lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko nie Mathieu!!!
0
Jak oceniacie grę Artura Boruca? Wydaje mi się że broni dobrze ale ma mało szczęścia
0
Z niewolnika nie ma zawodnika
1
Ronaldo to jak mocniej wiatr wieje to się kładzie w polu karnym
1
Chyba sporo ludzi z tego forum tak myśli po tym co pokazuje Andre w Barcelonie. Moim zdaniem to pupil Enrique. Vidal już nie i tak to się odbywa :]
0
Też go jakoś nie widzę w Barcelonie jak do tej pory
0
Nie ma na co narzekać, trudny teren dla nas, mamy zwycięstwo. Bardzo ważne zwycięstwo dla naszej drużyny bo cała ta klątwa nie będzie siedziała tak w głowach piłkarzy. Mamy mecz do przodu i zaliczkę na rewanż, więc nie rozumiem krytycznych komentarzy.
1
Zwycięstwo u nich to też coś znaczy nie ważne w jakim stylu
0
Gra bardzo nieodpowiedzialnie
1
Coraz bliżej do przełamania klątwy Anoeta :]
0
Trzymam mocno kciuki za naszą Barce
0
Dzisiaj musimy zdobyć twierdzę Anoeta
3
Dzisiaj bardziej skupił się na grze aktorskiej :] Machal coś łapami i chciał karniaka
0
Ej ale Messiego chwala na RM pl a CR7 że nie umie dryblowac i że jest baba z 7 na plecach :D
0
Oni już Zidana chcą rozstrzelac na RM.PL :D
3
Uciekłem ze strony Realu, ale tam się dzieje
46
To teraz 40 porażek z rzędu Realu?
0
Piękny wieczór znowu Real zafundowal :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Nie, on pokazuje swoje zdolności aktorskie bo za coś te nagrody muszą mu dawać
0
Co się dzieje z tym złotym Realem? :/ hahaha
0
Trener zastopowal
0
Ale zawsze strata mniejsza, w tym wypadku lepiej być nie mogło
1
Jak tam ten rekord Realu? :)
0
Sewilla pięknie :] aby to dowiezli do konca
5
Ale ten Ronaldo to pajac za wszystko chce karne
0
Sewilla jedziesz z nimi
0
Dawaj jeszcze jednego Ramos do swojej :]
1
Ramos król końcówek :D
0
No i karny dla Realu