lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roma zrobiła dużo więcej niż Real. Ale cóż Real jak zwykle się slizga
1
Daj już spokój z tym tematem Ardy.
4
Komentator: Portugalczyk chce jedenastkę :D no jak zwykle przecież :D
0
Mało brakowało, Romie się bramka należy
0
Taaa jestem ostrym dzikiem
0
Jakby to Barcelona była na miejscu Romy i miała takie akcje jak oni byłoby już z 5-0. Romie brak wykończenia
0
Wgl każdy pisze ze Real wygra itd, a co oni mają taką super formę w ostatnim czasie ?
0
Roma to nasz zaprzyjaźniony klub, to dla nich małe derby bo pewnie nasz Enrique dzwonił żeby się postarali :]
0
Romie brakuje takiego Suareza jak my mamy :]
10
Ronaldo wola walki: źle podał i patrzy w niebo zamiast próbować naprawić blad :]
0
Nie mogę na niego patrzeć, naprawdę :]
4
Ronaldo odbija piłkę ręką i się śmieje, no ale jemu żółtej nie wolno pokazać bo to Pan i wladca
0
Roma ciśnie ale właśnie żeby zadyszki nie złapali, ja kibicuje całym sercem Romie
0
Szczęsny pokaż klasę dzisiaj :]
0
Ale pięknie, Suarez fenomen :] naprawił błąd z karnym
0
Jakoś mam wrażenie że ma sporo strat i niecelnych podan
0
Podoba wam się gra Rakitica?
0
Ale rogala puścił Ney
0
301 bramka :] Jak na 301 bramkę przysługuje była piękna :]
0
Hejterzy są nawet jak wygrywamy więc nie ogarniesz ludzi :]
1
To Mathieu się wybrał pod bramkę rywala i mamy
0
Messi robi ogromną przewagę
0
Z tym brakiem szacunku i prowowkowaniem to tylko chyba w Hiszpanii tak się mają....
0
Tak sezon 2011-2012, oba mecze wygrane
0
Za to Alves taki pewny
1
Vidal pewniejszy od Alvesa. Rudy tak jak kolega napisał na SO całkiem nieźle na LO to tragedia. Adriano to wielka zagadka, raz dobrze raz tragedia.
1
Chętnie widziałbym dzisiaj Arde i Vidala od pierwszych minut
0
Ja akurat właśnie jemu kibicuje i też chętnie bym to zobaczył :]
2
Wszystkim to najbardziej by odpowiadało jakby powiedział: spokojnie wbije dwa samobóje Sportingowi :) trzeba się cieszyć że ma ambicje i chce wygrywać bo to nasz gracz i nasza przyszłość. To jasne że Sporting nie ma większych szans z nami ale nie wolno krytykowac chłopaka który walczy dla swojej obecnej drużynie a za jakiś czas będzie grał dla nas.
0
Messi drugi raz rozegra karnego, tylko teraz musi podać Mascherano :)