lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiaj to mecz wielkich bramkarzy
0
No to jedziemy po zwycięstwo :]
16
Ja jestem jak najbardziej za Dembele, to.wielki talent, szybki młody.
0
A ja się o dzisiejszy mecz boje ale wierzę w zwycięstwo
8
Oj szybko się zorientował że mu nie idzie :] zapłon taki sam jak z Vidalem
3
Oni pewnie zagrają 3-4-3
0
Szkoda ze Masche nie może grać za Mathieu bo byłby bardzo solidny skład
6
Ważne żeby Gomesa na ten mecz nie wystawił
0
Tak o ile Real dzisiaj nie wygra meczu ale na parę godzin jeżeli wygramy będziemy pierwsi. I tak jeszcze Real ma mecz zaległy po Villarreal
1
Moim zdaniem przynajmniej coś tam ciągnie do przodu i próbuje.
0
Dzisiaj wielki test Enrique czy jest dobrym trenerem czy to już jego ostatnie podrygi w Barcelonie. Atletico to wymagający rywal którego trzeba zaskoczyć. Licze że się to uda.
5
Za Rakiticia dałbym Rafinhe i jest super
4
Bez niego przecież nie damy rady :)
0
Lewy jaka siata dzisiaj :)
0
Enrique Ty się nie ciesz na konferencjach tylko bierz się do roboty. Real daje Ci cały czas jakieś szanse a znając Ciebie jutro wystawisz jakiś eksperymentalny skład i znowu będziesz zdziwiony.....
0
A czemu nie bierzesz pod uwagę VW?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wygląd tak ale on ma wozić rodzinę a nie szpanowac :]
0
Wujek Google Ci pomoże :]
1
Ja bym wolał Opla, jednak Niemiecki samochód sprawdzony. Z Francuzami wiadomo jak jest, tani ale drogi w utrzymaniu
2
Taaa już bo Neymar jest głupi :] jak nie The Special One to The Best i kto nas jeszcze będzie dobijał
0
Czwarte miejsce gwarancja Wengera
0
To ten z Harrego Pottera?
5
Jutro Barca pokaże nam wszystkim czy potrafi podnieść się z dołka. Teraz każdy mecz dla nas to jak finał.
0
Spoko spoko tak tylko mówie że to już nie jest świeża sprawa :)
1
On to chyba jeszcze bardziej by to popsuł
0
Chodzi mi o powtórki :)
0
Real kupi i posadzi na ławie a kasa będzie leciała
0
Sanchez podobno chce do Realu
http://www.dailystar.co.uk/sport/football/590671/Alexis-Sanchez-Real-Madrid-Arsenal-transfer-news