lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale z tego wszystkiego na chwilę obecną Rafinha prezentuje najwyższy poziom. Chodzi mi o to że na tą chwilę w Barcelonie wygląda to tak jakby nie liczyła się forma a jakieś dziwne układy a taki klub nie może sobie na takie coś pozwolić. Kółeczko jest ale trzeba w tej sytuacji łapać rękami i nogami nawet najmniejsza zwyzke formy naszych piłkarzy a nie stawiać ciągle na to samo które nie wypala.
1
Cholernie szkoda mi sytuacji Rafinhi w naszej drużynie. Moim zdaniem chłopak się stara, biega drybluje, widać że mu się chce, jest dobry technicznie. Za to wszystko jest tylko naszym rezerwowym a gra za niego 35 mln które pół sezonu nic nie pokazało. Moim zdaniem Barcelona powinna stawiać od tej pory na Rafinhe a Gomes powinien grzać ławę. W Rafinhi jest wielki potencjał.
0
On całe szczęście nie zostanie na następny sezon.
0
Taaa a ja współczuję temu który go kupi od nas o ile się taki klub znajdzie :D
0
Tam pewnie śmiechy to są co mecz jak Gomes gra w pierwszym składzie :D
0
Gomes się przewraca. Nie no dajmy mu czas w Barcelonie. Chyba ten czas mu potrzebny żeby nauczyć się dobrze na nogach stać.
1
Gramy bez trenera. On nawet nie wstaje :]
0
Brawo Roberto.....
0
I tak dobrze ze o nim gadają bo i na tyle nie zasługuje
0
Valencia to już nam Cancelo za 30 mln szykuje :D
1
Gomes to drewniak
0
Czekamy na odpalenie 35 mln z Valencii
0
Mam nadzieję że Lucho i Gomes w przyszłym sezonie nie będą z nami
0
I my mamy z nim PSG rozbić. No na pewno.
0
Z chęcią to bym go widział za Gomesa
2
Chyba oglądasz mecz na YouTube jego w barwach Valencii. Jest najgorszy na boisku
0
No mam takie same spostrzeżenia :] do tej pory ten gość zabierał miejsce w składzie Rafinhi lub Denisowi. Zalamka nic więcej.
0
Jak Gomes nie zagra to Barca jest faworytem
0
Mam nadzieję że za rok tego typa już nie będzie :] nie wierzę że nowy trener będzie go trzymał
0
Chyba mu podaje za ten pierwszy skład :D
0
Wiem kolego :] mam na myśli poprzednie mecze :]
3
Ja bym wolał inaczej - Rafinha za Gomesa bo Gomes ma gwarancję pierwszej jedenastki
0
Jest ale mu nikt nie podaje
2
Rafinha bardzo dobrze, super się prezentuje
0
Akurat to co o nim gadali to cała prawda
0
Szkoda gadać...
0
I ten typ gra np w miejsce Rafinhi. Ja jestem załamany jak na niego patrzę i na dodatek wychodzi od pierwszych minut
1
Nie no 2 podania miał dobre :] do naszych obrońców oczywiście
1
Stawianie jak dotąd na Gomesa mając Rafinhe to zbrodnia
0
Gomes i dzisiaj wygląda jakby był poza gra. Zobaczcie jak prezentuje się Rafinha. Widać że chłopakowi chce się grać a nie jest drewnianym dreptakiem.