0

Patrząc jak gra Torres w Atletico teraz to można powiedzieć że powinien szybciej uciec z Anglii bo w Hiszpanii czuje się zdecydowanie lepiej. Okres w Liverpoolu miał dobry ale później to lipa straszna.

0

Gratulacje Luis :]

1

I jeszcze Alves może mieć jeszcze jedno trofeum :]

1

Teraz jeszcze Puchar Króla i jest doskonale :]

0

No właśnie chodzi o to że nasze to widzą

0

Ja tylko śmieje się z tego co tam się dzieje :] Jak ktoś ma czas to niech sobie wejdzie bo non stop afery tam :D

0

Na RM piszą że Przy bramce Suareza był ewidentny spalony :]

0

Dziękuję dobranoc Ronaldo

0

Realmadryt.pl wszystko jasne :D

0

Białe dzieci :]

0

Co ten Ronaldo zrobi bez króla strzelców? :D

0

Majstersztyk :] tego już nikt nam nie zabierze :]

3

Majstersztyk :]

1

Suarez postaraj się jeszcze bo żelek Cie goni :]

1

Trzeba wbić druga jeszcze żeby nie było nerwowki do samego końca....

0

I się zaczyna.....

0

Nie rób napinki

0

Bez przesady......

0

Januzaj na obie strony, szybki dobry drybling

0

A poza tym jak to prawda to dobry transfer za małe pieniądze. W tych czasach to okazja.

3

Jemu chodziło o Denisa :]

0

A może tak. Zgadnij. Patrzę że ostre ciśnienie :D

0

A może to żart? :D

0

Napisać maila na pewno uwzględnia to. Dzisiaj i tak paczki nie wychodzą więc napisz ze tylko jedna sztuka druga to pomyłka

0

A może Vardy do nas? :D

2

No i jeszcze przecież to gracz za darmo

0

A daj spokój. Na piechotę do Anglii za takie coś :]

0

Madrycki finał. No spoko ale to co grał Man City to dno, De Bruyne to gracz warty 70 mln a ile miał celnych podan? Nawet jak tracił piłki to nie chciało mu się tego naprawiać, np Sagna cały mecz na stojąco, no litości. Tyle mln zainwestowanych to naprawdę na miejscu właściciela w tym momencie bym ich wszystkich wywalił :] No bez przesady ale poniżej pewnego poziomu to City nie powinno schodzić.

4

Mi ich się ciężko ogląda, nie podoba mi się ich styl. No ale widać że im to bardzo dobrze wychodzi i opanowali to do perfekcji.

0

Ciekawe gdzie miał oczy bo chyba nie widział co Suarez wyprawia w Liverpoolu i w Ajaxie, no chyba że je zamykał jak Suarez grał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?