0

Kontuzjowany od miesiąca

5

Teraz FIFA ma ból głowy za co dać CR7 następną nagrodę

0

Zaatakował Cristiano - a może się sam przewrócił? :D

0

Do tego maja najlepszego piłkarza świata, zapomniałem o tym jeszcze, moja wina

1

Jakim cudem oni są na pierwszym miejscu w lidze?

6

Moim zdaniem bardzo dobry ruch

0

Każdy by się cieszył z takiego gola jak bramkarz jest w takiej dyspozycji

0

Przejdzie do historii futbolu!

3

Wie ktoś kiedy będzie można wejść na stronę Realu bo coś się nie ładuje aktualnie?

0

Ciekawe co powiedzą jak Napoli ich zaskoczy

0

Wypluj te słowa kolego :D

0

Wbiegał w pole karne piłka odbita przez bramkarza na jego noge i samobój

0

Jak CR7 nie daje rady to Danilo odpalił :D na Santiago Bernabeu przyjmą go jak króla :D

0

Przecież on jest najlepszy na świecie :]

0

Może jakiegoś kibica na trybunach wytypował :D

0

Strzelał The Best

0

Ronaldo uśmiechnięty jak nigdy :]

0

Ronaldo w formie

1

Oj tego gościa mi w Barcelonie brakuje najbardziej :]

0

Bardzo dobrze że inwestujemy w młodych piłkarzy, szczególnie dobrze ze nie pomijamy obrony. Mascherano już swoje lata ma więc trzeba szukać trzeciego dobrego obrońcy tj Marlon.

0

Roberto jest dobry na PO ale właśnie czasem widać jego braki w obronie ponieważ to typowy pomocnik i myślę że tam dałby nam dużo więcej

0

Znienawidzony powraca ;] można nagrać film o tym

26

Znienawidzony asystował :D

0

To paranoja, Roberto z bandażem na nodze w pierwszym składzie a Vidal zdrowy w dobrej dyspozycji grzeje ławę.

0

Chyba nie te same mecze oglądamy :D dobry mecz jak miał tyle głupich strat że szkoda gadać

0

Faul i kontuzja, atak na kostkę, brutalne wejście

0

No i Denis udowadnia że to on powinien grać a nie Gomes bez formy

0

A to tego nie wiedziałem :] dzięki za info

26

Bo go trener nie lubi

0

Co się dzieje z Marlonem? Daj jemu grac a nie Mathieu Panie Enrique

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?