0

Ja to czekam na oficjalne potwierdzenie :] Jak nie on to Perez :]

0

O niego prosiłem podczas sagi pt. Nolito :] Jak dla mnie bomba :]

2

Na pewno młodszy nie będzie :] na zmiennika dobry ale też mu do końca nie ufam :] Jak dobra oferta to oddać

5

Brazylijczyk który nie wypali może przesiedzieć 2 sezony na trybunach i nie chcieć odejść, co lepsze? :)

16

Wole jego na 4 napastnika niż gracza z Brazylii który jest wielką niewiadomą albo wypali albo bedzie porażka.

0

Na bramkę Douglasa? :D

1

Piłkarski Caritas :]

6

Oczywiście wiedzą też kogo kupować i jak kierować kariera poszczególnych piłkarzy

0

Lacazette raczej nie bo chyba będzie za drog na to okienko

1

Nie spodziewałem się tak dobrego okienka Barcy. Przed otwarciem okienka transferowego myślałem że dużo się nie zmieni a tu jednak wieje młodościa, odmlodzeniem składu i myślą o przyszłości. Jak dla mnie gratulacje dla zarządu :] to będzie na pewno bardzo dobry sezon dla Barcy.

0

Jak to prawda to Pogba poleci pewnie do ManU za 120 mln :]

2

Tak jak kolega wyżej, zobacz styl Atletico, nie każdemu to pasuje. Vietto ma potencjał.

0

Tylko żeby o napastniku nie zapomnieli :)

0

No masz racje Iniesta zostanie, ale nie uważasz że powoli trzeba szukać jego następcy? W zasadzie bardzo dobry ruch bo odświeżamy też pomoc, obrona jest już ok. Jeszcze napastnik i mamy komplet.

0

No ze 4 lata temu to tak :) teraz raczej nie do nas

0

Syn marnotrawny :]

0

Mam nadzieję że wróci do nas i będzie dla nas ważnym zawodnikiem

0

Ja za 10 mln bym oddawał

0

Spójrz na sprzedawanych graczy

0

Słuchaj piszesz ironicznie. Barca piękny futbol, piękna drużyna a finanse są raczej u nas kiepskie w sensie sponsor itd.

2

Oby nie za darmo to wszystko

0

Gameiro byłby idealny :] Carrasco drugie miejsce jak dla mnie :) ale wszystkie ich wybory co do czwartego napastnika idą w dobrym kierunku, Vietto moim zdaniem też u nas wypali bo jest się u kogo uczyć :]

0

Dokładnie, oni nie są nastawieni na wyniki 4-0 tylko 1-0 :]

1

Zobacz jaki styl ma Atletico, ciągle nastawione na obrone. Barca idealny klub dla takiego chłopaka jak Vietto.

0

Jeszcze tylko jakiś młody napastnik i będzie super, PO też jednak by się przydał jak zostaną jakieś pieniądze

0

Carrasco jak najbardziej jestem za.

0

Tu nie chodzi mi o Euro i że jest Polakiem, sam przecież jestem Polakiem i nie krytykuje od tak swojego rodaka i nic na niego nie pisze ze jest słaby i gra lipnie. Jest bardzo dobry w Ajaxie ale sami dobrze wiemy jaki mamy poziom w Barcelonie a jestem pewien że Arek z całym szacunkiem nie dałby rady w Barcy. Jakiś średni europejski klub i niech idzie do przodu ale nie jest taki super ze od razu do Barcelony a w Barcelonie trzeba być super bo się potem kończy jak Douglas.

2

Powiem szczerze że to byłoby dla nas wielkie wzmocnienie sprowadzić Carrasco

3

No bez przesady :D

0

No to z 12 mln wyszło 0 a za 3 sezony będą go chcieli kupić za 30 mln :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?