lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja to czekam na oficjalne potwierdzenie :] Jak nie on to Perez :]
0
O niego prosiłem podczas sagi pt. Nolito :] Jak dla mnie bomba :]
2
Na pewno młodszy nie będzie :] na zmiennika dobry ale też mu do końca nie ufam :] Jak dobra oferta to oddać
5
Brazylijczyk który nie wypali może przesiedzieć 2 sezony na trybunach i nie chcieć odejść, co lepsze? :)
16
Wole jego na 4 napastnika niż gracza z Brazylii który jest wielką niewiadomą albo wypali albo bedzie porażka.
0
Na bramkę Douglasa? :D
1
Piłkarski Caritas :]
6
Oczywiście wiedzą też kogo kupować i jak kierować kariera poszczególnych piłkarzy
0
Lacazette raczej nie bo chyba będzie za drog na to okienko
1
Nie spodziewałem się tak dobrego okienka Barcy. Przed otwarciem okienka transferowego myślałem że dużo się nie zmieni a tu jednak wieje młodościa, odmlodzeniem składu i myślą o przyszłości. Jak dla mnie gratulacje dla zarządu :] to będzie na pewno bardzo dobry sezon dla Barcy.
0
Jak to prawda to Pogba poleci pewnie do ManU za 120 mln :]
2
Tak jak kolega wyżej, zobacz styl Atletico, nie każdemu to pasuje. Vietto ma potencjał.
0
Tylko żeby o napastniku nie zapomnieli :)
0
No masz racje Iniesta zostanie, ale nie uważasz że powoli trzeba szukać jego następcy? W zasadzie bardzo dobry ruch bo odświeżamy też pomoc, obrona jest już ok. Jeszcze napastnik i mamy komplet.
0
No ze 4 lata temu to tak :) teraz raczej nie do nas
0
Syn marnotrawny :]
0
Mam nadzieję że wróci do nas i będzie dla nas ważnym zawodnikiem
0
Ja za 10 mln bym oddawał
0
Spójrz na sprzedawanych graczy
0
Słuchaj piszesz ironicznie. Barca piękny futbol, piękna drużyna a finanse są raczej u nas kiepskie w sensie sponsor itd.
2
Oby nie za darmo to wszystko
0
Gameiro byłby idealny :] Carrasco drugie miejsce jak dla mnie :) ale wszystkie ich wybory co do czwartego napastnika idą w dobrym kierunku, Vietto moim zdaniem też u nas wypali bo jest się u kogo uczyć :]
0
Dokładnie, oni nie są nastawieni na wyniki 4-0 tylko 1-0 :]
1
Zobacz jaki styl ma Atletico, ciągle nastawione na obrone. Barca idealny klub dla takiego chłopaka jak Vietto.
0
Jeszcze tylko jakiś młody napastnik i będzie super, PO też jednak by się przydał jak zostaną jakieś pieniądze
0
Carrasco jak najbardziej jestem za.
0
Tu nie chodzi mi o Euro i że jest Polakiem, sam przecież jestem Polakiem i nie krytykuje od tak swojego rodaka i nic na niego nie pisze ze jest słaby i gra lipnie. Jest bardzo dobry w Ajaxie ale sami dobrze wiemy jaki mamy poziom w Barcelonie a jestem pewien że Arek z całym szacunkiem nie dałby rady w Barcy. Jakiś średni europejski klub i niech idzie do przodu ale nie jest taki super ze od razu do Barcelony a w Barcelonie trzeba być super bo się potem kończy jak Douglas.
2
Powiem szczerze że to byłoby dla nas wielkie wzmocnienie sprowadzić Carrasco
3
No bez przesady :D
0
No to z 12 mln wyszło 0 a za 3 sezony będą go chcieli kupić za 30 mln :)