0

Tylko nie Mathieu!!!

0

Jak oceniacie grę Artura Boruca? Wydaje mi się że broni dobrze ale ma mało szczęścia

0

Z niewolnika nie ma zawodnika

1

Ronaldo to jak mocniej wiatr wieje to się kładzie w polu karnym

1

Chyba sporo ludzi z tego forum tak myśli po tym co pokazuje Andre w Barcelonie. Moim zdaniem to pupil Enrique. Vidal już nie i tak to się odbywa :]

0

Też go jakoś nie widzę w Barcelonie jak do tej pory

0

Nie ma na co narzekać, trudny teren dla nas, mamy zwycięstwo. Bardzo ważne zwycięstwo dla naszej drużyny bo cała ta klątwa nie będzie siedziała tak w głowach piłkarzy. Mamy mecz do przodu i zaliczkę na rewanż, więc nie rozumiem krytycznych komentarzy.

1

Zwycięstwo u nich to też coś znaczy nie ważne w jakim stylu

0

Gra bardzo nieodpowiedzialnie

1

Coraz bliżej do przełamania klątwy Anoeta :]

0

Trzymam mocno kciuki za naszą Barce

0

Dzisiaj musimy zdobyć twierdzę Anoeta

3

Dzisiaj bardziej skupił się na grze aktorskiej :] Machal coś łapami i chciał karniaka

0

Ej ale Messiego chwala na RM pl a CR7 że nie umie dryblowac i że jest baba z 7 na plecach :D

0

Oni już Zidana chcą rozstrzelac na RM.PL :D

3

Uciekłem ze strony Realu, ale tam się dzieje

46

To teraz 40 porażek z rzędu Realu?

0

Piękny wieczór znowu Real zafundowal :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Nie, on pokazuje swoje zdolności aktorskie bo za coś te nagrody muszą mu dawać

0

Co się dzieje z tym złotym Realem? :/ hahaha

0

Trener zastopowal

0

Ale zawsze strata mniejsza, w tym wypadku lepiej być nie mogło

1

Jak tam ten rekord Realu? :)

0

Sewilla pięknie :] aby to dowiezli do konca

5

Ale ten Ronaldo to pajac za wszystko chce karne

0

Sewilla jedziesz z nimi

0

Dawaj jeszcze jednego Ramos do swojej :]

1

Ramos król końcówek :D

0

No i karny dla Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?