lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak dla mnie my kibice Barcelony potrafimy się zachowac i mamy szacunek do swoich graczy :)
1
Szkoda że nie napiszą- Czemu Barcelonie nie została uznana prawidłowo uznana bramka z Betisem? Real to Real jak dla mnie to zbiorowisko pajaców a o kibicach już nawet nie wspomne bo średnia wieku to 13 lat i wszyscy kibicują Ronaldo bo widzieli go w wiadomościach :D
0
Wielka szkoda że tracimy Suareza na finał PK
1
Co to za mecz :D dramat i stres do końca
0
Pytam za co ta kartka?
1
Mamy dzisiaj dużo szczęścia :]
0
Całe szczęście że też nie wytrzymał ciśnienia i faulował
0
Busi wchodzi, on da nam spokój
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Roberto sprawił nam 30 min nerwów
0
Błąd sędziego nas ratuje, powinno być 1-1
0
I się teraz zacznie. Musimy to przetrwać
1
Dzisiaj Gomes prezentuje dobry poziom
0
Padł jak Boateng :D
1
Naprawdę trzeba być ograniczonym żeby pisać -Messiego nie widać albo Suarez gra piach. Więc komunikat do tych co tak piszą a wiem że ich już tu nie ma bo oni umieją tylko krytykować- Messi, Suarez czy nieobecny Neymar to piłkarze którzy mogą nie grać wielkiego meczu przez 89 min ale w ostatniej minucie potrafią oczarować , zrobić coś z niczego i dlatego szanujcie ich za to że grają dla Barcy i co dla niej już zrobili i z jaką pasja dla Barcy grają.
1
Dzisiaj gra bardzo dobry mecz jak nie on
0
Kto pisał że Messiego nie widać dzisiaj? :D
0
Nie lubię go za grę do tej pory ale dzisiaj daje rade naprawdę
0
Co się dzieje z Panem Gomesem? :D
0
Jak dla mnie skład spoko. Oby Gomes w końcu odpalił z formą.
2
Neymar to taki piłkarz który w każdej chwili może zrobić wielka różnice w meczu. Nawet jeżeli mu nie idzie to nie należy go lekceważyć bo to ogromny talent który ma jeszcze czas by stać się najlepszym piłkarzem świata.
0
Polecacie jakieś strzelanki na PC? Lub coś w stylu FarCry
0
Messi na tym zdjęciu wygląda jak z horroru :)
0
A my pewnie Busiego i Inieste :]
1
Man City chyba strzelił w dziesiątkę z transferem Jesusa
0
Obyś 30 urodziny też obchodził razem z nami :]
5
Nie ma co podskakiwać Ter Stegenowi :D
1
Ja mu szczególnie życzę właśnie tej obecnej formy :]
0
Nie obrazę się jak tak Real pojadą :]
0
Chelsea dzisiaj dała czadu, Liverpool przegrał z Hull