0

jak dla mnie my kibice Barcelony potrafimy się zachowac i mamy szacunek do swoich graczy :)

1

Szkoda że nie napiszą- Czemu Barcelonie nie została uznana prawidłowo uznana bramka z Betisem? Real to Real jak dla mnie to zbiorowisko pajaców a o kibicach już nawet nie wspomne bo średnia wieku to 13 lat i wszyscy kibicują Ronaldo bo widzieli go w wiadomościach :D

0

Wielka szkoda że tracimy Suareza na finał PK

1

Co to za mecz :D dramat i stres do końca

0

Pytam za co ta kartka?

1

Mamy dzisiaj dużo szczęścia :]

0

Całe szczęście że też nie wytrzymał ciśnienia i faulował

0

Busi wchodzi, on da nam spokój

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Roberto sprawił nam 30 min nerwów

0

Błąd sędziego nas ratuje, powinno być 1-1

0

I się teraz zacznie. Musimy to przetrwać

1

Dzisiaj Gomes prezentuje dobry poziom

0

Padł jak Boateng :D

1

Naprawdę trzeba być ograniczonym żeby pisać -Messiego nie widać albo Suarez gra piach. Więc komunikat do tych co tak piszą a wiem że ich już tu nie ma bo oni umieją tylko krytykować- Messi, Suarez czy nieobecny Neymar to piłkarze którzy mogą nie grać wielkiego meczu przez 89 min ale w ostatniej minucie potrafią oczarować , zrobić coś z niczego i dlatego szanujcie ich za to że grają dla Barcy i co dla niej już zrobili i z jaką pasja dla Barcy grają.

1

Dzisiaj gra bardzo dobry mecz jak nie on

0

Kto pisał że Messiego nie widać dzisiaj? :D

0

Nie lubię go za grę do tej pory ale dzisiaj daje rade naprawdę

0

Co się dzieje z Panem Gomesem? :D

0

Jak dla mnie skład spoko. Oby Gomes w końcu odpalił z formą.

2

Neymar to taki piłkarz który w każdej chwili może zrobić wielka różnice w meczu. Nawet jeżeli mu nie idzie to nie należy go lekceważyć bo to ogromny talent który ma jeszcze czas by stać się najlepszym piłkarzem świata.

0

Polecacie jakieś strzelanki na PC? Lub coś w stylu FarCry

0

Messi na tym zdjęciu wygląda jak z horroru :)

0

A my pewnie Busiego i Inieste :]

1

Man City chyba strzelił w dziesiątkę z transferem Jesusa

0

Obyś 30 urodziny też obchodził razem z nami :]

5

Nie ma co podskakiwać Ter Stegenowi :D

1

Ja mu szczególnie życzę właśnie tej obecnej formy :]

0

Nie obrazę się jak tak Real pojadą :]

0

Chelsea dzisiaj dała czadu, Liverpool przegrał z Hull

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?