lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięknie :] zwycięstwo, mamy 3 pkt, przeciwnik bardzo wymagający który mógł nam popsuć drogę do mistrzostwa ale już jest pokonany :]
0
Dokładnie, zgadzam się z Tobą, ale Sergi da radę. Boje się o Mathieu przede wszystkim.
0
Ciekawe jak długo będzie ten AS Realu czyli Zidan bo moim zdaniem zaraz i on poleci :) gracz dobry ale chyba nas na niego nie stać poza tym pomoc jest kompletna przede wszystkim trzeba obrone wzmocnić
0
No dzisiaj jest poważny przeciwnik. W gruncie rzeczy Real nie ma już szans większych nawet jak wtopimy ten mecz jeden. Ale Atletico mi się wydaje że ma łatwiejszy kalendarz rozgrywek do końca.
0
Chyba jedno z najważniejszych spotkań w tym sezonie w lidze. Oby wygrana. Bardzo trudny mecz ale jak damy radę to już musi się stać tragedia żeby ligę przegrać :]
0
Real jeszcze punkty w lidze zgubi bo mają nas Villarreal, Celte i Seville w terminarzu z wymagających przeciwników :>
0
Jestem ciekawy kogo teraz Real zatrudni :]
0
I) sędzia za mało doliczyl czasu :]
0
Dzisiaj wszyscy kibicujemy Realowi w końcówce :D
0
Nie zapominaj kolego o Maladze :]
2
Real Real do boju!!!! :D
0
Poczytaj jeszcze komentarze na RM.PL to wisienka na torcie :] płacz Białych
0
1-1 dla nas będzie korzystniejsze. Ale jak Real dostanie to też dobrze :]
0
Monaco chyba wiedziało co robi :]
17
Brawo dla Rafinhi za determinacje i wytrwałość. Bardzo duże wzmocnienie dla nas jak wróci. Szybkiego powrotu do formy.
0
Chodzi właśnie o to jak piszesz ze na niego nie można liczyć. Raz mecz dobry a raz jak wejdzie to błąd za błędem.
0
Dla mnie remis idealny :] obie drużyny tracą punkty a my wygrywamy z Sevilla :> tak bym właśnie to widział :)
0
Ale Barca nie jest bezczelna jak Real :]
1
Tam gdzie my to i Real od razu leci. I oczywiście cenę podbija.
0
To kogo byś polecił? Tylko nie jakiegoś +30 bo Barca ma się odmładzac a nie być spokojna emerytura
0
Mustafi bardzo dobry wybor
0
Potrzebny obrońca który dobrze rozgrywa piłkę, nie wiem czy Hummels jest taki techniczny
0
Na złotego ogórka :]
0
Żaden z tej trójki :] Marquinhos
0
LO i SO to priorytetety. Zmiennik MSN też wiec w lato minimum trzy transfery. Brazylijczyk z PSG to Marquinhos zawodnik na lata dla nas, bardzo utalentowany ale też drogi. Na LO bym widział Gaye. Napastnik trudna sprawa na dzień dzisiejszy. Oby nie Nolito, liczę na kreatywność zarządu :]
0
A kto go na ławkę sądzą? Nie ma czegoś takiego jak rotacja? Chyba jasne że nikt go nie chce na końcówki.
0
Moim zdaniem już na chwilę obecną jakby do nas przyszedł mógłby walczyć. Poza tym to nie jest powiedziane że ma dostawać 5 min ostatnie meczu. Przecież można zastosować rotacje składu. Tylko żeby Messi też czasem chciał zejść z boiska :)
0
No myślę że Dybala by u nas się nie zmarnował, on to byłaby inwestycja
0
A Williams z Bilbao? Moim zdaniem ma chłopak talent. Moim typem jeszcze jest Paco Alcacer ale to inny profil zawodnika.
3
Ja tam się cieszę że to nie wypaliło. Jest szczęśliwy w Celcie i niech tam kontynuuje swoją karierę. Powodzenia Nolito.