0

Ale z tego wszystkiego na chwilę obecną Rafinha prezentuje najwyższy poziom. Chodzi mi o to że na tą chwilę w Barcelonie wygląda to tak jakby nie liczyła się forma a jakieś dziwne układy a taki klub nie może sobie na takie coś pozwolić. Kółeczko jest ale trzeba w tej sytuacji łapać rękami i nogami nawet najmniejsza zwyzke formy naszych piłkarzy a nie stawiać ciągle na to samo które nie wypala.

1

Cholernie szkoda mi sytuacji Rafinhi w naszej drużynie. Moim zdaniem chłopak się stara, biega drybluje, widać że mu się chce, jest dobry technicznie. Za to wszystko jest tylko naszym rezerwowym a gra za niego 35 mln które pół sezonu nic nie pokazało. Moim zdaniem Barcelona powinna stawiać od tej pory na Rafinhe a Gomes powinien grzać ławę. W Rafinhi jest wielki potencjał.

0

On całe szczęście nie zostanie na następny sezon.

0

Taaa a ja współczuję temu który go kupi od nas o ile się taki klub znajdzie :D

0

Tam pewnie śmiechy to są co mecz jak Gomes gra w pierwszym składzie :D

0

Gomes się przewraca. Nie no dajmy mu czas w Barcelonie. Chyba ten czas mu potrzebny żeby nauczyć się dobrze na nogach stać.

1

Gramy bez trenera. On nawet nie wstaje :]

0

Brawo Roberto.....

0

I tak dobrze ze o nim gadają bo i na tyle nie zasługuje

0

Valencia to już nam Cancelo za 30 mln szykuje :D

1

Gomes to drewniak

0

Czekamy na odpalenie 35 mln z Valencii

0

Mam nadzieję że Lucho i Gomes w przyszłym sezonie nie będą z nami

0

I my mamy z nim PSG rozbić. No na pewno.

0

Z chęcią to bym go widział za Gomesa

2

Chyba oglądasz mecz na YouTube jego w barwach Valencii. Jest najgorszy na boisku

0

No mam takie same spostrzeżenia :] do tej pory ten gość zabierał miejsce w składzie Rafinhi lub Denisowi. Zalamka nic więcej.

0

Jak Gomes nie zagra to Barca jest faworytem

0

Mam nadzieję że za rok tego typa już nie będzie :] nie wierzę że nowy trener będzie go trzymał

0

Chyba mu podaje za ten pierwszy skład :D

0

Wiem kolego :] mam na myśli poprzednie mecze :]

3

Ja bym wolał inaczej - Rafinha za Gomesa bo Gomes ma gwarancję pierwszej jedenastki

0

Jest ale mu nikt nie podaje

2

Rafinha bardzo dobrze, super się prezentuje

0

Akurat to co o nim gadali to cała prawda

0

Szkoda gadać...

0

I ten typ gra np w miejsce Rafinhi. Ja jestem załamany jak na niego patrzę i na dodatek wychodzi od pierwszych minut

1

Nie no 2 podania miał dobre :] do naszych obrońców oczywiście

1

Stawianie jak dotąd na Gomesa mając Rafinhe to zbrodnia

0

Gomes i dzisiaj wygląda jakby był poza gra. Zobaczcie jak prezentuje się Rafinha. Widać że chłopakowi chce się grać a nie jest drewnianym dreptakiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?