lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kontuzjowany od miesiąca
5
Teraz FIFA ma ból głowy za co dać CR7 następną nagrodę
0
Zaatakował Cristiano - a może się sam przewrócił? :D
0
Do tego maja najlepszego piłkarza świata, zapomniałem o tym jeszcze, moja wina
1
Jakim cudem oni są na pierwszym miejscu w lidze?
6
Moim zdaniem bardzo dobry ruch
0
Każdy by się cieszył z takiego gola jak bramkarz jest w takiej dyspozycji
0
Przejdzie do historii futbolu!
3
Wie ktoś kiedy będzie można wejść na stronę Realu bo coś się nie ładuje aktualnie?
0
Ciekawe co powiedzą jak Napoli ich zaskoczy
0
Wypluj te słowa kolego :D
0
Wbiegał w pole karne piłka odbita przez bramkarza na jego noge i samobój
0
Jak CR7 nie daje rady to Danilo odpalił :D na Santiago Bernabeu przyjmą go jak króla :D
0
Przecież on jest najlepszy na świecie :]
0
Może jakiegoś kibica na trybunach wytypował :D
0
Strzelał The Best
0
Ronaldo uśmiechnięty jak nigdy :]
0
Ronaldo w formie
1
Oj tego gościa mi w Barcelonie brakuje najbardziej :]
0
Bardzo dobrze że inwestujemy w młodych piłkarzy, szczególnie dobrze ze nie pomijamy obrony. Mascherano już swoje lata ma więc trzeba szukać trzeciego dobrego obrońcy tj Marlon.
0
Roberto jest dobry na PO ale właśnie czasem widać jego braki w obronie ponieważ to typowy pomocnik i myślę że tam dałby nam dużo więcej
0
Znienawidzony powraca ;] można nagrać film o tym
26
Znienawidzony asystował :D
0
To paranoja, Roberto z bandażem na nodze w pierwszym składzie a Vidal zdrowy w dobrej dyspozycji grzeje ławę.
0
Chyba nie te same mecze oglądamy :D dobry mecz jak miał tyle głupich strat że szkoda gadać
0
Faul i kontuzja, atak na kostkę, brutalne wejście
0
No i Denis udowadnia że to on powinien grać a nie Gomes bez formy
0
A to tego nie wiedziałem :] dzięki za info
26
Bo go trener nie lubi
0
Co się dzieje z Marlonem? Daj jemu grac a nie Mathieu Panie Enrique