak bez pieniędzy w dzisiejszych czasach się nie istnieje.
1
Dla mnie może być 1-0 dla nas oby bez kontuzji żeby na Arsenal mieć cała kadrę.
0
Ja bym wolal właśnie dwóch nowych. LO koniecznie trzeba wzmocnić,
0
Jego Mathieu Adriano Sandro pewnie Bartre też sprzedadzą. Kupić trzech obrońców dwóch na SO lub jednego i koniecznie zmiennika Alby. Napastnik też potrzebny. 3 transfery są konieczne w lato.
0
No to powinniśmy się cieszyć z tego że złapali wiatr w żagle. Neymar jeszcze pokaże klasę, właśnie może to dobrze że jest głodny bramek na chwilę obecną bo taki głód będzie potrzeby na końcówkę sezonu.
3
Niby czemu tak?
2
Aj te jego rogale :]
0
Douglas nawet pomógł nam z Valencia zremisowac :]
0
Taaa a to szczęście nazywa się Perez :]
0
Spoko nawet jak dojdą do finału to od nas dostaną baty w finale :]
0
Dzeko też miał fajne sytuacje
0
Zgadzam się. Roma lepiej wyglądała od Realu, ale nie umieli wykończyć akcji
0
Suarez coś strzeli Realowi :]
0
Salah miał dzisiaj Conajmniej trzy 100 % szansę