0

Roma zrobiła dużo więcej niż Real. Ale cóż Real jak zwykle się slizga

1

Daj już spokój z tym tematem Ardy.

4

Komentator: Portugalczyk chce jedenastkę :D no jak zwykle przecież :D

0

Mało brakowało, Romie się bramka należy

0

Taaa jestem ostrym dzikiem

0

Jakby to Barcelona była na miejscu Romy i miała takie akcje jak oni byłoby już z 5-0. Romie brak wykończenia

0

Wgl każdy pisze ze Real wygra itd, a co oni mają taką super formę w ostatnim czasie ?

0

Roma to nasz zaprzyjaźniony klub, to dla nich małe derby bo pewnie nasz Enrique dzwonił żeby się postarali :]

0

Romie brakuje takiego Suareza jak my mamy :]

10

Ronaldo wola walki: źle podał i patrzy w niebo zamiast próbować naprawić blad :]

0

Nie mogę na niego patrzeć, naprawdę :]

4

Ronaldo odbija piłkę ręką i się śmieje, no ale jemu żółtej nie wolno pokazać bo to Pan i wladca

0

Roma ciśnie ale właśnie żeby zadyszki nie złapali, ja kibicuje całym sercem Romie

0

Szczęsny pokaż klasę dzisiaj :]

0

Ale pięknie, Suarez fenomen :] naprawił błąd z karnym

0

Jakoś mam wrażenie że ma sporo strat i niecelnych podan

0

Podoba wam się gra Rakitica?

0

Ale rogala puścił Ney

0

301 bramka :] Jak na 301 bramkę przysługuje była piękna :]

0

Hejterzy są nawet jak wygrywamy więc nie ogarniesz ludzi :]

1

To Mathieu się wybrał pod bramkę rywala i mamy

0

Messi robi ogromną przewagę

0

Z tym brakiem szacunku i prowowkowaniem to tylko chyba w Hiszpanii tak się mają....

0

Tak sezon 2011-2012, oba mecze wygrane

0

Za to Alves taki pewny

1

Vidal pewniejszy od Alvesa. Rudy tak jak kolega napisał na SO całkiem nieźle na LO to tragedia. Adriano to wielka zagadka, raz dobrze raz tragedia.

1

Chętnie widziałbym dzisiaj Arde i Vidala od pierwszych minut

0

Ja akurat właśnie jemu kibicuje i też chętnie bym to zobaczył :]

2

Wszystkim to najbardziej by odpowiadało jakby powiedział: spokojnie wbije dwa samobóje Sportingowi :) trzeba się cieszyć że ma ambicje i chce wygrywać bo to nasz gracz i nasza przyszłość. To jasne że Sporting nie ma większych szans z nami ale nie wolno krytykowac chłopaka który walczy dla swojej obecnej drużynie a za jakiś czas będzie grał dla nas.

0

Messi drugi raz rozegra karnego, tylko teraz musi podać Mascherano :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?